4323 відвідувача онлайн

На Кіровоградщині COVID-19 виявлено у 82 медпрацівників, - ОДА

На Кіровоградщині COVID-19 виявлено у 82 медпрацівників, - ОДА

Коронавірус у Кіровоградській області підтвердили у 82 медичних працівників, а загальна кількість хворих становить 246 осіб.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, 20 квітня у Кіровоградській області лабораторним методом підтверджено 246 випадків коронавірусу, з них 13 летальних і 17 осіб вилікувалося. При цьому COVID-19 виявили у 82 медиків і 6 дітей.

Станом на 20 квітня в області було підтверджено ще один новий випадок захворювання на коронавірус. Позитивний ПЛР-тест виявили у 62-річної мешканки Кропивницького, у якої раніше з COVID-19 в обласну лікарню госпіталізували чоловіка.

Топ коментарі
+6
30 процентов медиков от общего числа заболевших. Скоро лечить будет некому.
показати весь коментар
20.04.2020 16:12 Відповісти
+5
Кировоград и обл - Зеленский 80.47%

ХУЖЕНЕБУДЕТ!
показати весь коментар
20.04.2020 16:12 Відповісти
+3
Знайдено на Поеторії. Написано ще до пандемії.

вот доктор падает на землю
скорее доктору врача
вот врач бежит не добегает
скорее доктора врачу
показати весь коментар
20.04.2020 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
30 процентов медиков от общего числа заболевших. Скоро лечить будет некому.
показати весь коментар
20.04.2020 16:12 Відповісти
тююю... так нафиг медики он же не лечится?! хватит! ХУЖЕНЕБУДЕТ!
показати весь коментар
20.04.2020 16:13 Відповісти
Не уверена. У нас в этом направлении дорога не сворачивает.
показати весь коментар
20.04.2020 16:18 Відповісти
Ээээ... неее... тарапитЬся не надо! Зеленые нам еще покажут "тупик"!
показати весь коментар
20.04.2020 16:20 Відповісти
Если бы тупик......... из тупика есть выход - назад. А у них уверенный галоп осликов в одном направлении.
показати весь коментар
20.04.2020 16:39 Відповісти
Знайдено на Поеторії. Написано ще до пандемії.

вот доктор падает на землю
скорее доктору врача
вот врач бежит не добегает
скорее доктора врачу
показати весь коментар
20.04.2020 16:39 Відповісти
Кировоград и обл - Зеленский 80.47%

ХУЖЕНЕБУДЕТ!
показати весь коментар
20.04.2020 16:12 Відповісти
Вот оно, чем хуже Украине и ее гражданам - тем лучше свиноподобным адептам секты свыночолого гэтьмана!
Молодцы!!!
показати весь коментар
20.04.2020 17:19 Відповісти
Или просто, охреневаем с того, что вы выбрали гов..но, и всю страну отправили в ж...у?
показати весь коментар
20.04.2020 19:05 Відповісти
Це просто жах! Степанова давно треба у відставку!
показати весь коментар
20.04.2020 16:37 Відповісти
А смысл? Думаете назначат кого-то лучше?
показати весь коментар
20.04.2020 16:40 Відповісти
Думаю, що кращого не буде. При цьому новий буде викривати некомпетентність Степанова, а це позитив. Потім вони вже входять у турбулентність і почнуть бігти з награбованим.🐸