8216 відвідувачів онлайн
7 248 16

Кабмін призначив в.о. міністра енергетики Буславець

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у фейсбуці депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко, який відвідує засідання уряду.

Він зазначив: "Був щойно на позачерговому засіданні Кабміну.

Віталій Шубін звільнений з посади першого заступника міністра енергетики та захисту довікілля-виконуючого обов'язки міністра.

На цю посаду призначено Ольгу Буславець".

Топ коментарі
+10
кобыла из ахметкиной конюшни...
показати весь коментар
16.04.2020 17:51 Відповісти
+3
шмига теж з ахметівських..

робимо ставки, наскільки ахметка підніме нам тарифи ?

фофочку усі пинають як хочуть..
показати весь коментар
16.04.2020 18:04 Відповісти
+3
Зеленский - зиц-председатель, а страной руководят олигархи. Так захотели 73%.
показати весь коментар
16.04.2020 18:38 Відповісти

Завантаження...