9844 відвідувача онлайн
9 762 33

Росія вербує сирійців для війни з Україною, - Wall Street Journal

Росія вербує сирійців для війни з Україною, - Wall Street Journal

Росія вербує сирійців з досвідом ведення бойових дій в міських умовах.

Про це пише видання The Wall Street Journal, інформує Цензор.НЕТ.

За даними джерел, Росія останніми днями вербує в Сирії бійців з досвідом ведення бойових дій в міських умовах.

Наразі невідомо, скільки бійців було завербовано, але деякі вже перебувають у Росії та готуються почати воювати.

За даними сирійського ресурсу DeirEzzor 24, Росія запропонувала сирійцям від 200 до 300 доларів, щоб вони "поїхали в Україну і працювали в якості охоронців" протягом шести місяців.

Топ коментарі
+7
Ще одн і самогубці
показати весь коментар
07.03.2022 02:56 Відповісти
+6
... шести місяців. Смішно. Не більше 2 днів. Обіцяйте $10000. Все рівно не встигнуть отримати.
показати весь коментар
07.03.2022 02:57 Відповісти
+4
"Понимаю. Павлины, говоришь?" (с)
показати весь коментар
07.03.2022 02:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За такие деньги они навряд ли кого-то найдут
показати весь коментар
07.03.2022 02:52 Відповісти
в рублях это цифра с десятком нулей
показати весь коментар
07.03.2022 02:54 Відповісти
Как же так? доллары? а срубли не берут?
показати весь коментар
07.03.2022 02:53 Відповісти
А потом будут вербовать в Зимбабве ?
показати весь коментар
07.03.2022 02:54 Відповісти
Ще одн і самогубці
показати весь коментар
07.03.2022 02:56 Відповісти
чому сирійці?

їм нікуди тікати.

ВЗАГАЛІ.

ПРИЙДЕТЬСЯ УКРАЇНІ ПЕРЕКУПЛЯТИ.)

З гуманних мотивів)
показати весь коментар
07.03.2022 06:59 Відповісти
"Понимаю. Павлины, говоришь?" (с)
показати весь коментар
07.03.2022 02:57 Відповісти
Тссс! - Это товарищ Сухов!

А якщо серьозно. Ви нічого не помітили цікавого в повідомленні?
Ні?:
"контракт на 6 місяців" - плани мордора кардинально міняються. Добре це, чи погано - побачимо.
Якщо це так - то вони будуть зубами чіплятися за вже вкушене ще довго.
показати весь коментар
07.03.2022 03:32 Відповісти
Ну это может быть и кидалово, как это обычно путен делает. Подпишут на 6 месяцев, а потом уволят задним числом, и арестуют за терроризм.
показати весь коментар
07.03.2022 03:36 Відповісти
Може й так.
показати весь коментар
07.03.2022 03:44 Відповісти
6 місяців скоріше за все - звичайна формальність. Щоб павліни підраховували свої здобутки і були більш вмотивовані
показати весь коментар
07.03.2022 03:36 Відповісти
щоб суму більшу рашенєнерали могли списати..
показати весь коментар
07.03.2022 07:00 Відповісти
уже и из Сирии удобрения везут, потом из Южной Кореи потянут ... пора Путлеру и с марсианами контакты налаживать
показати весь коментар
07.03.2022 02:57 Відповісти
Е-е-еее... Ви вважаєте, південнокорейці захочуть бути м'ясом десь у далекій Європі?
показати весь коментар
07.03.2022 03:29 Відповісти
ой сорри, попутал с Северной
показати весь коментар
07.03.2022 03:39 Відповісти
Так і подумав одразу Ну що ж, буде ще й корейське добриво у нашій землі...
показати весь коментар
07.03.2022 04:17 Відповісти
... шести місяців. Смішно. Не більше 2 днів. Обіцяйте $10000. Все рівно не встигнуть отримати.
показати весь коментар
07.03.2022 02:57 Відповісти
сырійці!!! готуйтеся накладувати в штани. не рекомендую сунутися. (
показати весь коментар
07.03.2022 02:58 Відповісти
Сири_йці, швидко під-жаряться, стануть печеними бойовими бурятами.
показати весь коментар
07.03.2022 03:24 Відповісти
Сирійський кебаб...
показати весь коментар
07.03.2022 04:44 Відповісти
Ну за такие деньги таких *крутых* и воинов найдут. Та они. как узнают сколько нашим платят. сразу переметнутся
показати весь коментар
07.03.2022 02:59 Відповісти
Бибизянки себе гузно не отморозят?
показати весь коментар
07.03.2022 03:01 Відповісти
Когда их предводителю показали карту, он приложил палец и сказал: "Украина? Да это же рядом!"
показати весь коментар
07.03.2022 03:17 Відповісти
Сирийцы будут охранять кацапню, чтобы те не разбежались. Загранотряд.
показати весь коментар
07.03.2022 03:17 Відповісти
Це будуть найманці, а на найманців конвенція про військовополонених не розповсюджується. В полон можна брати, але одразу розстрілювати.Це не буде вважатись військовим злочином.
Ті іноземці, хто хоче воювати на стороні ВСУ, будуть воювати не за гроші, будуть приписані до українських військових частин, тому їх не можна вважати найманцями, це інтернаціоналісти, та й навряд чи вони полізуть на передній край, тому в полон потрапляти не будуть, а от араби будуть якраз на передку.
показати весь коментар
07.03.2022 03:22 Відповісти
это признак слабости! такая великая россия, и просит помощи у сирии!

а также у чеченов! и у лукашенка!
показати весь коментар
07.03.2022 03:53 Відповісти
Із дуже передбачуваним, можна сказати, невідворотним результатом...
показати весь коментар
07.03.2022 04:20 Відповісти
Американці в коментарях до цієї новини на їхній сайтах просто сміються з путіна. Йому капєц. Його все менше бояться в світі, тому нові санкції неминучі.
показати весь коментар
07.03.2022 04:41 Відповісти
Это как на рашка ТВ рассказывают что в Мелитополе за сданый автомат дают 300 уе.....
Откуда баблосы.... Да ещё в валюте....
Тут вагнеровцы жаловались что оплата не прошла.... Наверно банк карточку заблокировал...
показати весь коментар
07.03.2022 04:45 Відповісти
будущие независимие страни ВСЕЙ теперешней рф!

для начала остановите отправку своих солдат на убой!
показати весь коментар
07.03.2022 06:56 Відповісти
Вербовать - не значит поставить под ружьё (под огонь из ружья).
показати весь коментар
07.03.2022 10:36 Відповісти
Для нас "вербувати" - це мальовничо повісити загарбника на найближчій вербі )))))
показати весь коментар
07.03.2022 15:11 Відповісти