10178 відвідувачів онлайн

Станції Starlink можуть стати цілями військ Росії, - Маск

Засновник SpaceX, що розробила систему супутникового інтернету Starlink, Ілон Маск попередив, що станції Starlink можуть стати цілями російських військ на території України

Цензор.НЕТ цитує повідомлення Ілона Маска у Twitter:  "Важливе попередження: Starlink — єдина неросійська система зв'язку, яка досі працює в деяких частинах України, тому висока ймовірність того, що вона стане ціллю. Будь ласка, використовуйте обережно". Маск порадив включати Starlink тільки за необхідності та розміщувати антену якнайдалі від людей.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у коментарі до твіту Маска написав: "Звичайно. Ми збираємось використати їх для українців і після нашої перемоги". Адже віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров звернувся до американського бізнесмена Ілона Макса з проханням надати Україні доступ до швидкісного інтернету Starlink. Маск відгукнувся і відправив обладнання в Україну. 28 лютого перші термінали Starlink, за словами Федорова, прибули в Україну. Федоров попросив у компаній генератори, які б живили станції для супутникового інтернету Starlink. За добу Ілон Маск повідомив, що компаніявирішила проблему.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
04.03.2022 01:18 Відповісти
+2
Не пагіб а здох, як фашист-окупант.

https://twitter.com/dAnMBhkDtteLcYr/status/1499427239703764993
показати весь коментар
04.03.2022 01:16 Відповісти
+2
Вот эту бумагу нужно тыкать в эблет той русне,которая говорит,что они на учениях и не знали,что едут воевать в Украину.

https://twitter.com/Ivanivanovi9/status/1499378504898650112

показати весь коментар
04.03.2022 01:20 Відповісти

Завантаження...