9621 відвідувач онлайн
22 596 20

Російські окупанти повністю знищили село Яковлівка в Харківській області. ВІДЕО+ФОТО

У ніч на 3 березня ворог здійснив авіаналіт на село Яковлівка Харківського району. В результаті атаки повністю або частково знищені всі будинки в селі.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Телеграм-канал Суспільне, передає Цензор.НЕТ.

Селище Яковлівка розташовується за 30 кілометрів від Харкова, в ньому проживало приблизно 600 осіб. У ніч на 3 березня російські війська завдали по ньому потужного удару з неба. В результаті бомбардування із 45 будинків 21 зруйнований повністю, ще 24 дуже пошкоджені.

Російські окупанти повністю знищили село Яковлівка в Харківській області 01

За інформацією слідчих поліції, загинули чотири людини, серед них – один прикордонник. 14 людей зазнали поранень.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення законів і звичаїв війни.

Топ коментарі
+26
Що фашисти у 1941 р., що путінці -рашисти в 2022 р. не бачу ніяких відміностей
показати весь коментар
05.03.2022 15:58 Відповісти
+20
В Гаагу.
показати весь коментар
05.03.2022 15:54 Відповісти
+12
Суки! 🤬
показати весь коментар
05.03.2022 15:59 Відповісти

Завантаження...