Станції Starlink можуть стати цілями військ Росії, - Маск

Засновник SpaceX, що розробила систему супутникового інтернету Starlink, Ілон Маск попередив, що станції Starlink можуть стати цілями російських військ на території України
Цензор.НЕТ цитує повідомлення Ілона Маска у Twitter: "Важливе попередження: Starlink — єдина неросійська система зв'язку, яка досі працює в деяких частинах України, тому висока ймовірність того, що вона стане ціллю. Будь ласка, використовуйте обережно". Маск порадив включати Starlink тільки за необхідності та розміщувати антену якнайдалі від людей.
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у коментарі до твіту Маска написав: "Звичайно. Ми збираємось використати їх для українців і після нашої перемоги". Адже віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров звернувся до американського бізнесмена Ілона Макса з проханням надати Україні доступ до швидкісного інтернету Starlink. Маск відгукнувся і відправив обладнання в Україну. 28 лютого перші термінали Starlink, за словами Федорова, прибули в Україну. Федоров попросив у компаній генератори, які б живили станції для супутникового інтернету Starlink. За добу Ілон Маск повідомив, що компаніявирішила проблему.
https://twitter.com/dAnMBhkDtteLcYr/status/1499427239703764993
https://twitter.com/Ivanivanovi9/status/1499378504898650112