8976 відвідувачів онлайн
4 006 31

Разумков кличе "слуг" на засідання фракції 4 жовтня в Києві

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запрошує колег на засідання фракції в понеділок, 4 жовтня. Він засмучений, що його не запросили до Трускавця.

Про це Разумков сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє Цензор.НЕТ.

Голова парламенту сказав, що, коли розглядають питання його відставки, "напевно, варто було б його послухати", і запросив колег на фракцію в понеділок, 4 жовтня, пообіцявши відповісти там на всі претензії і запитання.

"Деякі функціонери, мої колеги, вирішили, що мені там (у Трускавці - ред.) не треба бути. Я вважаю, це несправедливо, неправильно... Я готовий дискутувати з будь-яких питань, за кожен свій вчинок готовий відповісти, але за моєю спиною це видається непорядним. Я не тримаюся за посаду... але я вважаю, що це ненормально, коли це відбувається, вибачте, на гала-вечері", — заявив Разумков.

Також він відреагував на слова голови фракції Давида Арахамії про те, що його посада — це посада Слуги народу.

"Посада не буває власністю партій або фракцій... Це посади, на які нас делегували люди", підкреслив Разумков.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
01.10.2021 22:45 Відповісти
+12
хто бы тока знал как мне нравится етот зеленый срач - сцепились два зеленых беса...
показати весь коментар
01.10.2021 22:35 Відповісти
+10
Жабогадюкинг...
показати весь коментар
01.10.2021 22:38 Відповісти

Завантаження...