7124 відвідувача онлайн
4 133 40

Невідомий вночі намагався підпалити будівлю іудейської релігійної громади в Херсоні, - Нацполіція

Невідомий вночі намагався підпалити будівлю іудейської релігійної громади в Херсоні, - Нацполіція

Невідомий чоловік вночі 20 квітня намагався підпалити будівлю іудейської релігійної громади в Херсоні. Поліція встановлює його особу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Нацполіції.

"Сьогодні близько третьої години ночі в "Єдиний центр 102" поліції Херсонщини зателефонував мешканець обласного центру. Заявник розповів, що побачив, як невідомий чоловік підпалив пляшку із займистою рідиною, кинув її на поріг будівлі іудейської релігійної общини по вул. Театральній та втік. Також херсонець повідомив, що пожежі не сталося, бо рідина не розгорілася", - сказано в повідомленні.

Так, під час огляду місця події слідчо-оперативна група Корабельного відділення поліції виявила залишки скляної пляшки з частками легкозаймистої речовини. Речові докази вилучені та направлені на дослідження.

Інформація про подію зареєстрована в журналі Єдиного обліку, проводяться заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Топ коментарі
+11
Неизвестный ночью пытался поджечь здание иудейской религиозной общины в Херсоне, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9408
показати весь коментар
20.04.2020 13:14 Відповісти
+10
Це перший дзвіноччо зелені бубочи, чим більше ві бу де у влади тим більше Українці будуть стивати антісімітами, щоб це зупинити бубочці пора писати заяву лро звілнення з президенства
показати весь коментар
20.04.2020 13:27 Відповісти
+5
хіба так палять??? Кривоногий рукожоп
показати весь коментар
20.04.2020 13:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поганий був сон у бідолаги
показати весь коментар
20.04.2020 13:07 Відповісти
Це перший дзвіноччо зелені бубочи, чим більше ві бу де у влади тим більше Українці будуть стивати антісімітами, щоб це зупинити бубочці пора писати заяву лро звілнення з президенства
показати весь коментар
20.04.2020 13:27 Відповісти
Дебіл? Ну тоді зрозуміло...
показати весь коментар
20.04.2020 17:52 Відповісти
Неуловимый мститель
показати весь коментар
20.04.2020 13:09 Відповісти
Просто отмечал день рождения А.Гитлера
показати весь коментар
20.04.2020 15:58 Відповісти
По-любому
показати весь коментар
20.04.2020 15:59 Відповісти
а если бы каменные колонны горели как порох, поджёг мог бы и удасца ))
показати весь коментар
20.04.2020 13:10 Відповісти
Горить страна в смартфоні.
показати весь коментар
20.04.2020 13:11 Відповісти
Неизвестный ночью пытался поджечь здание иудейской религиозной общины в Херсоне, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9408
показати весь коментар
20.04.2020 13:14 Відповісти
Вже не перший раз намагаються підпалити двері будинків цих релігіозних общин. Але бог їх береже і підпал не вдається. Настільки вірять у божий захист, що вперто не хочуть встановлювати відеокамери. І тільки громадяни, яких в цей час мучить безсоння, можуть описати загальний вигляд і напрям втечі палія. Собаку ж для пошуку слідів не привозили. І камер на інших будинках певно не було. Звідки в якомусь Херсоні відео камери?
показати весь коментар
20.04.2020 13:18 Відповісти
не повіриш, в цьому "якомусь Херсоні" є міжнародний порт, є морський порт, є суднобудівльний завод а чи є хоча б хоча туалет в твоєму задрипенскі, москалик ?
показати весь коментар
20.04.2020 16:00 Відповісти
Якщо херсонець (не комбайн а людина ) то вибач за те що не зрозумів мого гумору. бував я у Херсоні. До речі: там ще був потужний БПК (нафтопереробний, комбайновий та інші, зразу й не згадаю). Де суки діли бавовно-прядильний із моїми акціями приватизаційними?
Якщо херсонець, то чи вже перенесли тубдиспансер із старого місця де він був ще за совка?
показати весь коментар
20.04.2020 16:46 Відповісти
бавовно-прядильний на данний час це ТРЦ "Фабрика", который "минируют" пару раз в месяц. нафтопереробний - давно вже труби полум'я не пускають. Як москалі його викупили так відразу на реконструкцію.. А реконструкцію москалів ми знаємо. Комбайновий. той ще щось іноді викатує. Судозавод щось робить. на жаль про тубдиспансер мало знаю. Але як мені кажеться 11 тролейбус як туди ходив, так і ходить.
показати весь коментар
20.04.2020 21:53 Відповісти
Так казали, що тубдиспансер у центрі міста. Значить насправді не херсонець. Або молодий і тубік давно перенесений. Був у місті років з 20 тому на зборах "акціонерів" БПК. Виявилося, що акцій працюючих і таких як я (що вклав приватизаційний сертифікат) всього лише 27%. Все інше - державне. Коли хтось із залу, бо я сидів на гальорці, спитав у президії: а навіщо ж нас гукнули, коли ми не маємо більшості голосів? - Так "посовєтоватца ж надо".
Збори проходили у приміщенні клубу комсомольського що в парку. Вже тоді будівля клубу була стягнута залізними шинами від тріщин.
Отак розтранжирити потужну промисловість можуть лише вороги України. А Ви на мене - москаль...
показати весь коментар
21.04.2020 09:38 Відповісти
В Херсоні приблизно з 1990 року. Скільки памятаю то "тубик" був на Миколаєвскому шоссе, на краю Херсона і в минулі часи туди добратися можливо було лише 11 номером тролейбуса. Щось ти павловичу, який вчора був біликом з номером, з перепою, чи чого там напутав. Чи вигадав. "Так казали, що тубдиспансер у центрі міста." - хто казав? Я такого не казав, а хто там шо нашепчує на вухо тобі, мені не відомо. "потужну промисловість" - це коли будувати Бавовняний комбінат на другій стороні держави подалі від сировини? А потім коли все трапилось то цей комбінат виявився лише тягарем. Велика валіза без ручки.
показати весь коментар
21.04.2020 09:55 Відповісти
А не може бути, що людина заходить з різних користувачів? До речі: зручно слідкувати за власними коментами.
Хто казав про тубік? та місцеві щось розповідали в тролейбусі чи автобусі. А оскільки в моєму населенному пункті не знайшли нічого кращого, як організувати такий же диспансер в старих приміщеннях райлікарні в центрі та ще й коло дніпрвської затоки, то я й запамятав ту байку.
Не знаю чому в одному профілі гугл присвоює номер, в іншому - ні.
ПРО бавовняний комбінат. Ще коли не було інтернету а лише тільки газети, то прочитав про досвід вирощування бавовни у південних областях України до другої світової. Потім совок переформатував лише на середню азію. Але скільки жіночих рук було зайнято. У Полтаві теж був. І у Вінниці як я чув (там Петро пригріб чи то завод чи лише гуртожитки).
От я в надії на мудре керівництво держави типу кравчуків і кучм і вклав свої сертифікати саме у Херсон. Як заявляв молодий директор тодішній: успішної роботи нашого комбінату бояться у всьому світі як конкурента. Українські простирадла місцевого виробництва відрізнялися дуже доброю якістю від тоді вже завозимих із Турції та інших.
А бавовну б при достатній підтримці держави, фермери б вирощували на місці. І навіть не завжди з поливом. Але не судилося.
Те саме можна розповісти і про виробництво тканини із коноплі (ткацькі верстати як я підозрюю однакові для цих ниток). Закрили все з огляду на наркоманів і купляємо за грубу валюту. Хіба це по-хазяйськи?
показати весь коментар
21.04.2020 11:58 Відповісти
Так хоч з 10 імен може заходити людина, але навіщо? Це насторожує, наводить на певні думки. Чув звін та не знаю де він, це про тебе. десь хтось в якомусь тролейбусі. В мене жінка то лимон, то ще якусь диковину намагається виростити, навіть щось іноді й виростає. Але ж це но привід лимонами засаджувати всі поля. Коноплі, так, з них можливо робити тканину. тільки одне запитання, ти утирався конопланим рушником, чи труси носив з коноплі? чи може тільки штани та якусь куртку ?
показати весь коментар
21.04.2020 14:22 Відповісти
Конопляні волокна бувають різної товщини. І саме головне - тканини із конолі дуже довговічні. Недарма ж їх застосовували щоб шити паруси. Конопляний костюм (доволі з грубих конопель) був колись у мого батька з молоду. Я його бачив у гардеропі. Але мода на такий одяг була пропала. Конопляні шорти у мене є й зараз. Дуже зручні і приємні для носіння.
Я скажу Вам, що Ви просто не в темі. Наберіть в гуглі вироби з технічної коноплі і насолодужуйтесь новим для Вас знанням.
показати весь коментар
22.04.2020 11:59 Відповісти
Як би правильно написати.. Про тканини я чую майже кожен день. Так вже трапилося. Але пишете правду, з конопляними тканинами стикалися мало. А так знайомий з виробами з коноплі ще з дитинства, мотузки, шпагати, потім джинса різна.. (звісно якщо була фірмова). Я лише хотів сказати, що тканинипотрібні різні. в тому числі і з хлопку.
показати весь коментар
22.04.2020 12:21 Відповісти
І ту бавовну ( хлопок) вирощували до війни в Одеській і Херсонській області. Бавовні хоч і вода потрібна, але і сонця треба немало. У Херсонській його достатньо.
показати весь коментар
22.04.2020 12:33 Відповісти
тільки ось Херсонщина, якщо вимкнути канал кримський, то вже майже пустеля. Без поливу більша частина Херсонщині літом просто "вигорає". Про Херсонську спеку я знаю не по розповідям. Кожного року її переживаю.
показати весь коментар
22.04.2020 13:01 Відповісти
У мене під Кременчуком за минуле літо не було жодного дощу (Україна - така різна). Дещо виросло непогано, дещо так собі. Але причорноморські землі (не кругом звісно) навіть зараз все ж краще забезпечені вологою. А раніше можливо клімат був ще сприятливіший. Недарма за царя заробітчани ходили в економії в Таврійську губернію на сінокос і жнива, що починалися значно раніше від Полтавської.
Спека? Бавовна любить спеку.
показати весь коментар
22.04.2020 14:22 Відповісти
хіба так палять??? Кривоногий рукожоп
показати весь коментар
20.04.2020 13:23 Відповісти
Нє, то кривожопий руконіг, інший вид, хоч і схожий.
показати весь коментар
20.04.2020 13:46 Відповісти
Гоя зловили, ще мабуть партквиток "Правого сектору" в кішені "знайшли".
показати весь коментар
20.04.2020 13:23 Відповісти
Это из 73% -й зеБильной отары "обиженный" шо колбасу Зеля по 2,30-ть не зделал как обещал в апреле 2019 года..
показати весь коментар
20.04.2020 13:25 Відповісти
Скоро 73% начнут блеять да и возможно их рук дело все эти пожары. Они ведь жрать на халяву желают ибо Зеля им обещал то а вместо бублика дырка с дулэю...
показати весь коментар
20.04.2020 13:28 Відповісти
Зеклоун, будучи евреем, может открыть ящик Пандоры по отношению к евреям в Украине. Вот тогда они могут вспомнить 30-е годы прошлого века.
показати весь коментар
20.04.2020 13:36 Відповісти
бида какая
показати весь коментар
20.04.2020 13:52 Відповісти
бач ти як шоколадні антисеміти виють з радощів
показати весь коментар
20.04.2020 13:49 Відповісти
Коментар козлорожого провокатора. А тепер колись БосОй - спроба підпалу твоїх рук справа ?😎
показати весь коментар
20.04.2020 13:57 Відповісти
С москальским патриархатом наверное перепутал.
показати весь коментар
20.04.2020 13:59 Відповісти
припиніть паніку,
то хтось насрав просто
показати весь коментар
20.04.2020 14:29 Відповісти
Евреи жгут ,что бы больше жалели и любили ( шутка ) Конечно же от ***** палят !
показати весь коментар
20.04.2020 16:07 Відповісти
Скоро ДР Гитлера, сомневаюсь что обойдется без кацапских провокаций.
показати весь коментар
20.04.2020 18:56 Відповісти
Кацапи біснуються.
показати весь коментар
21.04.2020 00:16 Відповісти