6446 відвідувачів онлайн

Гострий дефіцит антисептиків в Україні подолано, - Укрспирт

Гострий дефіцит антисептиків в Україні подолано, - Укрспирт

Держпідприємство Укрспирт від початку квітня поставило 2,6 млн л дезинфікуючого засобу українським виробникам.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці держпідприємства.

"Відвантаження сировини для антисептиків триває сім днів на тиждень, звичайно, на свято Великодня зробили перерву на два дні. Українські виробники закупили у державного підприємства Укрспирт вже 2,6 млн л дезинфікуючого засобу. Тому гострий дефіцит подолано", - сказано в повідомленні.

У підприємстві нагадали, що в ціну сировини для антисептиків не закладається акциз. Крім того, діючі ціни на сировину для антисептика постійні і не можуть бути підвищені.

Топ коментарі
+3
ну да...остался просто дефицит
показати весь коментар
21.04.2020 16:34 Відповісти
+2
Учитывая количество спиртзаводов в Украине , то мы этими антисептиками можем как минимум пол планеты снабжать , но у нас у власти дебилы и ослы , по тому вместо зарабатывания бабок сей час заводы завалят украинский рынок и снова остановятся.
показати весь коментар
21.04.2020 16:37 Відповісти
+1
пойду в аптеку проверю
показати весь коментар
21.04.2020 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пойду в аптеку проверю
показати весь коментар
21.04.2020 16:30 Відповісти
брешуть скотиняки-нема в аптеках і близько(чорнобай)
показати весь коментар
21.04.2020 16:46 Відповісти
ну да...остался просто дефицит
показати весь коментар
21.04.2020 16:34 Відповісти
послушать балаболов - к нам лихтенштейнцы на работу в поле должны приезжать, и жить в бараках, платя за это по 2тыс. евро, а зарплата - 12к. должна быть.
черноземная Сверхдержава чо
показати весь коментар
21.04.2020 16:35 Відповісти
Учитывая количество спиртзаводов в Украине , то мы этими антисептиками можем как минимум пол планеты снабжать , но у нас у власти дебилы и ослы , по тому вместо зарабатывания бабок сей час заводы завалят украинский рынок и снова остановятся.
показати весь коментар
21.04.2020 16:37 Відповісти
Да, в аптеках, где еще с неделю назад не было, уже есть.
показати весь коментар
21.04.2020 16:40 Відповісти
Спирт должен быть в свободной продаже. Впрочем как при есесере в сибири под 70 градусов на стройках БАМА.
показати весь коментар
21.04.2020 16:42 Відповісти
Цікаво, чи не пліснява влада узеленських і влаштувала цей дефіцит? Не
показати весь коментар
21.04.2020 16:44 Відповісти
Всё за бугор до последней капли !
показати весь коментар
21.04.2020 16:59 Відповісти
Ага, есть в АТБ, 100 грн за 200 мл. Я дешевле коньяком руки мыть буду.
показати весь коментар
21.04.2020 17:09 Відповісти
Преодолен...50мл = 45грн...з распылителем
показати весь коментар
21.04.2020 17:10 Відповісти
Что появился уже спирт в аптеках? Или будем Италии помогать в первую очередь?
показати весь коментар
21.04.2020 17:12 Відповісти
А у нас був дефіцит? Чому тоді в Італію літаком відправляли???
показати весь коментар
21.04.2020 17:15 Відповісти
Не, ну все правильно, дефицита нет. Я сегодня, еще одну гонку сделал, а учитывая что "голова" (которая рубается при ректификации) это 80 % спирт, то литр дезинфектора у меня уже есть. Так что все нормуль.
показати весь коментар
21.04.2020 17:21 Відповісти
Укрспирт завжди на позитиві!
Їм ще нехватку емоцій в країні, ліквідувати, з економ. кризою боротися. І ще купа роботи з розвитку суспільства!
показати весь коментар
21.04.2020 18:32 Відповісти
Ржу!)) на Окко 75мл 100грн, там же хенесі vs 500 ml 800 грн... з акцизом я так розумію. Тож на крайній випадок коньяком можна дезинфікуватися