8729 відвідувачів онлайн
12 605 39

Окупанти за 4 км від найбільшої в Європі АЕС, - "Енергоатом"

Збройні сили Російської Федерації наблизилися на відстань 4 км до Запорізької атомної електростанції, найбільшої у Європі.

Про це повідомила НАЕК "Енергоатом", інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог підійшов на відстань 4 км від Запорізької АЕС. Тероборона міста Енергодар веде героїчний бій. Снаряд влучив у школу", - йдеться у повідомленні.

Трохи раніше мер Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що на блок-посту, обладнаному енергодарцями на дорозі до міста для стримування ворожих військ, розпочався бій.

Також, за його словами, за попередньою інформацією на бульварі Каштановий та вул.Молодіжній в Енергодарі під час обстрілу російськими військами постраждали кілька будинків, почалася пожежа, інформація про поранених уточнюється.

Раніше він закликав енергодарців залишатися вдома, оскільки російські війська розпочали обстріл блок-поста і великою колоною військової техніки, що налічує понад 100 одиниць, рухається до міста.

У середу на протест проти захоплення Енергодару вийшли понад 22 тисячі жителів міста та працівників ЗАЕС.

Топ коментарі
+15
Європа -НАТО, прокидайся! Бо буде піздно! Згадайте дзвони Чорнобиля!
показати весь коментар
03.03.2022 18:19 Відповісти
+13
армии там, я так понимаю, нет. только тероборона?
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
+12
🙏🇺🇦

Украина - настоящая Русь, а РФ - Московия.

Россия такое же имеет отношение к Руси, как морская свинка к морю.

Русь, наконец-то, свободна от Московии - и зтого уже не изменить!

Москалі, йдіть геть з України-Русі !!

🇺🇦🙏
показати весь коментар
03.03.2022 18:17 Відповісти

Завантаження...