10644 відвідувача онлайн
7 116 13

Окупанти відключили на Херсонщині мережі Vodafone та Київстар, - ОВА

Про це повідомив у телеграмі голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та "Київстар" на території всієї Херсонщини. Наразі працює лише Wi-Fi", - написав він.

Лагута додав, що наразі ситуацію з’ясовують.

Окупанти відключили на Херсонщині мережі Vodafone та Київстар, - ОВА 01

Топ коментарі
+5
Пора окупантів відключати в Херсоні. Їх мережа і так слабка.
показати весь коментар
04.03.2022 13:23 Відповісти
+5
связи нет, интернет пока работет, я з Херсонщины
показати весь коментар
04.03.2022 13:29 Відповісти
+5
Все они одинаковые. Просто север и северо-восток Украины были больше защищены, так как потеря Киева или Харькова гораздо большая проблема, чем потеря некоторых южных городов, как бы цинично это не звучало.
показати весь коментар
04.03.2022 13:30 Відповісти

Завантаження...