10715 відвідувачів онлайн

Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова

Волонтерка Наталія Юсупова оприлюднила інформацію, що для українських розвідників потрібно придбати два квадрокоптери.

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

"Потрібна допомога на фронт, терміново треба придбати два квадрокоптери для розвідки. Один коштує 48 тис, другий 40 тис. Так, знову, тому що обстріли щодня, криють наших з великокаліберного. У вересні майже 50 поранених, і 5 убитих. Вчора у нас знову втрати, внаслідок обстрілу загинув наш десантник. У госпіталі лежать бійці без очей, рук і ніг. Війна триває. У вересні я відправила два квадрокоптери, один позавчора, відправила дві посилки з ліками, одна 20 кіло ліків, інша 14 кіло. Першій штурмовій ДУК відправила 10 тис. на потреби, проплатила ліки ветерану і відправила 4 тис. на лікування. Госпітальні потреби самі закриваємо. Тому, будь ласка, допоможіть купити квадрокоптер, вони дуже потрібні на фронті. Хто як може, 10,30, 100 грн, викупити треба у вівторок. Картки для допомоги 4441111447002464 або 5375411500427369 монобанк"

Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова 01
Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова 02
Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова 03
Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова 04


Необхідно зібрати кошти для придбання двох квадрокоптерів для українських розвідників, - волонтерка Юсупова 05

Топ коментарі
+9
А куди ж бюджет армії йде? Там ж сума 5 мільярдів доларів.
показати весь коментар
01.10.2021 19:29 Відповісти
+7
попроси с затрат на трускавец
показати весь коментар
01.10.2021 19:28 Відповісти
+7
"Нужна помощь на фронт, срочно надо приобрести два квадрокоптера для разведки. Один стоит 48 тыс, второй 40 тыс. грн? А во сколько обошелся сходняк в Трускавце ? "Страшно далеки они от народа (с). И от фронта... Как будто нет войны.
показати весь коментар
01.10.2021 20:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так ведь запрещены они минскими домовленностями
показати весь коментар
01.10.2021 19:26 Відповісти
***** минские домовленности денонсировал.
показати весь коментар
01.10.2021 19:48 Відповісти
попроси с затрат на трускавец
показати весь коментар
01.10.2021 19:28 Відповісти
А куди ж бюджет армії йде? Там ж сума 5 мільярдів доларів.
показати весь коментар
01.10.2021 19:29 Відповісти
5 лярдов идет мимо кассы...
показати весь коментар
01.10.2021 19:37 Відповісти
попросите у Благотворительного фонда "Украина XXI", они закупили только декораций для оперы на 17 миллионов, может быть там помогут.
показати весь коментар
01.10.2021 19:47 Відповісти
"Нужна помощь на фронт, срочно надо приобрести два квадрокоптера для разведки. Один стоит 48 тыс, второй 40 тыс. грн? А во сколько обошелся сходняк в Трускавце ? "Страшно далеки они от народа (с). И от фронта... Как будто нет войны.
показати весь коментар
01.10.2021 20:02 Відповісти
Тут хтось із дописувачів запропонував вивезти оту всю слугошоблу із Трускавця на передову. Я особисто,проти,бо отії "слуго-патріоти" через дві години оголять позиції і чкурнуть до Києва якщо не на лісапетах, тохоч би й пішком,аби тільки подалі від отого "банкету"(не трускавецького,звичайно). А от що потрібно зробити, так ото потрусисти їхні кишені. І більше ніж упевнений,що через 20 хвилин коштів буде зібрано не на 2, а на 20 квадрокоптерів. Із поганих овець-хоч шерсті жмуток!
показати весь коментар
01.10.2021 22:41 Відповісти
Восьмой год войны и снова нехват...это дорого может обойтись.
показати весь коментар
01.10.2021 20:16 Відповісти
Я не понял, а что в Минобороне нет денег, все разбазарили
показати весь коментар
01.10.2021 20:22 Відповісти
Йщов сьомий рік війни... Арестович з телеекрану нищив зі стращшною силою ворогів України.
показати весь коментар
01.10.2021 20:25 Відповісти
Пусть "слуги"вместо церемонии вручения "оскара", проведут благотворительный аукцион в поддержку наших воинов.
показати весь коментар
01.10.2021 20:28 Відповісти
Помогать арми в 14-м это было святое дело. Помогать армии сейчас это повод армии задуматься о пользе военных переворотов.
показати весь коментар
01.10.2021 20:37 Відповісти
Один только вопрос, Наталья Юсупова в курсе что толкает разведчиков и донатеров на преступление? Ведь подписанное Зе "прекращение огня", предусматривает ответственность за использование беспилотников?
показати весь коментар
01.10.2021 20:52 Відповісти
Все,кіно закінчилось, Залужний "вимкнув москалям електрику"!
показати весь коментар
01.10.2021 22:49 Відповісти
В смысле "Українським військовослужбовцям тепер можна відповідати на провокації проросійських бойовиків на Донбасі всім доступним зброєю." ? А что вернули на передовую арту и 120е миномёты? Разрешили использование беспилотников? Нет? Тогда удачи отвечать на 120е 88ми
показати весь коментар
02.10.2021 00:39 Відповісти
40 тыс гривен стоит туалетная бумага, которой товарищ кучма задницу себе вытирает, надо один рулон отобрать и купить квадрокоптер.
показати весь коментар
01.10.2021 22:33 Відповісти
Попроси в Ахметова і Коломойського !
показати весь коментар
01.10.2021 22:36 Відповісти
Не треба у нікого просити, просто звернутись до головнокомандуючого ЗС України, міністра оборони Тарана і повідомити їм про проблему. Для захисників держави такі речі є вкрай необхідними, як і зброя, то чого у когось випрошувати волонтерам чи іншим активістам. А ще така сума -це мізер, плата за номер у 5-ти зіркових готельних комплексах "Міротель Резот Спа" і Ріксос Прикарпаття", де 2-й день забавляються підлеглі президента і вони ж слуги олігархів за вкрадені у народу кошти. У бюджеті для армії мільярди не використаних (не освоєних чи то правильно ще не вкрадених) коштів. Оборонне замовлення на 10 місяць ще не сформовано, не те що не отримано продукцію оборонпрому для армії. Гарант дасть команду і таких коптерів буде літати на всією ЛДНР з бомбочками, ракетиками, а чи просто з камерами.
показати весь коментар
02.10.2021 09:28 Відповісти