4932 відвідувача онлайн
5 736 10

Генштаб закликає українців повідомляти про пересування ворожої техніки

Генштаб закликає українців повідомляти про пересування ворожої техніки

Інформацію просять надавати українським військовим або керівництву населених пунктів.

Відповідне повідомлення опубліковане на сторінці Генштабу ЗСУ у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Шановні співгромадяни - жителі Сумської, Чернігівської, Херсонської, Житомирської, Київської, Харківської областей!

Вірогідно, вночі рашисти будуть підтягувати свої війська з паливом і боєприпасами.

Передавайте інформацію про пересування ворожої техніки українським військовим або керівництву своїх населених пунктів, районів, областей!

Тільки разом переможемо!" - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+7
У Львові зловили 4 диверсанти біля Аеропорту. Кожному видали бутилку в сраку
показати весь коментар
25.02.2022 01:59 Відповісти
+1
Ну і всьо , повідомив - спи спокійно ! Звісно як тобі спокійно спиться ((
показати весь коментар
25.02.2022 02:02 Відповісти
+1
Їх тому і не накривають, бо вони стали на хімзаводі.
показати весь коментар
25.02.2022 02:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
саме смішно, що ми зараз змагаємось за вступ до нато, в яке нас не відомо чи ще приймуть.

але ж всі ми розуміємо, що "вступ до нато" - це лише привід, який путін придумав для початку війни.

він міг придумати будь-який інший привід.

а нам ватніки докоряють 8 років: "навіщо ви зробили майдан? через майдан - путін вторгся в крим. через майдан ми крим втратили".

але, як ми зараз бачимо, путіну не був потрібен майдан, щоб вторгунится в крим. він це міг зробити і в якийсь інший час і придумати якусь іншу причину.
показати весь коментар
25.02.2022 01:54 Відповісти
Ну, повідомили, усі знають, що в Сумах натовпом, табором стоять танки і бронетехніка біля хімзаводу. І шо?
показати весь коментар
25.02.2022 01:58 Відповісти
Ну і всьо , повідомив - спи спокійно ! Звісно як тобі спокійно спиться ((
показати весь коментар
25.02.2022 02:02 Відповісти
Їх тому і не накривають, бо вони стали на хімзаводі.
показати весь коментар
25.02.2022 02:12 Відповісти
У Львові зловили 4 диверсанти біля Аеропорту. Кожному видали бутилку в сраку
показати весь коментар
25.02.2022 01:59 Відповісти
видали чи встромили?
показати весь коментар
25.02.2022 02:53 Відповісти
колона іде з білорусії ЧЕРЕЗ іВАНКІВ .НА ДИМЕР