Окупанти відключили на Херсонщині мережі Vodafone та Київстар, - ОВА

Про це повідомив у телеграмі голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та "Київстар" на території всієї Херсонщини. Наразі працює лише Wi-Fi", - написав він.
Лагута додав, що наразі ситуацію з’ясовують.
Топ коментарі
+5 Юрий Новак
показати весь коментар
04.03.2022 13:23 Відповісти Посилання +5 Valery Sysoev
показати весь коментар
04.03.2022 13:29 Відповісти Посилання +5 Мобильный крематорий
показати весь коментар
04.03.2022 13:30 Відповісти Посилання 