10262 відвідувача онлайн

Кількість офіційних безробітних на 16 квітня становить 400 тисяч, - Мінекономрозвитку

Кількість офіційних безробітних на 16 квітня становить 400 тисяч, - Мінекономрозвитку

Станом на 16 квітня в Україні в Державній службі зайнятості зареєстровано 400,9 тис. безробітних.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку.

Як зазначається, кількість безробітних збільшилася на 86,5 тисяч, що на 27% більше, ніж на цю ж дату минулого року (станом на 16 квітня 2019 року кількість безробітних становила 314,4 тис.).

"За час від початку карантину, тобто починаючи з 12 березня, в службі зайнятості зареєструвалося 89,2 тис. безробітних (статистика оновлюється щодня)", - зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+6
Спочатку будемо ховати старих.
Здавати цінності в ломбард, щоб прогодувати дітей.
А через пів-року завезуть вакцину по 1000$ упаковка від партнерів гаранта.
Гут Вальдемар!
показати весь коментар
16.04.2020 21:14 Відповісти
+4
Как они регистрируются безработными, если закрыты службы регистрации????? Он лайн? Дайте адрес.
ФОП я закрыл онлайн, через "ДIЯ", написали-чтобы не платить ЕСВ, надо в пенсфонд ехать. А как? Он закрыт, транспорта нет.
показати весь коментар
16.04.2020 21:11 Відповісти
+3
Наша мета 40% - Гончарук.
+40% безробітних - Шмігаль.
показати весь коментар
16.04.2020 21:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наша мета 40% - Гончарук.
+40% безробітних - Шмігаль.
показати весь коментар
16.04.2020 21:08 Відповісти
Зееее!!! Ты же обещал!!!
показати весь коментар
16.04.2020 21:08 Відповісти
Как они регистрируются безработными, если закрыты службы регистрации????? Он лайн? Дайте адрес.
ФОП я закрыл онлайн, через "ДIЯ", написали-чтобы не платить ЕСВ, надо в пенсфонд ехать. А как? Он закрыт, транспорта нет.
показати весь коментар
16.04.2020 21:11 Відповісти
Я тоже без роботи, але ще пока не зареєструвався на службі ринку праці, як і багато інших.
показати весь коментар
16.04.2020 21:11 Відповісти
Як зареєструватись? Вони ж закриті.
показати весь коментар
16.04.2020 21:13 Відповісти
Онлайн, через інтернет, не потрібно нікуди йти.
показати весь коментар
16.04.2020 21:25 Відповісти
Адреса!
показати весь коментар
16.04.2020 21:54 Відповісти
https://www.dcz.gov.ua/novyna/proceduru-reyestraciyi-sproshcheno-dlya-zruchnosti-*********
показати весь коментар
16.04.2020 21:57 Відповісти
Дякую!
показати весь коментар
16.04.2020 21:59 Відповісти
Бесполездно. Зарегился и толку - ни звонка,ни письма на мыло.
показати весь коментар
16.04.2020 23:48 Відповісти
Спочатку будемо ховати старих.
Здавати цінності в ломбард, щоб прогодувати дітей.
А через пів-року завезуть вакцину по 1000$ упаковка від партнерів гаранта.
Гут Вальдемар!
показати весь коментар
16.04.2020 21:14 Відповісти
Але ж офіційно було обнародувано 1млн - 1.5 млн безробітніх в Україні, тут - 400тис.???
Хочби брехню дули в одну дуду.
показати весь коментар
16.04.2020 21:29 Відповісти
Может, те, кто ищут работу и те, кто уже пособие получают.
показати весь коментар
16.04.2020 22:38 Відповісти
Эта служба занятости - параша необыкновенная. Зачем она создана, если не реестрирует всех безработных?
показати весь коментар
16.04.2020 21:30 Відповісти
то вы еще неплохо стоите, хлопцы - 22 млн лейофнутых с того момента как китаец то ли мышу летучую сожрал, то ли из лаборатории какой вирусняк на зуб кинул.

и шо то мне подсказывает ето еще не предел
показати весь коментар
16.04.2020 21:33 Відповісти
лейофнутых - что за слово такое?
показати весь коментар
16.04.2020 23:46 Відповісти
потерявших работу...
got it - next time will be English
показати весь коментар
16.04.2020 23:56 Відповісти
преЗЕдент наркоман ! Это намного хуже чем царь педофил.уже боюсь даже смотреть новости.
показати весь коментар
16.04.2020 21:40 Відповісти
Не. Нариков лечат, педафилов сажают и химически кастрируют. Большая разница.
показати весь коментар
16.04.2020 21:44 Відповісти
Хочу посмотреть как Кабаева после Гааги кастрируют
показати весь коментар
16.04.2020 21:51 Відповісти
А кто считал тех кого служба не ставит на учет чтобы не платить пособие,а сколько тех кто плюнул на государство и выживает самостоятельно?Все подсчеты филькина грамота.для галочки
показати весь коментар
16.04.2020 22:03 Відповісти
А остальные 2млн успешно работают над собой, на удаленке, так сказать.
показати весь коментар
17.04.2020 00:43 Відповісти