7428 відвідувачів онлайн

США збільшили допомогу Україні для боротьби з коронавірусом

США збільшили допомогу Україні для боротьби з коронавірусом

Сполучені Штати Америки збільшили гуманітарну допомогу Україні із заявлених минулого тижня $1,2 млн до $9,1 млн для боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це повідомило посольство України у Вашингтоні, передає Цензор.НЕТ.

"Сполучені Штати розширили допомогу Україні до $9,1 млн у протидії пандемії COVID-19. Кошти виділятимуться Україні через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)", - зазначили в диппредставництві.

При цьому уточнюється, що американська допомога буде спрямована, головним чином, на підготовку лабораторних систем, виявлення захворювання, надання технічної підтримки в питаннях реагування та інформування щодо ризиків поширення COVID-19.

Топ коментарі
+7
А буде статистика всіх померлих до і після початку коронвірусу? Наприклад в Італії? Загальна статистика? Цікаво буде подивитись.
А за допомогу - дякуємо. Українці тримають за американців кулаки і не лізуть в їхню внутрішню політику.
показати весь коментар
17.04.2020 09:34 Відповісти
+2
Лучше бы отвезли зелень "на экскурсию" в Гуантанамо вместо Трускавца.
показати весь коментар
17.04.2020 09:43 Відповісти
+2
Большие неудобства для людей,но надо соблюдать правила поведения дома и на улице.Очень много на улицах без масок и лукавящих.Бережёного и Бог бережет.
показати весь коментар
17.04.2020 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.04.2020 09:46 Відповісти
Ну безбожников каждый час возят то с Лавры то ещё от куда ...
показати весь коментар
17.04.2020 10:46 Відповісти
На лабораторные системы и подготовку кадров.
показати весь коментар
17.04.2020 09:42 Відповісти
Лучше бы отвезли зелень "на экскурсию" в Гуантанамо вместо Трускавца.
показати весь коментар
17.04.2020 09:43 Відповісти
Лучше б помогли медицинским оборудованием а бабло распилят...
показати весь коментар
17.04.2020 09:44 Відповісти
Президент США https://lenta.ru/tags/persons/tramp-donald/ Дональд Трамп объявил о готовности отправить в Россию аппараты искусственной вентиляции легких (ИВЛ) для борьбы с распространением коронавируса.
показати весь коментар
17.04.2020 09:59 Відповісти
США самий надійний союзник, всім хто мені говорить про те що російські окупанти братський народ, зразу битиму в погане ***.ло! Зразу попереджаю для уникнення непорозумінь.
показати весь коментар
17.04.2020 12:03 Відповісти
Мне раша по барабану, мне интересна позиция сша.
показати весь коментар
17.04.2020 12:47 Відповісти
Кстати, мне набить не сложно - я инвалид, Усику набей.
показати весь коментар
17.04.2020 12:53 Відповісти
Бывший советник Дональда Трампа, политический эксперт Майкл Капуто, https://strana.ua/news/248958-video-kto-streljal-i-vinoven-v-ubijstvakh-na-majdane-v-ukrainskoj-stolitse-kieve.html снявший фильм об убийствах на украинском Майдане , стал главным по связям с общественностью в Министерстве здравоохранения и социальных служб США.
показати весь коментар
17.04.2020 17:38 Відповісти
Всем,всем, всем: убогим,сторонникам *рашисткого мира*,ватникам,голосующим за опзжо...ов и им подобным,дружбанов хремляди и всяким врагам Украине вопрос-почему ваша *могучая,сильная и непобедимая* параша вам не подкинула под коронавирус не гроша для ваших гнусных делишек?
показати весь коментар
17.04.2020 12:16 Відповісти