9166 відвідувачів онлайн

Затримання Саакашвілі може спричинити серйозний дипломатичний скандал, - Арахамія

Затримання Саакашвілі може спричинити серйозний дипломатичний скандал, - Арахамія

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що затримання колишнього президента Грузії, громадянина України Міхеіла Саакашвілі може спричинити серйозний дипломатичний скандал.

"Я вважаю, що буде серйозний дипломатичний скандал на цю тему, тому що він громадянин України і його не мають права просто так, безпідставно, затримувати. Мені здається, що пройдуть вихідні і точно буде розбір цієї ситуації на міжнародному рівні. У нас є група дружби з Грузією, і я вважаю, що потрібно і на міжпарламентському рівні також це питання врегулювати", - сказав Арахамія в коментарі журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі у п'ятницю заявив, що колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі затриманий і доставлений у в'язницю.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що до міністерства запросили керівника посольства Грузії для отримання офіційної інформації про підстави і обставини затримання колишнього президента Міхеіла Саакашвілі.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 1 жовтня Міхеіл Саакашвілі заявив, що таємно прибув до Грузії та опублікував відеозвернення з Батумі. Влада Грузії спочатку заявляла, що він не перетинав кордон країни і перебуває в Україні. Але ввечері заявили про затримання Саакашвілі. МЗС України викликав у зв'язку із затриманням посла Грузії.

Топ коментарі
+48
едь на ПМЖ, выручай)))
показати весь коментар
01.10.2021 21:06 Відповісти
+24
Это точно - надо было Мише хламидию с собой взять.

показати весь коментар
01.10.2021 21:25 Відповісти
+22
Какой скандал, ты на себя посмотри.
показати весь коментар
01.10.2021 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
едь на ПМЖ, выручай)))
показати весь коментар
01.10.2021 21:06 Відповісти
Это точно - надо было Мише хламидию с собой взять.

показати весь коментар
01.10.2021 21:25 Відповісти
боюсь что это может быть кацапская игра в долгую. дабы шаурма там систему раскачивал
показати весь коментар
01.10.2021 21:27 Відповісти
Даже на роль навального Миша не тянет. Сдулся (это фигурально, а так - надулся, конечно, на государственных харчах).
показати весь коментар
01.10.2021 21:33 Відповісти
Без варіантів.В Україні ж вийшло.
показати весь коментар
01.10.2021 22:03 Відповісти
Там ще й коханка проситься.
(Незрозуміло тільки,яку з двох країн Ліза називає Батьківщиною *******....)
показати весь коментар
01.10.2021 22:01 Відповісти
а вона де зараз? Чи не в Трускавці?
показати весь коментар
01.10.2021 22:06 Відповісти
А де ж іще ?? Зі слухняних овечок.
показати весь коментар
01.10.2021 22:15 Відповісти
а із Ясько того, то, вибачаюсь, часом не підофілізм із збоку Міши - старого пса ?
показати весь коментар
01.10.2021 22:10 Відповісти
как это - безосновательно? Вам неизвестен факт, что Саакашвили на родине вынесено ДВА приговора по уголовным делам, и по нескольким еще ведется следствие?
показати весь коментар
01.10.2021 21:29 Відповісти
где я писал "безосновательно"?
показати весь коментар
01.10.2021 21:34 Відповісти
Ой, напугал, чучундра!
показати весь коментар
01.10.2021 21:06 Відповісти
Какой скандал, ты на себя посмотри.
показати весь коментар
01.10.2021 21:07 Відповісти
а він що відмовився від грузинського?
показати весь коментар
01.10.2021 21:07 Відповісти
а хоть и отказался бы, человек-то тот же. криминал по срокам не прошёл
показати весь коментар
01.10.2021 21:08 Відповісти
а яку дшло українцям до грузинського креміналу?
показати весь коментар
01.10.2021 21:58 Відповісти
приятно когда преступника привлекают, хоть и за пределами Украины.

вот спроси сколько угодно граждан Украины (далёких от правительства и олигархата ), как они относятся к уголовным делам в отношении Бени в США.
показати весь коментар
01.10.2021 22:05 Відповісти
2. В Грузии установлено единое гражданство.

Міша крім 6 років за попередні дєлішки має отримати ще і як український шпійон ЗЕбіла !
показати весь коментар
01.10.2021 22:16 Відповісти
ніт, його позбавили, бо набув громадянство України, але це не звільняє його від відповідальності в Грузії, два вироки вже має і ще отримає.
показати весь коментар
01.10.2021 23:19 Відповісти
Саакашвили заочно осужден на шесть лет тюремного заключения, - прокуратура Грузии Источник:
показати весь коментар
02.10.2021 00:00 Відповісти
глыба. сказал как в гранит отлил!
показати весь коментар
01.10.2021 21:07 Відповісти
Тільки по граніту трохи потекло...
показати весь коментар
01.10.2021 21:08 Відповісти
Причому "отлил" в туалетному значенні 😁
показати весь коментар
01.10.2021 21:56 Відповісти
Как в воду отлил. Волны кругами разошлись и тишина.
показати весь коментар
01.10.2021 22:06 Відповісти
идиот, фигуру дипломатическую в лице шаурмы нашел))
показати весь коментар
01.10.2021 21:07 Відповісти
хамія, ти краще скажи чого він туди поперся?
показати весь коментар
01.10.2021 21:08 Відповісти
показати весь коментар
01.10.2021 21:08 Відповісти
А этот следующее хло??
показати весь коментар
01.10.2021 21:55 Відповісти
на хлах Земля держится
показати весь коментар
01.10.2021 22:17 Відповісти
Собирай полк национальной гвардии!
Как искали "убийцу" шифера, так и грузин будешь пугать последствиями!
показати весь коментар
01.10.2021 21:09 Відповісти
ко-ко-ко, петухи...
идите жовтневий захватите, или сечь...
показати весь коментар
01.10.2021 21:10 Відповісти
Ти став Громадянином України шість років тому взад...
Це вже "скандал"...
🤣
показати весь коментар
01.10.2021 21:11 Відповісти
пять
он нарушил закон в 2019 году. он не мог быть депутатом по конституции
показати весь коментар
01.10.2021 21:13 Відповісти
А ще Новінській.. та ще було...))
показати весь коментар
01.10.2021 21:19 Відповісти
Зелень злякалась, що саака втік і заговорить?
показати весь коментар
01.10.2021 21:13 Відповісти
та нехай говорить скільки завгодно, в камері
показати весь коментар
01.10.2021 23:21 Відповісти
Так и гражданин Грузии тоже, так что все по закону.
показати весь коментар
01.10.2021 21:13 Відповісти
даже если нет - не важно. преступление на территории другой страны не означает освобождение от ответственности в этой стране
показати весь коментар
01.10.2021 21:14 Відповісти
михо наш рудольф гесс
показати весь коментар
01.10.2021 21:14 Відповісти
руст и паульс в одном лице
показати весь коментар
01.10.2021 21:14 Відповісти
На Леса бы потянул, если бы десантировался в районе МКАДа
показати весь коментар
01.10.2021 21:55 Відповісти
Что-то многовато в последнее время этого небритого Чиполлино………
А если серьезно - слишком много «громких» событий=>такое впечатление что отвлекают внимания от чего-то….
показати весь коментар
01.10.2021 21:15 Відповісти
Что значит безосновательно задержан? Он как-бы признан виновным и осужден на 9 лет.
показати весь коментар
01.10.2021 21:16 Відповісти
началась спецоперация зеленой пятой колонны "Испоганить отношения с Грузией"...
показати весь коментар
01.10.2021 21:16 Відповісти
Краще за свою Абхазію воював -дезертир біженець!!

Будеш тут ще вказувати ...
показати весь коментар
01.10.2021 21:16 Відповісти
Пришлое быдло арахнидия, беспокоится о пришлом саакашвили...
По вашим мордам уже давно пентхаус в Синг-синге плачут!
показати весь коментар
01.10.2021 21:18 Відповісти
Что-то в Грузии тишина, где тысячи его сторонников штурмующих тюрьму?))
показати весь коментар
01.10.2021 21:19 Відповісти
покукарекайпетух
он сам туда добровольно поперся
показати весь коментар
01.10.2021 21:20 Відповісти
Ахахамия
показати весь коментар
01.10.2021 21:21 Відповісти
Арахам, давай в Абразію .
показати весь коментар
01.10.2021 21:22 Відповісти
Якщо грузини затримають ще й Арахамію - то, можливо, і буде скандал!
показати весь коментар
01.10.2021 21:23 Відповісти
это будет не скандал - а всеукраинский праздник!
показати весь коментар
01.10.2021 21:39 Відповісти
Быстрей бы!
показати весь коментар
01.10.2021 21:40 Відповісти
хіба що товариство з захисту тварин ноту надішле .
показати весь коментар
01.10.2021 23:00 Відповісти
вот у меня вопрос, что он такого сделал для Украины, что ради него должен быть дип скандал с целой страной, дружественной кстати. У Украины оч много друзей что-ли? Я понимаю , что он окучил там Лизу Ясько, это понятно, но ради их связи надо вызывать посла???!!!
показати весь коментар
01.10.2021 21:24 Відповісти
а за Лізу Ясько ніхто зі ""слуг"" не вступився. так і проковтнула образу . . . .
показати весь коментар
01.10.2021 21:59 Відповісти
....і поїхала в Трускавець...
показати весь коментар
01.10.2021 22:09 Відповісти
С кем еще не посрались зебилы? С Молдовой - посрались, с Беларусью - тоже, теперь с ГРузией.
Такое ощущение что они выполняют задание х..ла
показати весь коментар
01.10.2021 21:24 Відповісти
шо ж оно такое опухшее это ара-хамиё... бухает... а как забухает звиздит...не остановишь...
показати весь коментар
01.10.2021 21:28 Відповісти
Сколько сторонников барыги.
показати весь коментар
01.10.2021 21:29 Відповісти
не. зебаранов в теме почти нет
показати весь коментар
01.10.2021 21:41 Відповісти
а хто зараз "барига" ???
показати весь коментар
01.10.2021 22:01 Відповісти
показати весь коментар
01.10.2021 22:20 Відповісти
Ойц. А хіба не на те ви розраховували? ППц.
показати весь коментар
01.10.2021 21:30 Відповісти
Єтнічний Українець сказав -Вірю!!
😃🤣
показати весь коментар
01.10.2021 21:30 Відповісти
надо еще этого абхеза агрохимию грузинам сдать
показати весь коментар
01.10.2021 21:30 Відповісти
його приймуть хіба що в поликлинику на досліди ...
показати весь коментар
01.10.2021 23:02 Відповісти
почему это мудило кудрявое что-то вещает...
показати весь коментар
01.10.2021 21:30 Відповісти
скоро и ты арахамья! драпать будешь!уже манатки собирай!
показати весь коментар
01.10.2021 21:31 Відповісти
саака нанюхался и решил набрать популярности как навальный...ну шо,в тюрьму конечно попадет...только вот новичком ему трусы не мазали...низачот
показати весь коментар
01.10.2021 21:34 Відповісти
Хорошо бы послу Грузии в Украине прокомментировать слова этого слуги о "зашитых" в ДНК украинцев качествах. Он опозорил национальность грузина таким публичным высказыванием. Следующим ходом стал Саакашвили прибывший в Грузию зная что он там будет арестован. Очень похоже на спланированную операцию по ухудшению отношений со страной выразившей желание стать членом НАТО.
показати весь коментар
01.10.2021 21:35 Відповісти
Надо США напомнить про уголовное дело на Арахамию за его махинации в США, откуда он еле успел сбежать!
показати весь коментар
01.10.2021 21:36 Відповісти
Чё там, консул уже осведомлён о задержании гражданина Украины ?
показати весь коментар
01.10.2021 21:38 Відповісти
Дипломатичний скандал між Грузією та Арахамією хіба що, ліл )))
Сумніваюся, що хтось із присутніх тут дописувачів вважає за потрібне шкандалити із через "якесь випадєніє" (с)
показати весь коментар
01.10.2021 21:40 Відповісти
"дипломатический скандал" дійсно може бути через те, що клоуни переховували засудженого в Грузії Саакашвілі.


Крім того Саакашвілі нелегально перетнув кордон Грузії. Клоунів в Трускавці не вчили думати перш ніж щось ляпнути.

показати весь коментар
01.10.2021 21:44 Відповісти
та всім до спини...
показати весь коментар
01.10.2021 21:44 Відповісти
арахимик действительно думает шо он + михо ето немного больше чем 500 паундов веса?
хера се у нас доктор геббельс с арийским тазом нарисовался...
показати весь коментар
01.10.2021 21:45 Відповісти
Як там у вас в Арканзасі врожай картоплі?
показати весь коментар
01.10.2021 22:15 Відповісти
трохи луче чем на саратовщине
показати весь коментар
01.10.2021 22:21 Відповісти
Из той же оперы, где "покушением" на Шефира занимается ФСБ.
показати весь коментар
01.10.2021 21:45 Відповісти
.
показати весь коментар
01.10.2021 21:49 Відповісти
так чому вони "слуги" мають рятувати Сааку . . . . Саака не є її члєном він лише її члєносос від "руху нових сил".
показати весь коментар
01.10.2021 21:52 Відповісти
Агрохимия увидел тут дипломатический скандал оказывается. Какой-такой скандал может быть с Карлсоном, который тайно пересек границу Грузии ? А по поводу выкраденного из Молдовы судьи Чауса эта макака абхазская не хочет что-нить пернуть ?
показати весь коментар
01.10.2021 21:53 Відповісти
Моя стурбована реакція на затримання Карлсона грузинською стороною:

показати весь коментар
01.10.2021 21:53 Відповісти
. .
показати весь коментар
01.10.2021 22:09 Відповісти
- И тут Мыхо такой на нас бэжит, глаза бэшэный, как будто полосатый мух его жоп укусил, нас видит и "памагите, мэня здэсь прэслэдуют!"
- Ліл, я це уявив. А ви йому що?
- А ми ему - "нэт, генацвале, прэслэдуют там. А здэсь эбут".
...
(українець та грузин разом) Бу-га-га-га-га!!!...

Ви прослухали фрагмент міжнародного скандалу з приводу затримання Саакашвілі )))0))0)))
показати весь коментар
01.10.2021 22:19 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2021 01:37 Відповісти
Бла, бла, бла. Один трёп у этой зелени.
показати весь коментар
01.10.2021 21:58 Відповісти
Дипломатія це коньок найвеличнішого лідера світу тут киди не глянь одні перемоги, в Молдові Чаус. в Грузії Міша Карлсон, в США зумів Трампу імпічмент зорганізувати навіть ***** його уникає боїться що Зе його одним поглядом в очі спопелить
показати весь коментар
01.10.2021 22:02 Відповісти
А що там Чаус? Вже розрулили скандал?
показати весь коментар
01.10.2021 22:10 Відповісти
АраХамская на все горазд
и дипломат и зекидараст
показати весь коментар
01.10.2021 23:41 Відповісти
Хламидия видать не знает , что в Украине запрещено двойное гражданство!

У Саака есть гражданство Нидерландов , а может и грузинское !
показати весь коментар
02.10.2021 01:41 Відповісти
зе-хламідія, це все - результат ваших "геніальних" рішень.
Є така українська народна мудрість: не копай яму іншому, бо сам у неї впадеш (с).
Ми прекрасно знаємо, чому блазень незаконно "повернув" громадянство мордатому апатриду.

Але вам, квартальним дебілам, цього видалося замало. То ви ще це тріпло (правда, ви всі там такі) призначили на державну посаду.

І =серйозний дипломатичний скандал= - це винятково ваша вина і відповідальність.
І якщо у Грузії реально увірветься терпець (а я фактично впевнена, що вони підуть на принцип: вони заявку подали на вступ в ЄС у 2024 - Грузія готується подати заявку на членство в ЄС у 2024 році https://www.slovoidilo.ua/2021/09/25/novyna/polityka/hruziya-hotuyetsya-podaty-zayavku-chlenstvo-yes-2024-roczi
), то і лицемірний ЄС, і Штати змушені будуть стати на їхню сторону, бо вироки винесені і оскаржені не були, наскільки я стежила.

А от яка справжня мета цього перформансу і хто його замовник - про це нам ще належить дізнатися.
Тільки ліворуціонер вкотре показав свою гнилу сутність. Але його сектантам все одно не доходить.
показати весь коментар
02.10.2021 04:14 Відповісти
у Ара-хам-И-И есть девушка, это он для нее так старается, как и брошенный в застенки грузинского режима карлсон для своей обретенной валькирии