9342 відвідувача онлайн

Зараз українська армія набагато сильніша, ніж у 2014 році, - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що українська армія з 2014 року стала набагато сильнішою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час спільного брифінгу із прем'єр-міністром Британії Борисом Джонсоном.

"Українська армія, сили оборони стали набагато сильнішими, ніж у 2014 році. Вони краще екіпіровані, краще підготовлені, краще управляються...Ми не ігноруватимемо підтримку Україні, вважаю, що це наразі є правильним", - сказав Столтенберг.

Своєю чергою прем'єр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що у разі російського вторгнення в Україну, Британія готова "піти далі" та надати додаткову військову підтримку Україні.

"Ми розглянемо, що ще ми можемо запропонувати. Українці добре підготувалися, є речі, які ми запропонували, які їм насправді, здається, не потрібні, бо вони гадають, що вони вже є в достатній кількості", - резюмував Джонсон.

Топ коментарі
+4
Помий язика, штатний дуполизе..
показати весь коментар
10.02.2022 13:53 Відповісти
+3
Він не просив зброю. Її дають навіть не запитуючи.
А ще дають бинти, марлю.. Скажи за це теж подякувати ЗЕ?
Порошенко озброював армію СВОЄЮ зброєю. Зе всі проекти прикрив.
показати весь коментар
10.02.2022 13:55 Відповісти
+3
А ви думаєте необмежена кількість мала з'явитись за один рік ?
Ви згадайте як при Петі працювали оборонні підприємства, які нині ледь жевріють. На це потрібний час і ресурси. Але ж всі ми знаємо що армія з 2019 не розвивається.
показати весь коментар
10.02.2022 14:17 Відповісти

Завантаження...