8009 відвідувачів онлайн

Окупанти заявили, що Запорізька АЕС знаходиться у власності Росатому

Виконувач обов'язків голови "Енергоатому" Петро Котін розповів, що на Запорізькій АЕС зібрали персонал і повідомили, що тепер станція знаходиться у власності "Росатому".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеграм-канал Оперативний ЗСУ. 

"Сьогодні представники так званої військово-цивільної адміністрації приїхали на станцію, забрали менеджмент. Вони прізвища свої не називають – кажуть лише, що вони є представниками військово-цивільної адміністрації.

Вони заявили менеджменту, що це зараз станція "Росатому", і більше вона Україні не належить - мовляв, зайшли сюди надовго і це зараз територія орди, тому атомна станція має працювати відповідно до указів "Росатому", - розповів Котін.

Топ коментарі
+31
А ФСБшники квартиры в Крыму уже начали продавать, что-то тут не сходится)
показати весь коментар
12.03.2022 00:30 Відповісти
+31
Це добре що вони так сказали, завтра влуплять ще санкції.
показати весь коментар
12.03.2022 00:30 Відповісти
+29
как быстро они определились на чужой территории
показати весь коментар
12.03.2022 00:29 Відповісти

Завантаження...