12285 відвідувачів онлайн

Виступ Зеленського перед Палатою громад парламенту Великої Британії. ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський виступив із зверненням до парламенту Великої Британії

Як інформує Цензор.НЕТ цей виступ транслювало Суспільне.

Топ коментарі
+18
Пригодився. Для виступів та відосиків.
Розчулив британців. Аж до сліз.
Якраз те що нам треба.
показати весь коментар
08.03.2022 21:11 Відповісти
+16
Варшава готова розмістити всі свої винищувачі МіГ-29 на авіабазі Рамштайн та безкоштовно надати їх у розпорядження США - МЗС Польщі
показати весь коментар
08.03.2022 21:11 Відповісти
+13
Це в тебе висєр.
А я підкреслюю талант президента.
показати весь коментар
08.03.2022 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пригодився. Для виступів та відосиків.
Розчулив британців. Аж до сліз.
Якраз те що нам треба.
показати весь коментар
08.03.2022 21:11 Відповісти
Це в тебе висєр.
А я підкреслюю талант президента.
показати весь коментар
08.03.2022 21:13 Відповісти
da nu tvoi sarkasm konechno interesnij.
показати весь коментар
08.03.2022 22:18 Відповісти
Я считаю непозволительно в данное время такое обращение . Прийдет время все можно будет сказать . Все мы все помним . Это просто некрасиво с твоей стороны . Мы здесь не один год и как то мнения совпадали. Наш Президент сейчас Гарант
показати весь коментар
08.03.2022 21:21 Відповісти
Що таке? Не бачиш сліз на британських обличчях ?
Не розумію звички лізти зі своїм уставом в чужий монастир.
показати весь коментар
08.03.2022 21:23 Відповісти
МОЩА!!!!!! УКРАЇНІ БУТИ!
показати весь коментар
08.03.2022 21:28 Відповісти
а як до них достукатись?
показати весь коментар
08.03.2022 21:31 Відповісти
Я ж кажу. Що правильне відео.
Не подобається людям. Спамлять.
показати весь коментар
08.03.2022 21:34 Відповісти
Ти за порохоботською звичкою гадиш, а не "кажеш" . Різницю відчуваєш? Та ні.
показати весь коментар
09.03.2022 15:55 Відповісти
Піди прокоментуй подоляка. Він каже що не знав що буде війна.
Виправдовується ?
показати весь коментар
09.03.2022 19:17 Відповісти
К сожалению только для видосиков и годится
показати весь коментар
08.03.2022 22:36 Відповісти
Молодець! Честь йому і хвала!
показати весь коментар
09.03.2022 01:27 Відповісти
твій "сарказм" смердить тулою соєю.
Ти саме на що "пригодилося"?
Тільки на срач.
показати весь коментар
09.03.2022 15:53 Відповісти
Ти серун ще той... Тебе і провокувати непотрібно- як кацап.
показати весь коментар
09.03.2022 19:18 Відповісти
"Thank you, Boris, my friend."
показати весь коментар
08.03.2022 21:11 Відповісти
Варшава готова розмістити всі свої винищувачі МіГ-29 на авіабазі Рамштайн та безкоштовно надати їх у розпорядження США - МЗС Польщі
показати весь коментар
08.03.2022 21:11 Відповісти
Швидше би вже. Бо в нас повітря фактично під кацапами.
показати весь коментар
08.03.2022 21:13 Відповісти
Рамштайн это авиабаза в Германии .Наши,что оттудf будут делать вылеты ?
показати весь коментар
08.03.2022 21:16 Відповісти
Не знаю. Питайте в MAKAROV ddf66d11

показати весь коментар
08.03.2022 21:20 Відповісти
Скорее всего это такая процедура, в которой Польша формально перестанет участвовать. То есть самолеты передаст нам США, а Польша не при делах.
показати весь коментар
08.03.2022 21:22 Відповісти
нет,просто там произойдет обмен для поляков миг-29 на ф-16
показати весь коментар
08.03.2022 21:23 Відповісти
Хитрые какие)
показати весь коментар
09.03.2022 02:13 Відповісти
ну,сбить две ракеты из трех над борисполем-это ни как не "повітря фактично під кацапами" .
и 80 вертульников и почти 50 самолетов противника-лишнее тому подтверждение.

но как говорится-най буде
показати весь коментар
08.03.2022 21:22 Відповісти
Це в Київській області. А наше небо розсікали ворожі ракети і ніхто не перехоплював.
показати весь коментар
08.03.2022 21:30 Відповісти
так вони с ватостополя взагалі майже всю Украіну минують...це дуже ьяжко,збити ії у польоті.можна лише коли входить у зону ураження ппо
показати весь коментар
08.03.2022 21:36 Відповісти
Тож і були влучання. Але про це не писали. Бо ж дрібниця.
показати весь коментар
08.03.2022 21:39 Відповісти
писали,чого ж...десь відсотків 30 ракет були сбиті
показати весь коментар
08.03.2022 21:41 Відповісти
США?
показати весь коментар
08.03.2022 21:20 Відповісти
І шо тут хорошого для нас?
НІЧОГО
показати весь коментар
09.03.2022 15:55 Відповісти
"Уряду Російської Федерації у дводенний термін визначити перелік іноземних держав, які здійснюють щодо Російської Федерації, російських юридичних осіб і фізичних осіб недружні дії", - зазначено в документі, який підписав президент Путін.

Там також ідеться, що кредиторам з країн, які здійснюють "недружні дії", російські компанії зможуть виплачувати борги не в євро чи доларах, а в російських рублях.

краще вже туалетним папером
показати весь коментар
08.03.2022 21:13 Відповісти
Борис Севастьянов - Україна переможе! Дай нам сили, Боже! -YouTube
показати весь коментар
08.03.2022 21:14 Відповісти
Странный выбор авиабазы.
показати весь коментар
08.03.2022 21:19 Відповісти
Так может если из Германии, так немцы будут стучать о вылетах?
показати весь коментар
08.03.2022 21:52 Відповісти
Кому стучати будуть ?
показати весь коментар
08.03.2022 22:09 Відповісти
В чому крутизна Зеленського?В тому що читає з телесуфлера,чужий текст?
показати весь коментар
08.03.2022 21:44 Відповісти
Якщо ти не зрозумів ,то і попередні тексти виступів йому писали спічрайтери . Це нормальна практика. Визнаю ,що написано гідно ,потужно і від душі ,саме так як має має бути у військовий час . Можливо для тебе буде новиною ,але і інші керівники держав дуже часто виголошують ті промови ,які для них написали інші . Я гадаю ,що подібне відбувається десь у 90% випадків. Кожне слово ,яке виголошує Президент чи прем'єр країни має бути на вагу золота. З огляду на вищенаведене попрошу тебе чемно і лагідно - не розводь тупорилу зраду.
показати весь коментар
08.03.2022 22:09 Відповісти
Я якраз про те що всі тексти зеленському пишуть спічрайтери.Подивися Мюнхенську пресконференцію,не те як зеленський читав,а те як він відповідав на запитання.Колись петро перший заборонив своїм чиновникам читати з папірця"дабы дурь каждого видна была".Що було б якби забрати "папірець"у зеленського?Чомі папірець не потрібен,скажімо,Саакашвілі.Після перемоги до зеленського буде багато запитань.
показати весь коментар
09.03.2022 07:59 Відповісти
"крутизна" у тому, що коли Парламент Англії стояв на ногах - наш Президент сидів.
показати весь коментар
08.03.2022 22:10 Відповісти
Особисто моя думка така. Поки ці літаки потраплять до України ,то активна фаза війни пройде , бо просто тупо орки закінчаться . Даю ще 20% імовірності ,що ***** оголосить мобілізацію ,тоді це все затягнеться ще на місяць-два ,але не більше . Тоді ці літаки будуть у нагоді В будь-якому випадку Московію чекає страшна і нищівна поразка. А ось ці польські Міг-29 українцям пригодяться однозначно і без сумніву ,коли будемо звільняти Донбас і Крим . Це лесь місяця за два-три , вангую. Сподіваюся ,що до того часу і Ердоганич нам Байрактарів додатково наклепає. Якось так ..
показати весь коментар
08.03.2022 22:17 Відповісти
сильное выступление и сильная реакция. UK самая важная страна в мире. Видимо или невидимо они по прежнему рулят западным миром. за дерьмо в адрес президента вооюшей страны надо банить навечно
показати весь коментар
08.03.2022 22:18 Відповісти
Шото я ге погяв Вовка їх розмішив чи поставив раком. Ну юмористи
показати весь коментар
08.03.2022 23:07 Відповісти
Он думал, что поставил раком... А они - насмешил
показати весь коментар
08.03.2022 23:53 Відповісти
Якщо наш президент, якого спчатку обрала, а тоді зробила Україна, зможе достукатися до сердець світу, і весь світ допоможе Україні позбутися і розчавити агресора в його лігві, світ спасться від фашизму. І буде торжество демократії. Правосуддя
показати весь коментар
08.03.2022 23:18 Відповісти
"Я не хочу никого обидеть..." поэтому уже не осталось никого кого б я не обидел... ВСе засранцы, кроме меня..идут не вногу - один я вногу иду... А обидев всех , я им говорю "Вы должны!" ..хОтя сам я всегда говорю "Я никому ничего не должен" А мне должны...да...
показати весь коментар
08.03.2022 23:52 Відповісти
Сильная и впечатляющая речь..
показати весь коментар
09.03.2022 00:34 Відповісти
Приятно что реально самый большой друг Украины Великобратания,я говорю так потому что сам тут живу и работаю,Великобритания является лидером всего мира а США всегда с ней рядом.После войны дружба с ней даст много пользы!
показати весь коментар
09.03.2022 00:59 Відповісти
величайший рукойводитель дал интервью ABC News... интересно, это его мысли по крыму и лугандонии о каком-то компромиссе или это дерьмак вкладывает в его башку словесный понос... по НАТО - ничего, что курс на НАТО прописан в Конституции и переохлаждение и мнение пердизента ничего не значат, так как он избран народом, чтобы служить ему... а еще вопрос - зеленьськай 10 дней просидел в бункере с определенной группой ограниченных людей и в прессе появляется заявление о 3-х покушениях на него (наверное как и на шефира, инсценированное, вероятно, самим шефиром)... ограниченная группа ограниченных людей и вот на тебе - 3 покушения...или покушения раскрыли, а покушавшихся расстреляли? в общем, чем ближе к победе Украины в войне против мокшанского агрессора, тем больше подозрительных странностей в высказываниях величайшего, замашки и высказывания которого все больше скатываются к диктаторскому стилю...
показати весь коментар
09.03.2022 04:29 Відповісти
СТОП ейфорія !!!! ейфорія - це пастка. Наша перемога буде лише завдяки громадянському суспільству - військовим - допомоги зброєю країн підтримки України антипутінської коаліції.
показати весь коментар
09.03.2022 08:08 Відповісти
Шо, опять "ЗРАДА"?
показати весь коментар
09.03.2022 16:06 Відповісти
Блискучий виступ! Сподіваюсь, що після нашої перемоги у війні, така ж перемога буде і в соціальній сфері і наші пенсіонери перестануть рахувати копійки.
показати весь коментар
09.03.2022 11:56 Відповісти
Виступ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ періоду ВІЙНИ.
-
а порохботня сьогодні в загоні. Ну так.. гадять собі потихеньку. Потім відмиваються, як , наприклад.
показати весь коментар
09.03.2022 16:01 Відповісти
Пишаємось ""I am a Ukrainian""
Джонсон про промову Зеленського у британському парламенті: Ніколи раніше Палата громад не чула такого виступу.
Джонсон: "Я думаю, що сьогодні одним із найбільш гордих слів у вільному світі є: "Я - українець" - "I am a Ukrainian"
показати весь коментар
09.03.2022 16:04 Відповісти