14313 відвідувачів онлайн

Орієнтовна сума збитків через пожежі на Житомирщині - 25 млн грн, цього тижня розглянуть питання про їхню компенсацію, - доповідь Зеленському

Орієнтовна сума збитків через пожежі на Житомирщині - 25 млн грн, цього тижня розглянуть питання про їхню компенсацію, - доповідь Зеленському

У зв'язку з пожежами в Житомирській області місцева влада здійснює попередній підрахунок збитків, завданих місцевим жителям, а Кабінет Міністрів розгляне питання компенсації цих збитків уже цього тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента, про це доповіли главі держави на нараді з членами уряду і представниками правоохоронних органів.

"Цю допомогу потрібно буде виділити з резервного фонду. Якщо люди втратили будинки, якщо їм потрібні будматеріали, треба подивитися, що потрібно - і допомогти. Держава має підтримувати громадян у такий складний період", - підкреслив Зеленський.

Президенту доповіли, що, за попередніми даними, внаслідок надзвичайної ситуації було відселено близько півсотні людей. Орієнтовна сума збитків становить 25 млн грн. Багато зі згорілих будинків були порожніми.

Жертв серед населення немає, повідомили главі держави.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що причиною масового поширення пожеж стали порушення правил пожежної безпеки. Зміни законодавства про заходи протипожежної безпеки допоможуть запобігти подібним ситуаціям у майбутньому.

Топ коментарі
+4
2,ТОТ КОШМАР, который устроили на границе доя украинцев , закрыв большинство пропускных пунктов и собрав тысячи людей в одном месте - ЗА ЖТО АВАКОВА В ОТСАВКУ
Справка -
Адміністрація Державної прикордонної служби України (Адміністрація Держприкордонслужби) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері захисту державного кордону та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні.

То есть через Авакова тысячи украинцев не могли попасть спокойно в Украину !!!
показати весь коментар
20.04.2020 18:08 Відповісти
+2
зіц прєдсєдатєль Зельц
показати весь коментар
20.04.2020 17:58 Відповісти
+2
Авакова пора в отставку
1. Неспособность ликвидировать пожары в лесах, вследствие чего КИЕВ ИМЕЛ ЭКОЛОГИЧЕСКУЮ КАТАСТРОФУ .
Какой идиот отдал МЧС в подчинение Авакову?
показати весь коментар
20.04.2020 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За чей счет этот банкет?!!

Ориентировочная сумма убытков из-за пожаров на Житомирщине - 25 млн грн, на этой неделе рассмотрят вопрос об их компенсации, - доклад Зеленскому - Цензор.НЕТ 8480
показати весь коментар
20.04.2020 17:50 Відповісти
півсотні людей - це, приблизно, 25 хат.... на 25 старих халуп виділяти 25 млн не занадто? це, майже, по 40 тис $.... у Львові можна 3 кімнатну квартиру в панельці купити
показати весь коментар
20.04.2020 17:52 Відповісти
А кто сказал, что 25 млн получат именно пострадавшие?
показати весь коментар
20.04.2020 17:55 Відповісти
зіц прєдсєдатєль Зельц
показати весь коментар
20.04.2020 17:58 Відповісти
Згорівші села, шо були згадані Білецьким.
Магдин - населення становить 35 осіб (станом на 2001 рік).
Личманы - Население по переписи https://ru.wikipedia.org/wiki/2001_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 2001 года составляет 47 человек.
показати весь коментар
20.04.2020 18:51 Відповісти
25 лямов,а не забрать ли эти деньги у тех кто кто за не хилые зарплаты ,,охраняет,, эту зону?Поджог за поджогом а охрана бездействует вынуждены вводить нацгвардию.Так на какого хрена такая охрана?
показати весь коментар
20.04.2020 17:56 Відповісти
У знайомого під лісом трьох поверховий цегляний будинок у відмінному стані. За нього і 15 соток пропонують лише 6000 грн. Це відповідь тим, які говорять про страхування!
показати весь коментар
20.04.2020 17:57 Відповісти
А из какого перепугу компенсировать убытки тем кто по закону не должен был находится а не то что жить в 30-км зоне?
показати весь коментар
20.04.2020 18:00 Відповісти
думаю , на одни ГСМ для автотехники и самолётов не один миллион гривен набежит. А проще было , предвидя засуху и будущие пожары напрвить 2 -3 батальона нацгвардии и перекрыть доступ в пожароопасные районы , тогда и тушить бы не пришлось. Голоав нужна , чтобы думать и принимать решения , а не только в неё есть как это делает зеко - *****
показати весь коментар
20.04.2020 18:27 Відповісти
А возможно все так и задумано чтоб получить деньги из госрезерва на премии.Ведь эта зона уже горит не первую весну а никто так и палец о палец не ударил чтоб эти ,,поджоги,,предовратить.
показати весь коментар
20.04.2020 18:51 Відповісти
для них это слишком сложно , на Житомирщине горело более 4 000 га , если бы только зона ЧАЭС
показати весь коментар
20.04.2020 18:56 Відповісти
А Вы действительно думаете что эти 25 миллионов пойдут на компенсации людям?Хорошо если компенсируют 5 миллионов.И интересно как из охраняемой зоны в которой поджог за поджогом огонь выбрался за пределы зоны?
показати весь коментар
20.04.2020 19:01 Відповісти
уж звиняйте за офф:
Во Владикавказе полиция разгоняет массовый антипутинский митинг.
https://www.youtube.com/watch?v=ioPm4RFXBWM
показати весь коментар
20.04.2020 18:02 Відповісти
Вот так и тушат ((
https://youtu.be/OnQtYpIPFSs
показати весь коментар
20.04.2020 18:04 Відповісти
Авакова пора в отставку
показати весь коментар
20.04.2020 18:08 Відповісти
В Житомирской области, где сейчас бушуют пожары, у села Нижняя Рудня пожарная машина застряла на старом деревянном мосту. Настил переправы под ней просто провалился.
Фото попавших в беду пожарных опубликовала в Facebook группа "Киев оперативный".
Как пояснила в комментариях супруга автора фото, между селами Средняя и Нижняя Рудня перепахали поле, чтобы пожар не продвигался дальше. Проехать там невозможно, поэтому пожарные рискнули перебраться через трухлявый мост.
показати весь коментар
20.04.2020 18:09 Відповісти
Ориентировочная сумма убытков из-за пожаров на Житомирщине - 25 млн грн, на этой неделе рассмотрят вопрос об их компенсации, - доклад Зеленскому - Цензор.НЕТ 1916
показати весь коментар
20.04.2020 18:10 Відповісти
І ось по такому мосту приїдуть страховики, щоб застрахувати стару хату на 40000 баксів?
показати весь коментар
20.04.2020 18:14 Відповісти
я быдлу НИЧего НЕ ДОЛЖЕН...
зЕЛЯ 19 МАРТА 2019 ГОДА....
показати весь коментар
20.04.2020 18:11 Відповісти
Сміятися вже мона, чи почекати до зими??
показати весь коментар
20.04.2020 18:13 Відповісти
ЭПОХУ ДЕДНОСТИ Я ПРОСЛАЛ ЕЩЕ В ТУРЦИИ ГРЕЦИИ И НА КИПРЕ...ГАСТРОЛИ ЭТО за бугром это не круто...
показати весь коментар
20.04.2020 18:13 Відповісти
ЧМО ОБОСРАННОЕ...........похлеще КУЧМЫ и его шестерки Ведмедчукка
показати весь коментар
20.04.2020 18:15 Відповісти
Вєрю..
🤣🤣
показати весь коментар
20.04.2020 18:17 Відповісти
Та не потрібна зеленому виродку Україна. Йому похер на пожежу і короновірус. Він навіть свою лєнку з байстрюками вивіз до швеції - подалі від країни, якою він керує. А ви про якийсь доклад розповідаєте.
показати весь коментар
20.04.2020 18:21 Відповісти
Украина это Королевство кривых зеркал, а Зеленский это Йагупоп Первый. Так вроде дурак, а посмотришь в зеркало вроде и умный и красивый!
показати весь коментар
20.04.2020 18:22 Відповісти
Уже можно начинать считать золотые портсигары?
показати весь коментар
20.04.2020 18:25 Відповісти
быдло.....