10408 відвідувачів онлайн

Ченці Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19

Ченці Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19

У Почаївській лаврі на Тернопільщині, де підозрюють спалах COVID-19, богослужіння відбуватимуться в храмах тільки з насельниками (постійними жителями), але без вірян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ВВС News Україна".

Однак віряни можуть бути на території лаври, хоча не в самих храмах.

За словами голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського для того, щоб заблокувати Почаївську лавру так само, як Києво-Печерську, має бути рішення області.

Стефанський стверджує, що ще місяць тому домовилися з намісником лаври, що вони не будуть селити у себе паломників. І ця домовленість нібито виконується - автобуси не їдуть.

"Владика каже, що за час усіх навал лавра не закривалась. Зараз він її теж не закриє", - додав Володимир Стефанський.

Офіційно серед постійних мешканців лаври та монахів, за його словами, хворих на коронавірус не підтверджували. Але й тестування серед них не проводили.

Влада області домовилася з намісником лаври митрополитом Володимиром, що найближчим часом ченці монастиря пройдуть тест на коронавірус. Коли почнуть робити тестування - поки чиновники не знають.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Володимир В'ятрович заявив про те, що від коронавірусу помер монах Почаївської лаври.

Також у священника з молдавського міста Штефан-Воде діагностували коронавірус. На початку березня він подорожував в Україну для відвідування Почаївського монастиря.

Топ коментарі
+14
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 2667
показати весь коментар
18.04.2020 10:23 Відповісти
+11
Взагалі-то, всі Лавра, як така, була розбудована в часи, коли вона належала УГКЦ. Але то вже таке. Питання в іншому - Лавра знаходиться на території громади Тернопільщини, а тому саме громада має вирішувати хто в Лаврі має хазяйнувати. Чи ПЦУ, чи УГКЦ, але, напевно, ні в якому разі не феесбешники.
показати весь коментар
18.04.2020 10:34 Відповісти
+10
ось вже і люди с тестами прийшли...

Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 6484
показати весь коментар
18.04.2020 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лучше бы вы проверили всех монахов на связь с преступным миром...
показати весь коментар
18.04.2020 10:14 Відповісти
з касапським "гусскім"
показати весь коментар
18.04.2020 10:16 Відповісти
На сифилис и триппер заодно проверьте.
показати весь коментар
18.04.2020 10:15 Відповісти
А там и проверять не надо...
показати весь коментар
18.04.2020 10:30 Відповісти
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 4909
показати весь коментар
18.04.2020 10:16 Відповісти
на наркотики надо проверить
показати весь коментар
18.04.2020 10:16 Відповісти
Кремлевский главбес сказал всем скрепышам в рай. Пневмония - хороший повод ускорить этот процесс. А там их ждут старые девственницы и Кобзон без парика.
показати весь коментар
18.04.2020 10:17 Відповісти
"...случаи заболевания коронавирусом не подтверждали. Но и тестирование среди них не проводили." - особенности национальной борьбы с эпидемией......
показати весь коментар
18.04.2020 10:18 Відповісти
коли Лавру віддадуть ПЦУ ?
показати весь коментар
18.04.2020 10:19 Відповісти
После Вас, сэр.
показати весь коментар
18.04.2020 10:27 Відповісти
московіт і зебіл ?
показати весь коментар
18.04.2020 10:28 Відповісти
То ви відкрили пащу на святу українську церкву, захищаючи ворожу московицьку.
показати весь коментар
18.04.2020 10:31 Відповісти
Святая украинская церковь - это титул, который нужно заслужить. Без дел - это слова пустые, авансом. На Пасху по факту,двери церквей заперты , а вы освящайтесь по телевизору. Антихристово коварство.
показати весь коментар
18.04.2020 10:37 Відповісти
цей титул успадкований з минулого тисячоліття.
прокиньтесь, нешановний.
показати весь коментар
18.04.2020 10:50 Відповісти
Ох уж эти сказочники.
показати весь коментар
18.04.2020 10:57 Відповісти
Еще Пасхи не было, медиков 20 процентов инфицировано, навезли сотни тысяч инфицированных со всей Европы, из очагов, а церковников делают крайними. Пусть кто угодно святит паски перед телевизором, я в храм пойду, пусть и в ограде только постою.
показати весь коментар
18.04.2020 10:33 Відповісти
А всем "нетоварищам" - доброй еды короны.
показати весь коментар
18.04.2020 10:37 Відповісти
Мацковский пидорохат не церковь, а самопровозглашённая КГБ/ФСБешная шайка.
показати весь коментар
18.04.2020 10:34 Відповісти
яка то курва церква ??То секта свідків Гундяя. Цих паскуд кацапських треба давно вже гнати з України в коханий Козлостан до коханого Гундяя сцанимі ганчірками
показати весь коментар
18.04.2020 10:55 Відповісти
Взагалі-то, всі Лавра, як така, була розбудована в часи, коли вона належала УГКЦ. Але то вже таке. Питання в іншому - Лавра знаходиться на території громади Тернопільщини, а тому саме громада має вирішувати хто в Лаврі має хазяйнувати. Чи ПЦУ, чи УГКЦ, але, напевно, ні в якому разі не феесбешники.
показати весь коментар
18.04.2020 10:34 Відповісти
Ну так хазяйнуйте.
показати весь коментар
18.04.2020 10:39 Відповісти
Ну Гостська була православною.
показати весь коментар
18.04.2020 10:40 Відповісти
Якою з них? Частина Київської Метрополії була поглинута московією, частина, щоб врятуватись, прийняла ПОЛІТИЧНИЙ союз з Ватиканом, зберігши, власне, українську церкву. То яка з них "правильніша". А Гойська, засновниця монастиря не належала до ні однієї з цих частин. Тут, власне, яка з тих поділених гілок є правонаступницею? Складне ж питання. А тому громада має вирішити, і все.
показати весь коментар
18.04.2020 11:43 Відповісти
ось вже і люди с тестами прийшли...

Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 6484
показати весь коментар
18.04.2020 10:19 Відповісти
То в Ізраелі таке?
показати весь коментар
18.04.2020 13:53 Відповісти
"В Уфе из больницы,которую закрыли на карантин сбежали семь врачей и медперсонал.
В прокуратуре Республики Башкортостан отметили, что медики не дождались результатов анализов.
Ранее сообщалось, что житель Хабаровска, у которого был подтвержден коронавирус, сбежал из городской больницы. Его задержали и вернули в медучреждение.
По факту нарушения санитарно-эпидемиологических правил в отношении пациента было возбуждено уголовное дело.
По последним данным, в России заразились коронавирусом более 32 тысяч человек. За последние сутки выявлено свыше четырех тысяч случаев заражения. С начала эпидемии 2590 человек выздоровели."("Русский еврей", электронная газета)
показати весь коментар
18.04.2020 10:19 Відповісти
А люди не могут добиться тестирования, потому что "не контактировали с приехавшими из-за рубежа" например....
А разной швали, пожалуйста, сколько угодно и когда угодно! И в больничку их для профилактики, без симптомов.....
А вы подыхайте, не известно от чего и вообще, ждите очереди, может до вас дойдет!
показати весь коментар
18.04.2020 10:19 Відповісти
А церковь МП платит налоги государству, или они просто так на мои налоги гуляют?!
показати весь коментар
18.04.2020 10:20 Відповісти
Ага. 20 коп. за землю и 1 грн. за зданием ты.
показати весь коментар
18.04.2020 10:34 Відповісти
Я не понял, почему за бюджетные деньги, т.е. за мои? Гундяев или ФСБ пущай своих согтрудников за свой счёт тестируют.
показати весь коментар
18.04.2020 10:20 Відповісти
Скрепи гюндяйські безцінні. Це індульгенція, але, чомусь, платна для кацабської босоти
показати весь коментар
18.04.2020 13:59 Відповісти
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 2667
показати весь коментар
18.04.2020 10:23 Відповісти
показати весь коментар
18.04.2020 10:35 Відповісти
Ржу не могу))).
показати весь коментар
18.04.2020 12:04 Відповісти
Дебіли при владі.
показати весь коментар
18.04.2020 10:23 Відповісти
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 2626
показати весь коментар
18.04.2020 10:28 Відповісти
Зараз усіх цих священників потрібно за ногу до батареї прив`язати. Хоч на пару місяців.
показати весь коментар
18.04.2020 10:29 Відповісти
І вкинути у ставок.
показати весь коментар
18.04.2020 10:39 Відповісти
зачем эта падаль там
показати весь коментар
18.04.2020 11:21 Відповісти
Рыбы и раки хорошо растут.
показати весь коментар
18.04.2020 12:05 Відповісти
А таки - ДА !!!
показати весь коментар
18.04.2020 12:44 Відповісти
Масковские попы особо упоротые!
показати весь коментар
18.04.2020 10:31 Відповісти
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 4988
показати весь коментар
18.04.2020 10:32 Відповісти
Дуремары, что с вас возьмешь. Богоборческое время. Телевизор с Чумаком вам паски посвятит.
показати весь коментар
18.04.2020 10:42 Відповісти
Почаївська лавра пережила багато нашесть, але пограбували її лише раз, більшовики.
показати весь коментар
18.04.2020 10:38 Відповісти
Монахи Почаевской лавры пройдут тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 6863
показати весь коментар
18.04.2020 10:38 Відповісти
Государство проявляет не уверенность в себе.Нужно было заранее 15 апреля ( для закупки продовольствия), объявить введение тотального карантина с запретом выходить ( всем) на улицу с утра 18,04 до вечера 20. 04. А не уговаривать церкви и прихожан ( тоже самое на 25-26 апреля, 1-3 мая,9-11 мая). А то непонятно РПЦ проводит элемент бактериологической войны ( по заданию из Кремля), или ждет картинку в СМИ ( по тому же заданию) о разгонах прихожан полицией. Кроме этого период пасхальных праздников для " служителей" это как новый год для лесников, сбор денежной "ренты" с населения, как же им отказаться от такого ( жаба давит). Ну и еще. А вдруг у народа войдет в привычку отмечать религиозные праздники дома и придут к выводу, что для общения с Богом им не нужна ни "компания", ни "проводники", ни" баскаки" по сбору дани.
показати весь коментар
18.04.2020 10:40 Відповісти
Пусть у народа что угодно входит в привычку, а христиане будут святить пасхи в храме. Дома святят не христиане.
показати весь коментар
18.04.2020 10:44 Відповісти
Всі космонавти, полярник, відрядженні, воїни на фронті, хворі в лікарнях виходить не христиане, що за беліберду ти написав?
показати весь коментар
18.04.2020 10:48 Відповісти
Я не космонавт и не полярник, у воинов на фронте есть капелланы, больным выздоровления. А я в храм - а не к телевизору. И так оболванили все население телевизором, теперь телевидение еще и паски святить взялось.
показати весь коментар
18.04.2020 11:53 Відповісти
Навіть свідки Єгови не затуркані настільки як ви, нєтоваріщь
показати весь коментар
18.04.2020 14:05 Відповісти
пока не вымрут
показати весь коментар
18.04.2020 10:57 Відповісти
Ідіть-ідіть: чим більше ви посвятите пасок, - тим дешевше буде залишена вами житлова площа.
показати весь коментар
18.04.2020 11:05 Відповісти
+++++++++++++++++++++++++!!!
показати весь коментар
18.04.2020 11:19 Відповісти
А ты что , торговец недвижимостью, что так радуешься ? После инфицированных докторов жилье уже скупил ?
показати весь коментар
18.04.2020 11:54 Відповісти
Святим Паски, воду с экрана.Технология успокаивания масс на время смуты
Ченці Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 9479
показати весь коментар
18.04.2020 11:34 Відповісти
Біля мого будинку в Луцьку є рпц прихід. Приготовив тухлі яйця. Підтримайте.
показати весь коментар
18.04.2020 11:45 Відповісти
Яйца стрёмно.А ось презервативы заряженные хлоркой саме то
показати весь коментар
18.04.2020 11:53 Відповісти
В 1992 році єпископ рпц ніфот звіз автобусами в Луцьк полишуків пікетувати Волинську ОДА. Так тухлі яйця дуже допомогли розігнати той зброд.
показати весь коментар
18.04.2020 14:24 Відповісти
Тебе онуфрій вже причастив.Відрижка московська
показати весь коментар
18.04.2020 12:16 Відповісти
Припадочный нетоварищ, успокойся. Мы верим, что ты не только нетоварищ, но и безмозглыш.Ченці Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 3885
показати весь коментар
18.04.2020 12:45 Відповісти
А что там Онуфрий говорят (пишет Тука) слег с короной.
показати весь коментар
18.04.2020 12:07 Відповісти
Ченці Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19 - Цензор.НЕТ 309

ЯКЕ Ж ГАРНЕ ЦЕ УКРАЇНСЬКЕ САЛО, ТА ЩЕ Й НА ХАЛЯВУ !
Московські ченці МП. окупованої кацапською РПЦ Почаївської лаври пройдуть тест на COVID-19а. Але варто було б їм ще і обов'язково пройти тест на сепаратизм і тероризм. З подальшою обсервацією і утилізацією цієї кацапської зарази. Але вже в своїй рідній для них, а ворожій для нас Українців жахливій паРаші.
показати весь коментар
18.04.2020 12:59 Відповісти
на СНІД і на глисти їх також не завадило б перевірити
показати весь коментар
18.04.2020 14:23 Відповісти
За чий рахунок, зелепупенки?
показати весь коментар
09.05.2020 11:55 Відповісти