5253 відвідувача онлайн

Російські окупанти почали мінувати Херсон: містян просять бути обережними

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм очільника Херсонської ОДА Геннадія Лагуту.

Рашисти почали мінувати Херсон. Очевидці повідомляють, що вони встановили "розтяжки" у середмісті - поблизу будівлі ТРК "Скіфія". Де ще російські окупанти залишили подібні "подарунки" - достеменно невідомо. Тому просимо усіх пересуватися обережно, дивіться під ноги. Особливо, якщо проходите місцевість з великою травою.

Якщо все-таки побачили вибухівку. Не чіпайте її в жодному разі. Вона може детонувати та вбити або покалічити вас. Повідомте про її місцезнаходження правоохоронцям.

Поділіться цією інформацією, адже вона може врятувати здоров’я та життя.

Топ коментарі
+18
Они знают, что придется ********, но насрать то всеравно надо.
показати весь коментар
03.03.2022 15:29 Відповісти
+11
⚡️Мэр Чернигова Владислав Атрошенко о ситуации в городе: Только что закончились авиаудары россиян. Полностью уничтожены две школы. Предварительно, есть жертвы: четыре военных и двое гражданских, но эти данные еще не окончательны.

Он подчеркнул, что Чернигов никто сдавать не будет, бороться планируют до конца.
показати весь коментар
03.03.2022 15:31 Відповісти
+8
Потім будуть херячитись на своїх же розтяжках
показати весь коментар
03.03.2022 15:28 Відповісти

Завантаження...