Кабмін призначив в.о. міністра енергетики Буславець

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у фейсбуці депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко, який відвідує засідання уряду.
Він зазначив: "Був щойно на позачерговому засіданні Кабміну.
Віталій Шубін звільнений з посади першого заступника міністра енергетики та захисту довікілля-виконуючого обов'язки міністра.
На цю посаду призначено Ольгу Буславець".
робимо ставки, наскільки ахметка підніме нам тарифи ?
фофочку усі пинають як хочуть..