7696 відвідувачів онлайн

У Харкові на Великдень обмежили роботу ринків і храмів, - міськрада

У Харкові на Великдень обмежили роботу ринків і храмів, - міськрада

Масові релігійні заходи будуть обмежені в Харкові з 13:00 18 квітня до 6:00 21 квітня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Харківської міськради.

Таке рішення ухвалили 17 квітня на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку в телефонному режимі провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Керівникам релігійних громад рекомендовано провести всі Великодні богослужіння в дистанційному режимі.

Крім того, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції комісія рекомендувала керівникам продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків призупинити роботу на період дії карантинних заходів.

Топ коментарі
+10
В Харькове на Пасху ограничили работу рынков и храмов, - горсовет - Цензор.НЕТ 704
показати весь коментар
18.04.2020 14:06 Відповісти
+4
Короновирус косит священников Мацковского патриархата
МОЖЕТ ПОРА ЭТУ СЕКТУ ЗАПРЕТИТЬ НА ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ?
показати весь коментар
18.04.2020 14:05 Відповісти
+2
Сивосі в штани насцяли.
Ага.
В Харькове на Пасху ограничили работу рынков и храмов, - горсовет - Цензор.НЕТ 1365
показати весь коментар
18.04.2020 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Короновирус косит священников Мацковского патриархата
МОЖЕТ ПОРА ЭТУ СЕКТУ ЗАПРЕТИТЬ НА ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ?
показати весь коментар
18.04.2020 14:05 Відповісти
Там де неукраїнці при владі,там закриваються ринки та церкви.
показати весь коментар
18.04.2020 14:06 Відповісти
А, що їм жаль українців?
показати весь коментар
18.04.2020 14:20 Відповісти
В Харькове на Пасху ограничили работу рынков и храмов, - горсовет - Цензор.НЕТ 704
показати весь коментар
18.04.2020 14:06 Відповісти
А эти де билы продолжают малевать свои безумные картинки. Сами намалевали, сами посмеялись. Жесть.
показати весь коментар
18.04.2020 14:12 Відповісти
Сивосі в штани насцяли.
Ага.
В Харькове на Пасху ограничили работу рынков и храмов, - горсовет - Цензор.НЕТ 1365
показати весь коментар
18.04.2020 14:17 Відповісти
Плевать мне на Сивуху. Ваш барыга-мародёр не лучше. Но на него ты ж картинки не намалюешь?
показати весь коментар
18.04.2020 14:39 Відповісти
Вот такое нашёл в сети. Интресно, правда?

У глави УПЦ Московського патріархату, єпископа РПЦ Онуфрія виявили коронавірус.

Митрополит Онуфрій, настоятель Української православної церкви Московського патріархату і єпископ РПЦ, таємно госпіталізований з коронавірусною інфекцією.

За даними Релігійної правди, митрополити Онуфрій і Антоній тестувалися на коронавірус в таємному порядку і були доставлені в госпіталь під чужим ім'ям, щоб «убезпечити РПЦвУ від звинувачень напередодні Великодня».

Карантин у Києві / ЦЗК
показати весь коментар
18.04.2020 14:10 Відповісти
вже кажуть що фейк
показати весь коментар
18.04.2020 16:29 Відповісти
кто кажить? гэбнявая секта МП?
показати весь коментар
18.04.2020 16:43 Відповісти
А в Одессе рынки работают
показати весь коментар
18.04.2020 14:15 Відповісти
И это правильно. А в соседнем Николаеве мэр четко потролил горожан, которые устали от карантина. Сказал, что карантин это решение президента, а в городе за него (зеленского) проголосовало 83%.. Так что хавайте, хоть подавитесь
показати весь коментар
18.04.2020 14:21 Відповісти
Кернес шпилит почти по Евангелию - "Изгнание торговцев из храма". от харьковского мэра
В Харькове на Пасху ограничили работу рынков и храмов, - горсовет - Цензор.НЕТ 6042
показати весь коментар
18.04.2020 14:16 Відповісти
Ограничение храмов!!!!!
Дурдом!
Если закрывать, то все! Все!!!
Иначе эти попохолуи все попрутся в те, которые будут открыты...
Скопление на квадратный метр будет жесть!!!
показати весь коментар
18.04.2020 14:18 Відповісти
придурки! повесьте дома иконку и долбите в очко крестом до кровавых волдырей. Оставайтесь дома!
показати весь коментар
18.04.2020 14:23 Відповісти
Дома так дома, а на рыбалку хочется, но нельзя там можно подхватить COVID-19, в лесу тоже и в чистом безлюдном поле.
показати весь коментар
18.04.2020 14:36 Відповісти