10503 відвідувача онлайн
12 565 39

Окупанти за 4 км від найбільшої в Європі АЕС, - "Енергоатом"

Окупанти за 4 км від найбільшої в Європі АЕС, -

Збройні сили Російської Федерації наблизилися на відстань 4 км до Запорізької атомної електростанції, найбільшої у Європі.

Про це повідомила НАЕК "Енергоатом", інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог підійшов на відстань 4 км від Запорізької АЕС. Тероборона міста Енергодар веде героїчний бій. Снаряд влучив у школу", - йдеться у повідомленні.

Трохи раніше мер Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що на блок-посту, обладнаному енергодарцями на дорозі до міста для стримування ворожих військ, розпочався бій.

Також, за його словами, за попередньою інформацією на бульварі Каштановий та вул.Молодіжній в Енергодарі під час обстрілу російськими військами постраждали кілька будинків, почалася пожежа, інформація про поранених уточнюється.

Раніше він закликав енергодарців залишатися вдома, оскільки російські війська розпочали обстріл блок-поста і великою колоною військової техніки, що налічує понад 100 одиниць, рухається до міста.

У середу на протест проти захоплення Енергодару вийшли понад 22 тисячі жителів міста та працівників ЗАЕС.

Топ коментарі
+15
Європа -НАТО, прокидайся! Бо буде піздно! Згадайте дзвони Чорнобиля!
показати весь коментар
03.03.2022 18:19 Відповісти
+13
армии там, я так понимаю, нет. только тероборона?
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
+12
🙏🇺🇦

Украина - настоящая Русь, а РФ - Московия.

Россия такое же имеет отношение к Руси, как морская свинка к морю.

Русь, наконец-то, свободна от Московии - и зтого уже не изменить!

Москалі, йдіть геть з України-Русі !!

🇺🇦🙏
показати весь коментар
03.03.2022 18:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🙏🇺🇦

Украина - настоящая Русь, а РФ - Московия.

Россия такое же имеет отношение к Руси, как морская свинка к морю.

Русь, наконец-то, свободна от Московии - и зтого уже не изменить!

Москалі, йдіть геть з України-Русі !!

🇺🇦🙏
показати весь коментар
03.03.2022 18:17 Відповісти
22 тысячи да если бы даже 2 тысячи коктейлев спалили бы нафик эту колонну ....
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
Думаю хотят захватить станцию для - а) давления на переговорах, б) отключить реакторы и этим самым запустить в стране неуправляемые веерные отключения.
показати весь коментар
03.03.2022 18:19 Відповісти
Перший варіант. Щоб відключити реактори, потрібні спеціалісти. Самі військові не відключать. Хоча скоріше за все можуть почати таку процедуру для залякування. Але це вже зовсім не смішно
показати весь коментар
03.03.2022 18:25 Відповісти
Вони на все готові.
показати весь коментар
03.03.2022 18:28 Відповісти
Ні , не так , бо для цього в них є вже ЧАС .

Але ось вбити робітників й замінити їх на своїх . А "убійсьтффа пєрсАналА АтступАющімі бАндєрАмАбілями" видати так , що вони в Україну приперлись , що врятувати людство від планів "бандєрАффцєфф і наркАмАнАфф"
показати весь коментар
03.03.2022 18:35 Відповісти
Вже експерти писали, що під саркофагом чаес радіаційне паливо в закамянілому стані і взірватись не може. Можуть бомбанути саркофаг і радіаційний пил розлетиться на десятки км. А от діючий реактор, то зовсім інше
показати весь коментар
03.03.2022 18:42 Відповісти
у России не хватает опытных специалистов данного профиля
показати весь коментар
03.03.2022 19:08 Відповісти
Дуже просто , вони можуть вбити усіх працівників станції , й тому що "бандерАффци отступая убілі пєрсАнал" замінити його на своїх московитів . .
Дуже верогідно, що вони цей сценарій готували кілька місяців .

Якщо вони вірили , що захоплять Київ за 3 дні , то можливо , щоб світу спробувати довести "злочини" "наркоманобандеровцев" це дуже й дуже великий аргумент .

Однак , зразу усе пійшло не так , але ж це алканафти не були б такими , якщо б були гнучкими й ось можут й таке "розіграти" .
показати весь коментар
03.03.2022 18:31 Відповісти
Європа -НАТО, прокидайся! Бо буде піздно! Згадайте дзвони Чорнобиля!
показати весь коментар
03.03.2022 18:19 Відповісти
Ти фсбшник?
показати весь коментар
03.03.2022 18:22 Відповісти
А что он не так сказал : cбу говорит,что у врага низкий моральный дух и он массово сдаётся в плен ,а в то же время враг захватывает очередной город с самой большой в мире АЭС где тут логика . Надеюсь хоть те новые байрактары ,что только что нам доставили уже отправил разбомбить эту колонну иначе будет полная жопа если враг захватит ещё одну и уже рабочую аэс
показати весь коментар
03.03.2022 18:28 Відповісти
Низький моральний дух там, де получили пізди. На півдні вони просовуються майже без боїв. Там з Криму найбільша групіровка суне. Ще будуть бої за Одесу.
показати весь коментар
03.03.2022 18:47 Відповісти
А шо там мэр расказывал , что оккупант хочет сфоткаться у АЭС и сразу уйдёт ?
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
армии там, я так понимаю, нет. только тероборона?
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
Та хрін його знає що там є. Такі об"єкти мали посилено охороняти.
показати весь коментар
03.03.2022 18:32 Відповісти
Там охорона є обов"язково , але не проти окупційних військ , не проти танків , а проти терористів .
показати весь коментар
03.03.2022 18:37 Відповісти
В общем-то, да. Видимо в штабе решили что это не место для боев, и, мол, пусть эта территория переходит туда-сюда по ситуации.
показати весь коментар
03.03.2022 18:43 Відповісти
токо сводный отряд магатэ,вооружённый до зубов,спасэ руссодыбило...
показати весь коментар
03.03.2022 18:21 Відповісти
Якщо дурепа, то починай!
Якщо ні - не розганяй зраду!
показати весь коментар
03.03.2022 18:24 Відповісти
Ну той що?!
Вони на танках по Чорнобилю їздять, бо Уйло сказав, що вони всі потрапляти в РАЙ!
Рівень радіації там вже піднявся у 10-20 разів від пилюки.
показати весь коментар
03.03.2022 18:22 Відповісти
что себе думает генштаб? сдать все яд. объекты чтоб путин сэкономил на запуске яд. ракеты??
очень надеюсь, что тут какой-то глубинный смысл, но выглядит это полной ж*
показати весь коментар
03.03.2022 18:25 Відповісти
Где армия? Вторые сутки они толкутся возле АЭС,а в ответ тишина!!!
показати весь коментар
03.03.2022 18:36 Відповісти
Даже байрактарами не разбомбили технику,которая уже сутки стоит возле города
показати весь коментар
03.03.2022 18:43 Відповісти
Двое суток
показати весь коментар
03.03.2022 19:14 Відповісти
Новина не актуальна. Вони вже 1,5 години гатять з танків по місту. І не тільки з танків
показати весь коментар
03.03.2022 18:41 Відповісти
А в сам город не зашли ещё .Пишут ,что на блокпосте около вьезде в город был бой
показати весь коментар
03.03.2022 18:44 Відповісти
Пишіть тут одразу новини, які отримуєте. Серце болить.
показати весь коментар
03.03.2022 18:54 Відповісти
А хто обороняв блокпост, ви цікавились? Цивільні люди з Тероборони з мисливською зброєю та "коктейлями". Повторюється "оборона" Херсона.
показати весь коментар
03.03.2022 19:17 Відповісти
Дам совет жителям Энергодара где прятаься во время обстрелов и куда оккупанты точно не будут стрелять . Я надеюсь все уже догадались ,что это место на территории самой аэс
показати весь коментар
03.03.2022 18:57 Відповісти
Погана порада. Ви явно не уявляєте про що говорите.
показати весь коментар
03.03.2022 18:59 Відповісти
Почему .Думаешь оккупанты таки будут стрелять по ней ?
показати весь коментар
03.03.2022 19:04 Відповісти
Не буду вдаватись в особливості охорони такого об'єкту
показати весь коментар
03.03.2022 19:10 Відповісти
Чому, чому цю колонну не розстріляли з байрактарів ще зранку?????
показати весь коментар
03.03.2022 19:22 Відповісти
****** Европа и Америка, как можно быть такими отмороженными? Пустили обезьян к атомной кнопке