6173 відвідувача онлайн
8 672 22

У Києві оголосили штормове попередження: ураганний вітер і хмара пилу

У Києві оголосили штормове попередження: ураганний вітер і хмара пилу

Управління екології та природних ресурсів КМДА оголосило в Києві штормове попередження.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на управління, пориви вітру досягають 17-22 м/с.

"Ураганний вітер несе над містом хмару пилу. Видимість дуже низька", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що таке погодне явище обумовлено змінами клімату: безсніжною зимою, відсутністю звичної норми опадів.

"Як наслідок - повітряна ерозія ґрунтів, зниження рівня ґрунтових вод, які і є причинами утворення пилу, який в столицю приніс північно-західний вітер", - додали в управлінні.

У КМДА також закликали залишатися вдома, а в разі перебування на вулиці триматися подалі від дерев, ліній електропередач та рекламних бордів.

Топ коментарі
+6
Внизапна! Китай закрыл все сухопутные границы с россией, из 1500 новых случаев заболевания, 541 граждане Китая вернувшиеся из россии. Китай официально назвал россию главным источником "импорта" Covid-19. Объявлена награда 700$, за инфу о нелегальных переходах границы кацапами. (с)
показати весь коментар
16.04.2020 17:12 Відповісти
+5
Якщо підпалити траву в Чернівцях, можна спалити Донецьк.
показати весь коментар
16.04.2020 17:20 Відповісти
+4
нет...ветер западный слава Богу, но опять *** какая-то кара Египетская накрыла Украину.....
показати весь коментар
16.04.2020 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже природа посылает недвузначные сигналы -
Сидите дома!!!
показати весь коментар
16.04.2020 17:12 Відповісти
не-а! природа говорит: педаля, не дури. хватит добавлять киевлянам мерзостей сверх плана
показати весь коментар
16.04.2020 17:15 Відповісти
Направление ветра с Чернобыля?
показати весь коментар
16.04.2020 17:12 Відповісти
нет...ветер западный слава Богу, но опять *** какая-то кара Египетская накрыла Украину.....
показати весь коментар
16.04.2020 17:15 Відповісти
Оманскька кара. Україна в омані.
показати весь коментар
16.04.2020 21:02 Відповісти
С северо-запада.
показати весь коментар
16.04.2020 17:16 Відповісти
В Харьковской тоже дует,мама не горюй.Правда пыли не очень,а так воздух аж желтый.
показати весь коментар
16.04.2020 17:17 Відповісти
Синоптики пишут, что западный, а реально - южный.
Все деревья обвешало кульками, целлофаном и тарелка у меня на юг, легко сравнить.
Так можно сказать - брешут синоптики, 100% южный.
.
показати весь коментар
16.04.2020 18:11 Відповісти
Все деревья обвешало кульками, целлофаном

У вас там что, мусор с окон выбрасывают?
показати весь коментар
16.04.2020 19:08 Відповісти
Внизапна! Китай закрыл все сухопутные границы с россией, из 1500 новых случаев заболевания, 541 граждане Китая вернувшиеся из россии. Китай официально назвал россию главным источником "импорта" Covid-19. Объявлена награда 700$, за инфу о нелегальных переходах границы кацапами. (с)
показати весь коментар
16.04.2020 17:12 Відповісти
Его строили, строили и наконец его ветром сдуло
У Києві вітер повалив частину тимчасових конструкцій Подільського мосту

https://www.poglyad.tv/u-kyyevi-viter-povalyv-chastynu-tymchasovyh-konstruktsij-podilskogo-mostu/
показати весь коментар
16.04.2020 17:14 Відповісти
Риштовки попадали для покраски моста.Их надо не восстанавливать,а ждать улучшения погоды ,иначе людей потеряют на стройке.Пыльная буря в Харькове была в конце зимы -начале весны 1969 года .Сугробы были из пыли в селах по сами викна. а в Харькове пыли было .дышать нечем было,между рамами почти сантиметр чернозёма.Бесснежная и морозная была зима.А тут ветры и понесло с полей чернозёмчик..Немало тогда чернозёма сдуло в яры,балки и лесополосы.
показати весь коментар
16.04.2020 17:40 Відповісти
Ту землю принесло из Казахстана! Результат отвальной вспашки целинных земель - сдуло 10-15 сантиметров плодородного слоя! И закончилось освоение...
показати весь коментар
16.04.2020 17:58 Відповісти
Пыльные бури в Казахстане были в середине 50х.С тех пор там применяют в основном безотвалку..А в США и Канаде -в20-30 х годах
показати весь коментар
16.04.2020 20:55 Відповісти
та то ихняя диаспора так гиперлуп с хайфой требует...
показати весь коментар
16.04.2020 17:15 Відповісти
Из Зоны с любовью. В благодарность за уничтожение природы.
показати весь коментар
16.04.2020 17:17 Відповісти
Оперативно, і чотирьох годин не пройшло. А підалік казав, що в Києві все поливається і миється. Мабуть про хмари пилу то брехня.
показати весь коментар
16.04.2020 17:19 Відповісти
Якщо підпалити траву в Чернівцях, можна спалити Донецьк.
показати весь коментар
16.04.2020 17:20 Відповісти
вітер несе продукти вивітрювання чорноземів уперемішку з радіоактивним осадом -
і хтозна, чи знайдуть археологи майбутнього залишки ко-віріонів у цьому культурному шарі відкладень...
показати весь коментар
16.04.2020 17:27 Відповісти
Незабаром довирубують всі лісосмуги і буде у нас пустиня.
показати весь коментар
16.04.2020 17:39 Відповісти
пейзаж як на Марсі