9445 відвідувачів онлайн
44 630 150

Наступні дні для України будуть, імовірно, ще гіршими, - Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг прогнозує подальшу ескалацію в Україні внаслідок агресивних дій РФ.

Про це Столтенберг заявив після надзвичайного засідання Північноатлантичної ради, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланнаям на "Європейську правду".

Столтенберг заявив, що війна Росії в Україні - це найгірша військова агресія в Європі за десятки років, з обстрілами житлових будинків та безрозсудними діями на ЗАЕС.

"Найближчі дні, імовірно, будуть гіршими. З більшою кількістю смертей, страждань та руйнувань. Російська авіація застосовує все важчу зброю і продовжує атаки по всій країні", - заявив Столтенберг.

"Ми закликаємо президента Путіна негайно зупинити війну та вивести всі війська з України без висунення умов", - сказав генсек НАТО.

Він звернувся до Путіна з закликом перейти до переговорів.

Топ коментарі
+86
Оракул ******!((((
показати весь коментар
04.03.2022 16:22 Відповісти
+60
****** ну так дайте хоть ПРО чтоб хоть от ракет защитились , самолёты и так сбиваем потихоньку. **** уроды сыкливые ,***** теперь нам не нужно в НАТО там ****** которые бояться всего .
показати весь коментар
04.03.2022 16:23 Відповісти
+37
то мы мля не знаем- капитан очевидность
показати весь коментар
04.03.2022 16:23 Відповісти

Завантаження...