11470 відвідувачів онлайн

Помічник нардепа підозрюється у передачі ФСБ РФ інформації за гроші

Помічник нардепа підозрюється у передачі ФСБ РФ інформації за гроші

Затримано помічника-консультанта народного депутата, якого підозрюють у передачі за гроші співробітникам ФСБ РФ інформації про обороноздатність, державну, економічну та інформаційну безпеку України.

Про це із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора, повідомляє Ліга, передає Цензор.НЕТ.

Помічнику-консультанту нардепа повідомлено про підозру у держзраді.

За даними слідства, підозрюваний з жовтня 2014-го по лютий 2022-го за гроші здійснював збір та передачу співробітникам ФСБ РФ інформації щодо обороноздатності, державної, економічної та інформаційної безпеки України.

В ОГП кажуть, що він особисто складав за встановленим куратором спецслужб зразком аналітичні звіти щодо економічного, державного та громадського стану в Україні, відносин між політичними силами, представленими у Верховній Раді. Крім того, складені ним матеріали стосувалися надання Україні економічної та оборонної допомоги західними партнерами з використанням аналітичних звітів Міноборони, які надавалися на запити народних депутатів, зазначили в офісі.

За даними слідства, за весь період своєї злочинної діяльності підозрюваний отримав від співробітників ФСБ РФ приблизно 80 000 доларів.

Його затримано та взято під варту терміном на 30 діб.

Топ коментарі
+23
А можно пожалуйста фамилию нардепа.
показати весь коментар
05.03.2022 22:08 Відповісти
+21
Під домашній арешт візьмете, як кума путлера.
показати весь коментар
05.03.2022 22:06 Відповісти
+19
Сміливий, курва... Але жадібний.
показати весь коментар
05.03.2022 22:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сміливий, курва... Але жадібний.
показати весь коментар
05.03.2022 22:06 Відповісти
Сколько таких до хрена и больше
показати весь коментар
05.03.2022 22:23 Відповісти
Під домашній арешт візьмете, як кума путлера.
показати весь коментар
05.03.2022 22:06 Відповісти
А можно пожалуйста фамилию нардепа.
показати весь коментар
05.03.2022 22:08 Відповісти
От таких якраз і фейс не показують і прізвище не називають, секрет фірми.
показати весь коментар
05.03.2022 22:10 Відповісти
Сегодня уже одного переговорщика зажмурили
показати весь коментар
05.03.2022 22:15 Відповісти
Як шуфріча
показати весь коментар
05.03.2022 22:09 Відповісти
Почему сразу не посадить на Стингер и пустить шоб полетал
показати весь коментар
05.03.2022 22:07 Відповісти
Ну. а где ж *по законам военного времени*?? К стенке!!
показати весь коментар
05.03.2022 22:13 Відповісти
Так его теперь фсб прикончить должны. Такого дурня найняли. Это ж надо такую аналитику собрать, что их тут все жду.
показати весь коментар
05.03.2022 22:07 Відповісти
Єрмака підручний?
показати весь коментар
05.03.2022 22:08 Відповісти
Єрмак нардеп?
показати весь коментар
05.03.2022 22:35 Відповісти
дешевка за 80 тыс серебряников продался сученный..8 лет торговал оптом и розницу...
показати весь коментар
05.03.2022 22:10 Відповісти
Так ему ещё и государство зарплату платило
показати весь коментар
05.03.2022 22:17 Відповісти
Срочно всех через полиграф прогнать, 4 человека после уводят, 2 с автоматами и 2 заворачивают-грузят и делов.
показати весь коментар
05.03.2022 22:11 Відповісти
У КЛІТКУ І НА МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТИ?
показати весь коментар
05.03.2022 22:13 Відповісти
/// ?????
«Зрадник Кірєєв» не був зрадником
: ГУР Міноборони повідомило про загибель трьох своїх співробітників

В Україні, де триває російська агресія, під час виконання спеціальних завдань загинули три розвідники - співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України: Доля Олексій Іванович, Чибінєєв Валерій Вікторович та Кірєєв Денис Борисович. Про це повідомило Головне управління розвідки МО України в Telegram.

«Вони загинули, захищаючи Україну, а їхній чин наблизив нас до перемоги! Від імені Головного управління розвідки висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Герої не вмирають! Вони живуть, доки ми про них пам'ятаємо!» - йдеться в повідомленні.

https://ukrainenews.fakty.ua/ru/397822-predatel-kireev-ne-byl-predatelem-gur-minoborony-soobcshilo-o-gibeli-treh-svoih-sotrudnikov
показати весь коментар
05.03.2022 22:19 Відповісти
Отакої... А тут його вже і прокляли, і забули. Ніколи не треба поспішати з висновками. Людська доля непередбачувана, завжди може все перевернутись.
показати весь коментар
06.03.2022 00:52 Відповісти
света. він корифан кирюши буданова і вані літінанта, спасають дупу єрмака.
показати весь коментар
06.03.2022 02:39 Відповісти
Брешуть безсовісно. Гляньте кар"єру та оточення того Кірєєва... який з нього співробітник ГУР ???
Щось під килим замітають...
показати весь коментар
07.03.2022 13:07 Відповісти
Пристрелить при попытке к бегству!
показати весь коментар
05.03.2022 22:19 Відповісти
Завести в сортир і замочити.
показати весь коментар
05.03.2022 22:19 Відповісти
Там такой вест офис президента - Бутусов все это вскрывал не один раз, Вагнеровцы никто ж не забыл
показати весь коментар
05.03.2022 22:23 Відповісти
В ОП нет ни одного нардепа, если вам это не известно
показати весь коментар
05.03.2022 22:44 Відповісти
А чого прізвища не назвали?
показати весь коментар
05.03.2022 22:29 Відповісти
Чомусь у мене немає жодних сумнівів - що підозрюють помічника депутата від опзж.
показати весь коментар
05.03.2022 22:44 Відповісти
та існує думка, шо він там далеееко не один такий...
показати весь коментар
05.03.2022 22:59 Відповісти
Дезинформировал врага за его же деньги
показати весь коментар
05.03.2022 23:08 Відповісти
Мене СБУ дивує. Агент мав ноги ? - мав. Він міг бігати ? - міг. То чому його не застрелили при втечі ?
показати весь коментар
05.03.2022 23:14 Відповісти
ну депутата вичислити проблем нема. Хто був у комісії по обороні з 2014 року і крапка. Він буде доказувати, що не знав -віри мало.
Відомий колись письменник Микола Бажан з 30 років був дописувачем в НКВД. В 60 роки видав двотомну книгу спогадів про письменників і мертвих і живих. Ну і став вимагати премії, бо там гроші не хилі. Компетентні органи перевірили і визначили, що він використав в своїй праці тексти доносів в НКВД, їх другі екземпляри. Ясна річ, премії не дали, бо він вже отримав свої гроші раніше.
показати весь коментар
06.03.2022 02:49 Відповісти
нічого, гроші - не головне. Бо тепер ми їздимо по проспекту його імені. А шо? - головне, що не націоналіст.
показати весь коментар
07.03.2022 13:44 Відповісти
Христо Грозев передав СБУ список 9 департаменту з номерами всіх телефонів, поставили на слуховий контроль і посипалися зайці один за одним. Як колись казав Ю.Швець КГБ завжди була похер доля агента -ми тобі нічого не винні. Раніше не передавав, бо там Єрмак з літінантом його викрали б. А зараз в автоматичному режимі пробивають хто раніше дзвонив до кого вони дзвонили - картина маслом.
показати весь коментар
06.03.2022 02:55 Відповісти