7602 відвідувача онлайн
1 623 22

Частину грошей, отриманих від "Газпрому", можуть направити на дофінансування "Укрзалізниці", - Криклій

Частину грошей, отриманих від "Газпрому", можуть направити на дофінансування "Укрзалізниці", - Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розраховує на виділення АТ "Укрзалізниця" фінансової підтримки в розмірі 4-5 млрд грн за рахунок отриманих від "Газпрому" коштів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За словами міністра, фінансова підтримка від імені держави буде найбільш ліквідною допомогою для "Укрзалізниці" в поточній ситуації з урахуванням раніше озвученого міжнародним рейтинговим агентством S&P Global Ratings зниження рейтингу компанії до "CCC" з прогнозом "негативний".

"З виплати "газпромівських" грошей, яка йде на користь "Нафтогазу" і буде перерахована до бюджету у вигляді дивідендів, ми розраховуємо отримати певну суму, яка буде передбачена на підтримку "Укрзалізниці". Але не просто на закриття поточних проблем, а на замовлення у внутрішнього ринку вагонів, поїздів, електричок тощо", - наголосив міністр.

Криклій також повідомив, що Мінінфраструктури планує отримати близько 4-5 млрд грн цільового фінансування для "Укрзалізниці".

"Очікуємо, що зазначені кошти надійдуть цього року, і до кінця року вже будуть розподілені", - зауважив він.

20 грудня 2019 року Україна і Росія підписали документ про транзит газу. Договір між "Оператором ГТС України" і "Газпромом" підписано на п'ять років із можливістю пролонгації ще на 10 років. Водночас сторони досягли домовленості, що "Нафтогаз" отримає від "Газпрому" майже $3 млрд і відкличе позов на $12,25 млрд.

Топ коментарі
+6
Ха..ха...ха...а обещали на социальные проекты...А тут откровенно на распил и воровство!
показати весь коментар
21.04.2020 15:16 Відповісти
+6
А потом ее "приватизировать" как приносящую одни убытки... Зебилы, посмотрите кого вы понавыбирали...
показати весь коментар
21.04.2020 15:18 Відповісти
+6
Деньги выигранные Нафтогазом у Газпрома должны идти на проекты энергоБЕЗОПАСНОСТИ государства, а не на разные попилы и дербаны. Уже наелись досыта энергошантажом "братишек", пора уже мозгом поработать
показати весь коментар
21.04.2020 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ха..ха...ха...а обещали на социальные проекты...А тут откровенно на распил и воровство!
показати весь коментар
21.04.2020 15:16 Відповісти
А потом ее "приватизировать" как приносящую одни убытки... Зебилы, посмотрите кого вы понавыбирали...
показати весь коментар
21.04.2020 15:18 Відповісти
а до этого кто был?
показати весь коментар
21.04.2020 15:19 Відповісти
одно и то же дерьмо!
показати весь коментар
21.04.2020 15:20 Відповісти
Не надо их пугать . Мало осталось . Кто поумнел , кто окончательно отупел , кто раскаялся (бывает) , а у кого уже нет возможности и желания жить "по-приколу" .
показати весь коментар
21.04.2020 15:22 Відповісти
Петикантроп петю не поменяет.
показати весь коментар
21.04.2020 15:48 Відповісти
"Слуги народа" - самые успешные борцы с коррупцией !
показати весь коментар
21.04.2020 15:18 Відповісти
Деньги выигранные Нафтогазом у Газпрома должны идти на проекты энергоБЕЗОПАСНОСТИ государства, а не на разные попилы и дербаны. Уже наелись досыта энергошантажом "братишек", пора уже мозгом поработать
показати весь коментар
21.04.2020 15:20 Відповісти
Суд выиграли Норвежские юристы за 40 миллионов долларов налогоплательщиков Украины. это так поправочка.
показати весь коментар
21.04.2020 16:18 Відповісти
Пущай пилят,те деньги,которые у коррупционеров конфисковали,вот там уж они на 14 тысяч гривасей и разгуляются
показати весь коментар
21.04.2020 16:18 Відповісти
подстаканнички не забудьте прикупить и каждый заверните в вышытый рушнык
показати весь коментар
21.04.2020 15:22 Відповісти
на корупцію...
показати весь коментар
21.04.2020 15:28 Відповісти
Не зря Лещенко мельтешит в последние дни.
показати весь коментар
21.04.2020 15:30 Відповісти
Вот не нужно этого делать !
Там чиновники всё равно разворуют !
Пусть лучше Кобелев маме отправит , оно там надёжнее будет .
И нам спокойнее ...
показати весь коментар
21.04.2020 15:32 Відповісти
Зарплату им добавьте а то миллиона им мало
показати весь коментар
21.04.2020 15:42 Відповісти
хорошо придумано для расспила зачет ....жы...дам
показати весь коментар
21.04.2020 15:53 Відповісти
во плять ,деньги украинских потребителей,которые незаконно срубил рашистский грязьпром для распила отправят на ж\д ..нет что бы отдать украинскому народу,как его кровные монеты......
показати весь коментар
21.04.2020 16:13 Відповісти
https://youtu.be/mGrUmptsfbA
показати весь коментар
21.04.2020 16:18 Відповісти
после раздачи слонов премий, останется походу знаменитые 14 000 гр.
показати весь коментар
21.04.2020 17:03 Відповісти
Это несбыточная мечта идиота. Потому как другие идиоты заключили договор с Кобельком ещё на четыре года и теперь все эти бабки пойдут ему на зряплату.
показати весь коментар
21.04.2020 17:17 Відповісти
Скока-скока там "зарплаты" получает главный в УЗ???
показати весь коментар
21.04.2020 18:09 Відповісти