9651 відвідувач онлайн

Кличко: Ми розробляємо програму поступового виходу з режиму строгих обмежень

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада розробляє програму поступового виходу з режиму строгих обмежень у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА, про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Україна-24".

"Втілення цього плану прямо залежатиме від того, якою буде кількість хворих після Великодня. Наше головне завдання - не допустити спалаху захворювання. І ми робимо все можливе, щоб зупинити поширення вірусу", - підкреслив мер Києва.

За його словами, якщо кількість хворих через тиждень після Великодніх свят знижуватиметься, влада столиці розглядатиме питання про ослаблення обмежувальних заходів. Якщо ж кількість інфікованих ростиме - обмеження можуть посилити.

Також Віталій Кличко прокоментував інформацію деяких ЗМІ про те, що пік захворюваності в столиці очікують 24 квітня.

"Я спілкувався з багатьма епідеміологами, зокрема і з директором відомого у світі інституту імені Роберта Коха. І я просив прорахувати, коли Україна і, зокрема, Київ може досягти піку захворюваності. Так от, він сказав, що у нього немає відповіді на це запитання. І наголосив, що головне, на його думку, ми зможемо пройти так званий пік поширення хвороби без колапсу медичної системи, якщо дотримуватимемося запроваджених правил", - підкреслив Віталій Кличко.

Топ коментарі
+8
Это пока, скоро придут зелебобики и будет ещё хуже
показати весь коментар
14.04.2020 19:07 Відповісти
+6
Обосрался,с ног до головы, только твой зеля) да и актер он был откровенно хреновый...
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
+5
А самый лучший леня-космос?
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
самый позорный мэр за последние 50 лет!
показати весь коментар
14.04.2020 19:05 Відповісти
Это пока, скоро придут зелебобики и будет ещё хуже
показати весь коментар
14.04.2020 19:07 Відповісти
над нашими избирательными списками хочется плакать навзрыд. возможно, снова придётся за педалю.
показати весь коментар
14.04.2020 19:11 Відповісти
А самый лучший леня-космос?
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
Сан Саныч. Из относительно недавних.
показати весь коментар
14.04.2020 19:26 Відповісти
Двойной убийца-алкаш, вор и герострат, уничтоживший исторический центр Киева.
показати весь коментар
14.04.2020 20:03 Відповісти
да ладно Вам завидовать - его ж сынок с заводиком по производству тротуарной плитки, которой несколько раз переложили Крещатик очень даже рад
показати весь коментар
15.04.2020 01:45 Відповісти
Заховай бабусін паспорт, спаси Київ. Пам"ятаєш?
показати весь коментар
14.04.2020 19:08 Відповісти
а хто був мером Київа 50 років назад?
показати весь коментар
14.04.2020 19:09 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D1%81%D0%B5%D0%B2,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 Владимир Алексеевич Гусев
показати весь коментар
14.04.2020 19:13 Відповісти
мером?
показати весь коментар
14.04.2020 19:15 Відповісти
так это тогда неофициально называлось.
показати весь коментар
14.04.2020 19:16 Відповісти
розумієш ти всетаки що всрався, то не **********. гусєв, *******, голопупенко....ти наче їх знаєш.
показати весь коментар
14.04.2020 19:18 Відповісти
всрався ти, сашко. то ж витри дупу й не розмазуй. бо виглядатимеш ще більшим дурнем.
показати весь коментар
14.04.2020 19:20 Відповісти
Ні Кирило, потібно визнавати свої помилки, будь мужиком. Мені кажуть що краще за зєлєнського небуло ще президента в історії України, що я повинен вірити? 50 років назад керував режим, а не люди. і виборів ніяких не було.....
показати весь коментар
14.04.2020 19:25 Відповісти
дійсно , ти і сам справився з цим.
показати весь коментар
14.04.2020 19:33 Відповісти
заспокойся, дитинко. нам ще треба пережити велику купу карантинних знущань до яких твій уюблений кличко додає ще й від себе.
https://texty.org.ua/fragments/100743/golovnyj-sanitarnyj-likar-vyznav-sho-deyaki-zahody-ne-mayut-epidemiolohichnoho-pidgruntya-ce-cytata-charivnyj-pendel/
якщо тобі подобається коли з тобою поводяться як із бидлом - це твоє право.
показати весь коментар
14.04.2020 19:38 Відповісти
Я не Киянин, нехай Кияни і вибирають собі мера, а він поки лідер. в мене все.
показати весь коментар
14.04.2020 19:46 Відповісти
а я киянин. можливо, буду знову голосувати за нього як за кращого з гірших. він не лідер він якось сам по собі...
показати весь коментар
14.04.2020 19:49 Відповісти
твоє право і вибір. на даний час не найгірший.
показати весь коментар
14.04.2020 19:52 Відповісти
конечно лучшего из худших надо. Уже тут нагаласавали за одног тупого всех дурных, вот ща зато капуста дешева наверное
показати весь коментар
14.04.2020 20:21 Відповісти
Ты первую букву в слове лидер перепутал.
показати весь коментар
14.04.2020 20:05 Відповісти
це мені каже людина яка навіть свій нік не дописала, чи букви в ньому перепутала.
показати весь коментар
14.04.2020 20:21 Відповісти
Тоді ніхто не знав слова мер! І Гусєва теж знало дуже мало людей.
показати весь коментар
14.04.2020 19:16 Відповісти
бросьтИ цепляться за детали. называлось это так неофициально.
показати весь коментар
14.04.2020 19:19 Відповісти
Гусєв, попри те що з Донбасу, був адекватною людиною і фахівцем (інженером-будівельником).
показати весь коментар
14.04.2020 19:25 Відповісти
по соц.опросам Виталик киянам нравится..
Они любят когда с ними по жестче ...
Хотя если вернется Леня-космос с гречкой, то Кличко будет курить в сторонке...

Кличко: Мы разрабатываем программу постепенного выхода из режима строгих ограничений - Цензор.НЕТ 4386
показати весь коментар
14.04.2020 19:12 Відповісти
А Льоня Космос був кращим?
показати весь коментар
14.04.2020 19:12 Відповісти
я неясно выразился? могу продублировать - даже лёня был лучше.
показати весь коментар
14.04.2020 19:15 Відповісти
Льоня був корумпованою сволотою, яка товаришувала з ригами!
показати весь коментар
14.04.2020 19:17 Відповісти
можно подумать кличко сволочь не коррумпированная!
показати весь коментар
14.04.2020 19:22 Відповісти
Подобное к подобному, все наркоманы тоскуют за космосом
показати весь коментар
14.04.2020 19:27 Відповісти
все наркоманы тоскуют ща с зеленским
показати весь коментар
14.04.2020 20:23 Відповісти
Дебил,на уровне адекватности зеленых. Видно употребление одних изменяющих мир веществ выводит их всех на один умственный уровень. А может просто природа поглумилась
показати весь коментар
14.04.2020 19:21 Відповісти
Звісно він був краще. Він хоча б теплотраси міняв. В Києві була гаряча вода. Служба 1551 нормально працювала ним створена. Зараз гарячу воду на півроку виключають, всі служби киян посилають, щоб звірити платіжку треба вистояти в ЦКС 4-6 годин. А краде Віталька ще більше ніж Черновецький.
показати весь коментар
15.04.2020 00:07 Відповісти
Щось дозволимо, а потім передумаємо дозволяти. За приклад маємо головного санітарного лікаря Ляшко...
показати весь коментар
14.04.2020 19:06 Відповісти
https://texty.org.ua/fragments/100743/golovnyj-sanitarnyj-likar-vyznav-sho-deyaki-zahody-ne-mayut-epidemiolohichnoho-pidgruntya-ce-cytata-charivnyj-pendel/
оно призналось, что просто издевается над народом. вот такой мерзкий глист сейчас регентом при зе.
показати весь коментар
14.04.2020 19:08 Відповісти
Эх Виталик, ну зачем ты туда полез? Ведь каким ты был спортсменов. И так обосраться😢
показати весь коментар
14.04.2020 19:07 Відповісти
№42
показати весь коментар
14.04.2020 19:09 Відповісти
Обосрался,с ног до головы, только твой зеля) да и актер он был откровенно хреновый...
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
Ну да) зеля тебя обдрыстал и ты за него уже не топишь... дня два
показати весь коментар
14.04.2020 19:30 Відповісти
Вчера со "срусьвеной" про Кличко.
=============
Кличко боксёр сразу закрыл метро у себя,а наш Собянин нет.Так скажите у кого из них голова отбита.А теперь шашлычники виноваты.
показати весь коментар
14.04.2020 19:08 Відповісти
у вас закроют через неделю, когда бум настанет, зуб любого зелёного даю
показати весь коментар
14.04.2020 20:25 Відповісти
Європа покроково знімає карантин
Про це повідомляє Daily Mail. Мільйони іспанських робітників - повернулися до своїх робочих місць 13 квітня, після того, як Мадрид зняв обмеження для продовження діяльності підприємств, які не відносяться до так званої критичної інфраструктури.
Поліція роздала людям мільйони масок у мережі метро, поїздах та автобусах країни.
Сьогодні Італія також починає поетапне повернення до нормального життя.
З 14 квітня у країні відновлюють роботу магазини книг, канцелярського приладдя, дитячого одягу. Далі уряд розглядає можливість послаблення ще певних обмежень. У Чехії та Данії відкрили школи. Канцлерка Німеччини Ангела Меркель перебуває під тиском інших політиків та епідеміологів, які закликають полегшити обмежувальні заходи. Її просять відкрити школи вже з 20 квітня. А за ними також всі магазини та ресторани, якщо люди гарантуватимуть дотримання рекомендованої дистанції.
показати весь коментар
14.04.2020 19:09 Відповісти
Німота може і буде дотримуватись, а нашим море по коліно.
показати весь коментар
14.04.2020 19:11 Відповісти
Иди в жопу дурак. Откуда такая ненависть к народу? Ты думаешь немцы все такие прям идеальные. Опустись на землю не летай в облаках
показати весь коментар
14.04.2020 19:42 Відповісти
Розумний Сашко, іди ще далі Кличко: Мы разрабатываем программу постепенного выхода из режима строгих ограничений - Цензор.НЕТ 8181
показати весь коментар
14.04.2020 19:49 Відповісти
Зараз на вулицях багато приватних автівок. Люди повертаються з роботи, хоча це дорого їздити так кожен день.
показати весь коментар
14.04.2020 19:09 Відповісти
Дехто їздить лісапетом.
показати весь коментар
14.04.2020 19:13 Відповісти
це чудові кардіонавантаження.
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
І це я бачив, але автівок значно більше!
показати весь коментар
14.04.2020 19:14 Відповісти
Дорого? Хм, хаха, дану?
показати весь коментар
14.04.2020 19:19 Відповісти
Из серии "А в завтрашний день не все могут смотреть"
показати весь коментар
14.04.2020 19:16 Відповісти
https://www.facebook.com/miha.anarchyst?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBLGFTDTfWtawe73Pxoixdeot4i07fgN_Wp4c8v1B_dgQlt_Dr2dxls134HDuxHgSis9C8jTc5TIlif&hc_ref=ARQKCdO-iLcz1z9hWAC0goHll_cfZclfQSqk1xav3g9jIk7LofqsF1WC-mCUvEVmEq4&fref=nf Миха Чаплыга
https://www.facebook.com/miha.anarchyst/posts/539379996981709 3 год ·

О "РЕЙТИНГАХ".
Я не против косилова бабла, но для "чистоты рук" стОит иногда их мыть. Дам то, что ложат чи кладут на стол Зе... Не спрашивайте откель у меня...
Утверждаю (и имею на это основания):
1. Слуги... 27% от тех, кто готов голосовать и менее 20% от всех. И тенденция мегаплохая...
2. Зе - 39% от тех кто готов и менее трети от всех. И это только начало экспоненциального падения.
НЕ? В глаза смотреть! ))))
А тренды? Чо показывают фокусы? Что к осени от Зе и МОКРОГО МЕСТА НЕ БУДЕТ... а власть будет валятся на земле.
При этом парламентским партиям НИКУА не светит больше, чем у них есть окромя Пороха, сожравшего рейтинг Голоса.
При этом либеральная ниша "соросят" сдулась до меньше стат погрешности...
Профсоюзы, Реконкиста и Большевизм (и пофик, нравится это или нет) за 50%... И это только начало....
АМИНЬ.
показати весь коментар
14.04.2020 19:20 Відповісти
ключевое слово - постепенно - с зеленского языка это означает шо к осени закончится карантин,а вы живити как хотите,только незабывайте платить коммуналку и не нойте на счет "дайте денег "
показати весь коментар
14.04.2020 19:20 Відповісти
Боксере!
Видай указ про заборону відвідувати попам та монахам супермаркетів! Моя знайома зайшла до Сільпо навпроти Автодорожного інституту і побачила в торігвельному залі кілька осіб "у цивільному" явно з попівськими бородами. Хто не в'їхав, уточнюю: контингент з Лаври.
показати весь коментар
14.04.2020 19:36 Відповісти
https://twitter.com/syniy_kit синій кіт https://twitter.com/syniy_kit @syniy_kit https://twitter.com/syniy_kit/status/1250010353611702278 3 ч

Пам'ятаєте, про вірусологів, що загинули на MH 17? Є ще така інформація.

Кличко: Мы разрабатываем программу постепенного выхода из режима строгих ограничений - Цензор.НЕТ 8983
показати весь коментар
14.04.2020 19:41 Відповісти
Те саме і з літаком, збиття якого над Чорним морем кацапи намагалися приписати Україні: там летіли шестеро провідних ізраїльських науковців, досліжників проблеми так званої "біонафти". Повний склад носіїв секретів.
показати весь коментар
14.04.2020 20:10 Відповісти
Та твоя знакомая сама инфицирована.
показати весь коментар
14.04.2020 20:03 Відповісти
Вона не швендяє по закладах для хворих на ПГМ. Я теж. Шо таке ПГМ - сам здогадаєшся?
показати весь коментар
14.04.2020 20:07 Відповісти
"Моржов" уже не будут в Днепре вылавливать?Или ещё будут?!
показати весь коментар
14.04.2020 19:41 Відповісти
Да, карантин ослабят, через Днепр вплавь и без маски разрешат переходить