9787 відвідувачів онлайн
1 148 19

Шмигаль в Трускавці представив оновлену програму діяльності Кабміну

Шмигаль в Трускавці представив оновлену програму діяльності Кабміну

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль представив народним депутатам оновлену програму діяльності уряду під час виїзного засідання фракції "Слуга народу".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба уряду

До програми, за словами прем'єра, увійшли спільні напрацювання чиновників, парламентарів та представників Офісу Президента, а також понад 500 залучених експертів.

"Документ включає кращі світові практики організації роботи всієї влади. Програма складається з трьох груп національних пріоритетів; громадяни, держава, економіка. Далі йдуть 12 національних пріоритетів, які містять 97 завдань і більш як 2000 заходів", - підкреслив Шмигаль.

Прем'єр України підкреслив, що метою програми є: сервіс для громадян; прогнозовані джерела фінансування; досягнення очікуваних результатів; контроль за виконанням.

Також голова уряду зазначив, що зміниться підхід до реалізації програми. Він передбачатиме якісне наповнення документа завдяки залученню експертів, аналітиків, бізнесу та громадськості. А також використання ІТ-інструментів, які дозволять програму ефективно виконувати.

"В ІТ-інструмент вже внесли всі завдання, які стоять перед Кабінетом міністрів і міністерствами, сотні показників і таймлайни, які дозволять в режимі реального часу розуміти, як досягаються результати", - зазначив Шмигаль.

Топ коментарі
+5
а со старой программой шо сталось ? не пошла ?
показати весь коментар
02.10.2021 11:30 Відповісти
+4
от клоуни!
показати весь коментар
02.10.2021 11:23 Відповісти
+3
поплыла по трубам
показати весь коментар
02.10.2021 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от клоуни!
показати весь коментар
02.10.2021 11:23 Відповісти
Белки выбравшие вовкупархатецию несказанно рады
показати весь коментар
02.10.2021 11:26 Відповісти
И этого имеют право заслушивать только в стенах ВС, а не в шалмане.
показати весь коментар
02.10.2021 11:27 Відповісти
новые корабельные сосны-маникюрши заменят наконец-то старых?)
показати весь коментар
02.10.2021 11:28 Відповісти
Таки переставили кровати.
показати весь коментар
02.10.2021 11:28 Відповісти
Я щось не розумію, у нас що тепер столиця України перенесена в Трускавець?
показати весь коментар
02.10.2021 11:30 Відповісти
как у немцев при Гитлере . есть Берлин а есть партийный Нюрнберг
показати весь коментар
02.10.2021 11:31 Відповісти
а со старой программой шо сталось ? не пошла ?
показати весь коментар
02.10.2021 11:30 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2021 11:51 Відповісти
поплыла по трубам
показати весь коментар
02.10.2021 11:52 Відповісти
Шмыгаль представил народным депутатам обновленную программу .-Але постривай!..Брате, хвостом веселіше махай!Ось ми які, всі побачать нехай!Тож не гайтесь, до нас приставайте І за нами чимдуж поспішайте Верховіттям дерев, де сплелися в гірлянди ліани! Сміття, кинуте нами, покаже вам путь, Співи наші чудові до нас доведуть. Вірте, вірте, нам вдасться здійснити омріяні плани!
показати весь коментар
02.10.2021 11:32 Відповісти
В Трускавце на территории нижнего бювета, переименованного в Зеленинский Бювет в рамках программы президента "Большая Бюветизация", проходил исторический II Съезд партии "Слуга народа". Делегаты выбирали номинантов на шуточный депутатский "Оскар", но настроение у всех было мрачным: убийцы Шефира могли прийти в любой момент за каждым. Источник:

Все по плану, всем по коксу...
показати весь коментар
02.10.2021 11:34 Відповісти
интересно, а куда пропал шефир? почему нам до сих пор не показали шофера? чем занят главный шериф? нашли ли на месте шифер?
показати весь коментар
02.10.2021 11:38 Відповісти
программа правительства должна быть представлена в парламенте а не на автепати
показати весь коментар
02.10.2021 11:39 Відповісти
А где создание рабочих мест и привлечение инвестиций,организация работы власти звучит как - улучшение условий деятельности казнокрадов и взяточников.
показати весь коментар
02.10.2021 11:39 Відповісти
... бедный город Трускавец. Становиться в ряд с столами мира: храм Артемиды и Герострат' Беловежская Пуща и "тройка"
показати весь коментар
02.10.2021 11:43 Відповісти
шмыгнем левой,шмыгнем правой...обновили мы программу)))))))))))))))))))
показати весь коментар
02.10.2021 11:43 Відповісти