9581 відвідувач онлайн

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв. ФОТО

У День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, президент Володимир Зеленський поклав квіти до Стіни пам'яті полеглих за нашу країну, розташовану на вул. Трьохсвятительській у Києві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Зазначається, що в церемонії вшанування пам'яті загиблих захисників також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков і прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, започатковано у 2019 році указом президента Володимира Зеленського №621/2019. Це рішення ухвалено з метою гідного вшанування пам'яті всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, увічнення їхнього героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Зеленський вшанував память загиблих за Україну героїв 01
Зеленський вшанував память загиблих за Україну героїв 02

Топ коментарі
+55
Зеленский почтил память погибших за Украину героев - Цензор.НЕТ 9861
показати весь коментар
29.08.2021 10:05 Відповісти
+50
нижньому фото - вірю !
от Вона - вшанувала пам"ять ! от їй болить...вона пропустила ту біль через серце, душу, життя
показати весь коментар
29.08.2021 10:11 Відповісти
+44
первой Ленки нет рядом, людей рядом нет., ветеранов, тех кто выжил в том пекле и чьих побратимов чествуют - нет...
и только три зеляхранителя и съемочная группа...
показати весь коментар
29.08.2021 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чому в призедента харя його якась запухша? Знову відкапували його після наркоти?
показати весь коментар
29.08.2021 10:03 Відповісти
Та да. Запухшая наштукатуренная маска.
показати весь коментар
29.08.2021 10:12 Відповісти
то защочний бронік)))
показати весь коментар
29.08.2021 10:21 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 3913
показати весь коментар
29.08.2021 12:01 Відповісти
😀👍🏼👍🏼👍🏼як у хомяка
Коли Беленюка образили "неопізнані расисти" в Києві, Зе відреагував миттєво.
Коли росія обстрілює Авдіївку, багато поранених військових, знищена інфраструктура, у нього язик в дупі.
Напевно тонка душевна натура Беленюка для нас важливіша за обстріл Авдіївки.
А сьогодні воно виповзло показати себе ,, найвеличнішого" мудака ********** )
показати весь коментар
29.08.2021 12:52 Відповісти
Страшно далеки они от народа. ( Герцен)
показати весь коментар
29.08.2021 11:52 Відповісти
не набагато далі ніж усі "папереднікі", без виключення.
проте є цікава особливість - вулиці зачищають від людей перед появою кловуна?!?!?!!!! такого не було ніколи навіть у світовій практиці.
показати весь коментар
29.08.2021 12:05 Відповісти
Та шо Вы понимаете. То умный вид и тяжки думы про долю украинского народа!
показати весь коментар
29.08.2021 12:23 Відповісти
Вони просто лежали в одні палаті з тим що облив Порошенка зеленкою, а вобще перше фото позор України а друге фото слава Україні
показати весь коментар
29.08.2021 17:59 Відповісти
Зеленский почтил память погибших за Украину героев - Цензор.НЕТ 9861
показати весь коментар
29.08.2021 10:05 Відповісти
Что-же оно так людей боится? Пространство спецом зачищали от людей или время такое подобрали?
показати весь коментар
29.08.2021 10:09 Відповісти
Чому разом з призедентом не має першої лєнки 15 тищ фублєй?
показати весь коментар
29.08.2021 10:09 Відповісти
первой Ленки нет рядом, людей рядом нет., ветеранов, тех кто выжил в том пекле и чьих побратимов чествуют - нет...
и только три зеляхранителя и съемочная группа...
показати весь коментар
29.08.2021 10:15 Відповісти
Чому, чому..... Патамушто:

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 6028
показати весь коментар
29.08.2021 10:50 Відповісти
где люди? Ау!
показати весь коментар
29.08.2021 10:09 Відповісти
Вы чтооо? какие люди? а вдруг кто-то чихнет громко???
показати весь коментар
29.08.2021 10:17 Відповісти
а говнокомандовач без памперса...
показати весь коментар
29.08.2021 11:30 Відповісти
нижньому фото - вірю !
от Вона - вшанувала пам"ять ! от їй болить...вона пропустила ту біль через серце, душу, життя
показати весь коментар
29.08.2021 10:11 Відповісти
Нижнее фото снято явно в другое время.
показати весь коментар
29.08.2021 10:13 Відповісти
та да...ее бы на пути отогоскорбящего не пустили б - кадр портить (тут Вы правы)
показати весь коментар
29.08.2021 10:16 Відповісти
Нижнее фото появилось в Google через 26 мин. после первого. Абсолютно ничего этим не хочу сказать /просто посмотрела, читая комменты/
показати весь коментар
29.08.2021 10:40 Відповісти
У бубочки фобия живых людей не по сценарию

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 6154
показати весь коментар
29.08.2021 10:47 Відповісти
Явно проситься на "одиночку"...
показати весь коментар
29.08.2021 11:13 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 3960
показати весь коментар
29.08.2021 10:48 Відповісти
Навіть на балкони заборонили виходити.
показати весь коментар
29.08.2021 10:56 Відповісти
После шмона воинов на параде я уже абсолютно ничему не удивлюсь.

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7150
показати весь коментар
29.08.2021 11:06 Відповісти
Цікаво:як могли заборонити-тримали під прицілом снайперів?
показати весь коментар
29.08.2021 14:40 Відповісти
саме так
показати весь коментар
29.08.2021 14:58 Відповісти
т.е. сначала официально скорбящий а потом, через 26 мин настоящая боль и память...
показати весь коментар
29.08.2021 11:04 Відповісти
Ну так ЗЕ! ушёл - скорбящих допустили к Стене
показати весь коментар
29.08.2021 12:26 Відповісти
Больше фото здесь - https://president.gov.ua/news/glava-derzhavi-vshanuvav-pamyat-poleglih-za-********-70429?fbclid=IwAR1S8j3PH9Kj1gwyTiZ9iIc108agiY8iPH-jk76SQAX308VcxsVArI86O2I
Ни на одной фотке нет Потерпевшего и простых людей одновременно...
показати весь коментар
29.08.2021 12:44 Відповісти
Мабуть,мама відшукує фото свого загиблого сина... Вічна пам"ять і Слава Героям України,що полягли на полях битв за волю і незалежність України.
показати весь коментар
29.08.2021 10:49 Відповісти
клован устроил цырк ...
показати весь коментар
29.08.2021 10:19 Відповісти
Не цырк,а цыГГк!
показати весь коментар
29.08.2021 11:10 Відповісти
Зеленский почтил память погибших за Украину героев - Цензор.НЕТ 2434
показати весь коментар
29.08.2021 10:21 Відповісти
ця ЗЕлена прокацапська потвора ще у 2014 р. глузувала з України, на яку напала московська орда, де це ЗЕлене опудало я к заробляло гроші, так і досі заробляє, через офшори, не плятячи Україні ані копійки податків... Ще більші потвори обрали Україні це антиукраїнське, прокацапське ганьбище... Тисни на посилання, подивись на ЗЕпотвору https://www.youtube.com/watch?v=326Il4SlGmo Зеленский: "Просто украинскую границу немножко отодвигают вперед"
показати весь коментар
29.08.2021 12:43 Відповісти
А что там с Авдеевкой? Или ******* не в курсе?
показати весь коментар
29.08.2021 10:23 Відповісти
Пастрєлівают...Но я сваім запрєтіл.
показати весь коментар
29.08.2021 10:25 Відповісти
ЯКЕ "ПРЕКРАСНЕ" ПЕРЕМИР'Я!! Чи це вже війна зовсім закінчена - в окремо взятій голові верховного головнокапітулюючого?! ПрезЕдент другу добу мовчить про обстріли Авдіївки!
показати весь коментар
29.08.2021 10:38 Відповісти
как это не в курсе ? он в курсе и стрелять запретил какабычно
показати весь коментар
29.08.2021 11:34 Відповісти
а какое отношение клован имеет к авдеевке ?
оно не президент,не главнокомандующий,оно амёба с амёбы что требовать?
показати весь коментар
29.08.2021 11:35 Відповісти
Коли? Коли цьому притворству та кривлянню прийде кінець??
показати весь коментар
29.08.2021 10:27 Відповісти
Думаю, что скоро. Но эти твари готовятся: на днях какую-то постанову приняли о доп. полномочиях беркутне.
показати весь коментар
29.08.2021 11:00 Відповісти
https://twitter.com/NCherkasy
https://twitter.com/NCherkasy
https://twitter.com/NCherkasy


https://twitter.com/NCherkasy
https://twitter.com/NCherkasy

Національний Корпус по-Черкаськи

@NCherkasy

·https://twitter.com/NCherkasy/status/1431880237122473985 3 хв

За вчора обстріли Авдіївки та 8 поранених бійців ЗСУ.
Ось наслідки обстрілів бойовиками прифронтової Авдіївки. Ворог двічі обстріляли місто. Зафіксовано 60 ударів по самій Авдіївці мінометами 120 мм і гаубиці 122 мм
показати весь коментар
29.08.2021 10:28 Відповісти
"Самое шокирующее - ни в первом ни во втором случае украинские войска ответный огонь по российским оккупантам не открывали .. Увы, да.
Российские оккупанты дважды обстреляли украинский город, обстреляли базу украинских войск, уверенные в своей безнаказанности.
Ответственность за это молчание несет новый командующий ООС Александр Павлюк", - подчеркивает Бутусов.
Он отмечает, что с 2017 года обстрелов Авдеевки не было, поскольку россияне понимали, что безнаказанно это им не сойдет, поскольку ответный огонь в таких случаях всегда открывался. Источник: https://censor.net/ru/n3285042
показати весь коментар
29.08.2021 10:50 Відповісти
Зеленський обгадив пам'ять героїв своєю присутністю.
показати весь коментар
29.08.2021 10:29 Відповісти
Четыре зе-обезьяны пришли поглумится на поклонном месте.
показати весь коментар
29.08.2021 10:29 Відповісти
А чому ми від зе не почули жодного слова про загиблих та поранених в останні дні?!! Де реакція на жахливий обстріл Авдіївки?!! Воно просто німіє від страху перед ******?!!
показати весь коментар
29.08.2021 10:36 Відповісти
реакція на жахливий обстріл Авдіївки

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7033 .
показати весь коментар
29.08.2021 10:54 Відповісти
а тому що це не головнокамандувач і президент - це актор, якому світло камери по будь якому поводу і вираз його морди-лиця в кадрі - важливіші за все...весело нагороджувати мохнатіків - оце його... а візповідати на складні питання та за свої дії/бездії - це сумно і не цікаво для клована...
показати весь коментар
29.08.2021 11:09 Відповісти
Актор? Коли це блазень перетворився на актора? Ця ница істота блазнем була завжди, є і буде. Ні на що інше шмаркля не здьобне.
показати весь коментар
30.08.2021 00:58 Відповісти
Піарщик приїхав селфитись.
показати весь коментар
29.08.2021 10:39 Відповісти
Ти диви-и-и... Сцикливі щюри із нірки на хвилинку вибігли аби попіариться-і знову бігом в нірку,бо із-під Авдіївки,не дай того Боже, баб-б-бахне і у Київ прилетить! Пан за паном,бігом до нірки!!!Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 1992
показати весь коментар
29.08.2021 10:42 Відповісти
Все таки Порошенко був величним Президентом на фоні зелених жидокацапів!
''Да какая разница на каком язьІке разговаривать'', фу гидота!
показати весь коментар
29.08.2021 10:45 Відповісти
Ніколи,чесно говорячи, не був фанатом Порошенка,але визнаю,що сциклом він не був ніколи.
показати весь коментар
29.08.2021 10:52 Відповісти
А кто подписывал все эти минские договоренности?
показати весь коментар
29.08.2021 11:14 Відповісти
Квітку на лацкан піджака він чіпляє.
Український прапор - ніколи.
Тільки було в кіношці про Голобородька.
показати весь коментар
29.08.2021 10:48 Відповісти
День Незалежності України 24.08.2021.

Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7330
показати весь коментар
29.08.2021 11:11 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7408
показати весь коментар
29.08.2021 10:49 Відповісти
А де вумний нарид який вибрав цього сцикуна гетьманом?
показати весь коментар
29.08.2021 10:51 Відповісти
за охороною - щоби своїми щасливими писками не псували преЗЕ постановочний кадр - сумного клована з печальним букетиком
показати весь коментар
29.08.2021 11:12 Відповісти
Опять как ворье - тайком и рано утром)))
Не в этой теме, конечно, но ни дна тебе, ни покрышки, малорос криворожеский.
показати весь коментар
29.08.2021 10:54 Відповісти
Сорри....слово "как" тут лишнее.
показати весь коментар
29.08.2021 10:57 Відповісти
В радіусі кілометра жодної живої душі, окрім охорони.
"Прастой парєнь с народа" - лунало з екранів Г+Г
показати весь коментар
29.08.2021 10:54 Відповісти
Почтіл вчора відсутністє "отвєткі". Також почтіл ліквідацією контрснайперського підрозділу
показати весь коментар
29.08.2021 11:00 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 1013
показати весь коментар
29.08.2021 11:00 Відповісти
Лживое *************** зечмо, у ***** собезьнничал
показати весь коментар
29.08.2021 11:12 Відповісти
НЕ ВЕРЮ !!!
показати весь коментар
29.08.2021 11:46 Відповісти
Зі сльозами на очах дякує за Оскар? Доречна фотожаба.
показати весь коментар
30.08.2021 06:57 Відповісти
НеЛох скорбную маску на себя надел.
показати весь коментар
29.08.2021 11:11 Відповісти
То от интоксикации. По ошибке с утра две дорожки дунул вместо одной
показати весь коментар
29.08.2021 11:13 Відповісти
Как всегда, зачистили всю улицу от быдла, перед клоуном..
показати весь коментар
29.08.2021 11:23 Відповісти
Як же гидко дивитись на ці харі...
показати весь коментар
29.08.2021 11:32 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 8216

Согласно рейтингу сильнейших военных держав мира, который ежегодно проводит Global Firepower, Украина заняла 27 место из 138, а среди стран Европы заняла 9 место из 50!
Возрождённая отважными украинскими патриотами - верными сыновьями своей страны и непосредственно Президентом Порошенко Украинская Армия с каждым годом укрепляет свои позиции и уже входит в состав элитных армий мира.
показати весь коментар
29.08.2021 11:36 Відповісти
https://infoslovo.com.ua/mu-a-mozhe-v-avdiivku-m/?fbclid=IwAR0Nj3SQa5E9hRins5ubenNwhWEZaqFDvldlB5Xsr9HrS1FELqGTCK2_lVY А президент мовчить. Може в Авдіївку Монатіка відправити чи Єрмака, щоб Зеленський хоч якось відреагував. Скільки вже часу після обстрілу пройшло, а він все ніяк не може вирішити висловити йому претензії "тій стороні" .
показати весь коментар
29.08.2021 11:47 Відповісти
Знов слуги народу розігнали весь народ, щоби головний слуга народу попіарився...
показати весь коментар
29.08.2021 11:47 Відповісти
Ну і мордяки у них, особливо у зеленське... Харя... А не хоче воно з'їздити в госпіталь, де лежать наших 10 бійців, яких вчора поранило обстрілом Авдіївки?
показати весь коментар
29.08.2021 11:54 Відповісти
не царское ето дело
показати весь коментар
29.08.2021 17:05 Відповісти
ЗА ВСЕ что происходит в армии отвечает Верховный Главнокомандующий, именно он решает основные кадровые вопросы и своими приказами назначает на ключевые военные должности непосредственных исполнителей. Если назначенные им люди некомпетентны, не способны организовать деятельность Вооруженных Сил, принимают не качественные кадровые решения - это вина Верховного Главнокомандующего.

По произошедшему в Авдеевке 28.08.2021 г. как минимум должно быть назначено служебное расследование, выяснены все факты и наказаны виновные. До того все остальное - это жалкие потуги некомпетентного человечка взобравшегося на пост Верховного Главнокомандующего оправдать свою некомпетентность
показати весь коментар
29.08.2021 11:55 Відповісти
Так давайте за Илловайск,Степановку,Доброполье,Саур Могилу,до єтого за Благодатное ,Волноваху,Дебальцево,Широкино ,пусть ответит папередник,шо слабо ,чмыри брехливые....я сегодня с выжившими тогда общался,и с матерью погибшего Сани крымского,.....и при ком все было...?.Кто знает,тот поймет , а на марше ветеранов 24 08 21 я шел за 8 метров от вашего очень неоднозначного любимца.....не хотел,но так вышло,зеленку кидать не собирался,все же экс президент Украины...Банте,брехуны....
показати весь коментар
29.08.2021 14:16 Відповісти
Цинічний боягуз!Сьогодні воно кладе квіти,а вчора,після ДВОХ обстрілів нашого ТИЛУ в АВДІІВЦІ,МОВЧКИ втер ШМАРКЛІ та не дав команди на такуж відповідь по руськім.ТЕРПІЛО!
показати весь коментар
29.08.2021 11:58 Відповісти
И память фактически убитого им морпеха Журавля тоже почтил?
показати весь коментар
29.08.2021 12:11 Відповісти
В ОПе хоть какая-то реакция на обстрел Авдеевки произошла? Вот знаете, теперь даже суперпрыхильныки ЗЕ! из избирателей плюются, когда слышат имя "найвэлычнишого" и готовы голосовать за Порошенка. Каким бы плохим Порох не был - ответка рашке всегда прилетала
показати весь коментар
29.08.2021 12:37 Відповісти
Клоун, цинічне зермаковське шоу...
показати весь коментар
29.08.2021 12:50 Відповісти
Да уж… Загнали порохоботы Зелю в цугцванг. Почти память- плохо. Не почтил бы- капец, как плохо.
показати весь коментар
29.08.2021 13:44 Відповісти
Вот это вот "почтил" выглядит почему -то украдкой и впопыхах.
показати весь коментар
29.08.2021 18:33 Відповісти
Знову нічно-вранішні фото
показати весь коментар
29.08.2021 16:14 Відповісти
Цей Дважди потерпілий від жінок он як крокує ... скоро ряха в кадр не влізе...
показати весь коментар
29.08.2021 16:30 Відповісти
результатами залишився задоволений
показати весь коментар
29.08.2021 17:03 Відповісти
Вот интересно бы узнать, кошмары по ночам его не мучают, о том, как Журавель двое суток умирал под его контролем???
показати весь коментар
29.08.2021 17:57 Відповісти
Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7776
показати весь коментар
29.08.2021 22:11 Відповісти
Лицеменая зеленая скотина...
показати весь коментар
29.08.2021 22:11 Відповісти
какая страшнейшая зрадулька.
показати весь коментар
29.08.2021 20:02 Відповісти
Ця гра на публіку не допоможе Зе клоуну уникнути відповідальності у суді за

все "хороше" для України.

ПІДСУМКИ ПРЕЗИДЕНСТВА Зе АКТОРА ЗА 2 РОКИ :

1) Розвал ЗСУ
2) Здача територій відвойованих ЗСУ расєянам
3) Наказ не відкривати вогонь у відповідь на обстріли частин ЗСУ сєпаратистами і російськими військами. Наказ про штрафи для ЗСУ за відкриття вогню у відповідь
4) Мовчазне спостерігання за смертю сержанта Журавля на полі бою
5) Провал программ озброєння ЗСУ
6) Оголошення "винних" у справі вбивства Шеремета
7) Приватизування кримського каналу третіми особами для змоги подачі води у Крим
8) Зустріч з російськими чиновниками в Омані (Оманський офшор)
9) Видача російських найманців воювавших на Донбасі Кремлю, що є держзрадою
10) Заперечення існування операції СБУ по "вагнерівцям" і брехня про це через ЗМІ
11) Покривання діяльності відвертого агента Кремля - Єрамака
12) Скандал з вивезенням на продаж з України великої кількості медичних масок
13) Вивіз на продаж стратегічного запасу зерна з Держрезерву України за кордон
14) Спроба узяти під контроль КСУ (скандал з Тупицьким)
15) Розпродаж землі України зацікавленим кругам через "Ринок землі"
16) Знищення енергосистеми України (зупинка блоків АЕС)
17) Закупівля електроенергії у країни - агресора, у Росії
18) Запуск російського Північного Потоку 2 і ризик залишитись без грошей за транспортування газу ГТС України
19) Проолігархічна політика, лобіювання інтересів Ахметова, Коломойського та низки олігархів
20) Підвищення комунальних платежів для населення (плата за транспортування газу)
21) Прийняття законів для олігархів за "відкат"
22) Більше 10 відпусток за 2 роки, (Порошенко мав 1 відпустку за 5 років)
23) Зняття санкцій СБУ на в`їзд до України з низки російських діячів культури які незаконно відвідували окупований Росією Крим
24) Викрадення людини у сусідній країні (суддя Чаус) для свідчення проти Порошенко
25) Підготовка до постачання води в окупований Крим восени 2021 (звільнення Авакова як голови МВС)

СПИСОК ПОПОВНЮЄТЬСЯ
показати весь коментар
29.08.2021 23:10 Відповісти
В ДЕНЕГ СКОЛЬКО ДАЛ !!!???
показати весь коментар
30.08.2021 06:17 Відповісти
Цікаво: Шмигаль іде (дещо відсторонено) поруч з колоною з трьох осіб.
Перший у колоні перші п'ять років війни займався своєю улюбленою клоунською справою (глузував на тему окупації сходу паРашею, висміював українців та Україну), гастролював в окупованій Горлівці, ховався від повісток з військомату.
Другий - все свідоме життя https://www.youtube.com/watch?v=e-9N0QANeKM&t=181s "топив" за ПРигів, за союз із паРашею, за мишобратів і їхню мову . Сприяв приходу Зе до влади у 2019-му.
Третій - агент ФСБ на псевдо Козир.
Хтось вірить, що ці троє йдуть колоною "вшановувати пам'ять загиблих"?


Зеленський вшанував пам'ять загиблих за Україну героїв - Цензор.НЕТ 7837
показати весь коментар
30.08.2021 07:21 Відповісти