11045 відвідувачів онлайн

Російські окупанти обстріляли з ГРАДів село поблизу Кривого Рогу, - Вілкул

Російські окупанти обстріляли село Велика Костромка неподалік Криворізької ТЕЦ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму відеозверненні, розміщеному у фейсбуці заявив очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Він зазначив: "О пів на дев’яту ввечері сьогодні (19 березня – ред.) "Градами" орки вдарили по Великій Костромці у передмісті Зеленодольська.

Рзбили один дім, трошки постраждала вулиця, газопровід. Але, слава Богу, без жертв.

Відпрацювала, все загасила наша пожежна служба"

За словами Вілкула, російські окупанти не просунулися в напрямку Кривого Рогу. Наразі вони перебувають неподалік адміністративної межі між Херсонською та Дніпропетровською областями.

Топ коментарі
+21
Б. Як же не привично бачити це риговське рило... Щось не йме він довіри...
показати весь коментар
19.03.2022 23:29 Відповісти
+18
показати весь коментар
19.03.2022 23:38 Відповісти
+15
Шоб ти сдох вилкул, курва кацапская
показати весь коментар
19.03.2022 23:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
eto tot samy vilkul ?
показати весь коментар
19.03.2022 23:28 Відповісти
Да, но оно переводилось, как ****** феникс.
показати весь коментар
19.03.2022 23:29 Відповісти
Це менший
показати весь коментар
19.03.2022 23:29 Відповісти
тот тот...
показати весь коментар
19.03.2022 23:32 Відповісти
Олекса́ндр Ю́рійович Ві́лкул - український політик, член партії Опозиційний блок. Колишній член Партії регіонів; депутат Дніпропетровської облради; голова Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів, нині - в Опозиційному блоці. Син Юрія Вілкула

18 січня 2018 року був одним із 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-15 [15]

У червні 2018 року детективи https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 НАБУ відкрили справу проти Олександра Вілкула за підозрою в можливому декларуванні недостовірної інформації. У вересні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної ради України подання на нардепа Олександра Вілкула, втім Рада відмовилася знімати депутатську недоторканність. У жовтні 2018 Луценко заявляв, що Вілкул під час керівництва https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F Дніпропетровською ОДА незаконно передав в оренду кілька земельних ділянок, чим завдав державі збитків на 5 млн гривень.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-16 [16]

6 вересня 2019 року Вілкула було заарештовано разом із https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%94%D1%81%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Дмитром Колєсніковим , проте вже 17 вересня відпущено, їх обох взяв на поруки нардеп https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Дмитро Шпенов
показати весь коментар
19.03.2022 23:37 Відповісти
очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул

пля-я-я-я-ть !!!!!!!!!!!!
як так ???
показати весь коментар
19.03.2022 23:40 Відповісти
зелені: "а какая разница?"
показати весь коментар
20.03.2022 00:10 Відповісти
І чому воно ще не на гіляці? Ця рига в любий момент ножа в спину встромить.
показати весь коментар
20.03.2022 00:09 Відповісти
Перекрасился в полете там что он что папа его сепары конченные ... Криворожцы то же еще те голосуют из года в год . Работяги и пенсионеры
показати весь коментар
20.03.2022 04:52 Відповісти
Б. Як же не привично бачити це риговське рило... Щось не йме він довіри...
показати весь коментар
19.03.2022 23:29 Відповісти
іншого зараз немає там рила на Криворіжжі, що є то є...
показати весь коментар
19.03.2022 23:35 Відповісти
так чого ти допустив це поблизу Кривого Рогу. Вілкул ***, Корбан казав, що ти успішно утримуєш кацапів на підступах Дніпрообласті... що.. вже не так?
показати весь коментар
19.03.2022 23:31 Відповісти
все так... але пруть на Кривий ріг по 2-3 рази на добу... там навіть замінували дещо!!! та то сюрприз, не будемо його портить...
так що поки вдається стримувати...
показати весь коментар
19.03.2022 23:35 Відповісти
ми на це сподіваємся, що оркі не зайдуть в Область Дніпра, але їх гради бьють на 25 км лише і поблизу Кривого Рогу вони не мають бути розставлені, від слова зовсім
показати весь коментар
19.03.2022 23:38 Відповісти
ну.... поки не будемо гнівить Бога...
не мають там бути від слова зовсім - це б було дуже добре...та є як є ...бува і гірше...
показати весь коментар
19.03.2022 23:45 Відповісти
Чому це риго-падло досі не у в'язниці??? Воно ж з фоткою ху№ла взасос цілується!!!
показати весь коментар
19.03.2022 23:32 Відповісти
Це очільник військової адміністрації Кривого Рогу, якого призначила міська рада. А ця рада в більшості складається з таких же покідьків з опзж. То у військовий час треба заборонити опзж та ригів, а на ключові посади призначати фахівців безпосередньо з Києва. Просто куда дивиться влада? Такого полупокера не треба наближати до оборони міста і на постріл з гармати.
показати весь коментар
19.03.2022 23:45 Відповісти
Шоб ти сдох вилкул, курва кацапская
показати весь коментар
19.03.2022 23:34 Відповісти
Відбій повітряної тривоги голосом Арестовича це вже занадто. Так же і заїкою залишитися можна.
показати весь коментар
19.03.2022 23:36 Відповісти
Хлопцю не позаздриш. Як йому ще голову не відірвало від перегрузки. Тримався за руській мірпрактично до останнього.
показати весь коментар
19.03.2022 23:37 Відповісти
показати весь коментар
19.03.2022 23:38 Відповісти
а шо так заухарились, с попами ?

бросили бы топку и фсе, а вдове - колорадку и любимого в селофановом пакетике
показати весь коментар
19.03.2022 23:43 Відповісти
Не зрозуміють. Даже якщо в кожній родині жертви будуть
показати весь коментар
19.03.2022 23:44 Відповісти
Да, вырастили типично нацистское общество в раше
показати весь коментар
19.03.2022 23:55 Відповісти
Нє, це вже - типовий комуністичний продукт. Зі знаком какчєства. Клейма ніде ставити.
показати весь коментар
20.03.2022 01:31 Відповісти
І кАсигіна цього треба "прівлєч" за розголошення держ.таємниці -- назвав війну війною, а не "спєцапєрацієй". Швабра чекає гєроя!
показати весь коментар
20.03.2022 00:13 Відповісти
Ще один найвеличніший патріот ********** народився.
показати весь коментар
19.03.2022 23:40 Відповісти
Осознал ? Таких прозревших сейчас уже десятки тысяч... ну-ну, посмотрим... мало голосить Слава Украине, нужно ещё и делом !
показати весь коментар
19.03.2022 23:43 Відповісти
что орки делают под кр. рогом? они в днепр. области??
показати весь коментар
19.03.2022 23:51 Відповісти
Уже как две недели крутятся возле нас
показати весь коментар
20.03.2022 00:11 Відповісти
гнать их надо, иначе будут х*ть по вашей инфраструктуре! и близко не подпускать!
показати весь коментар
20.03.2022 00:25 Відповісти
на границе с Херсонской
показати весь коментар
20.03.2022 00:11 Відповісти
Виделкул, риг клятий, ти запіздився.
показати весь коментар
19.03.2022 23:55 Відповісти
Боже, з якої шафи той Вілкул. Чому у нас ватани очолюють міста в військовий період. Де там той ветеринар, що про поставки озброєння триндить- може ватанами займеться разом з прокурвором, бо вона все за газмановим ганяється.
показати весь коментар
19.03.2022 23:58 Відповісти
ну, такое бывает в стране, когда путают вышиванку с косовороткой
показати весь коментар
20.03.2022 05:40 Відповісти
а він же ж був ватнік
показати весь коментар
20.03.2022 00:01 Відповісти
Короче, он нормально все делает, не умничайте, жрачка и все остальное на уровне, Кривбасс так готов, что орки ***** не сунут, все остальное после победьІ.
показати весь коментар
20.03.2022 00:09 Відповісти
Народ, не розганяйте зраду, мені пох...уй Вілкул, розумію за кого він топив, але я так напишу - багато хто з них прозрів що таке "руський корабль". Час покаже і поставить все на місця. Хто з українським народом протів окупанта - наші союзники до кінця війни. Якось так.
показати весь коментар
20.03.2022 00:31 Відповісти
Риторический вопрос: а почему эта сволочь до сих пор не повешена?
показати весь коментар
20.03.2022 01:10 Відповісти
"очільник військової адміністрації Кривого Рогу олександр вілкул" - це повний 3,14здець
показати весь коментар
20.03.2022 01:36 Відповісти
Завдячуючи цій падлюці, в Україну прийшла ця фашистська нечисть із його любимої рашки.
показати весь коментар
20.03.2022 01:47 Відповісти
Чо за бред? ГРАД до 40 км пуляет... Даже от Энергодара до того села около 70 км. Или Ураган стрелял или ****** вилХУЙ
показати весь коментар
20.03.2022 03:08 Відповісти
Кривой Рог 100 км в длину ....Ну что как его окружать будут вдоль или поперек ?
показати весь коментар
20.03.2022 05:14 Відповісти
Поки воєнний час, швиденько прихлопнути цього кремлівського посіпак
показати весь коментар
20.03.2022 05:41 Відповісти
Он-тварь редкая!!Почему до сих пор на свободе??
показати весь коментар
20.03.2022 10:06 Відповісти
В этом проблема Украины - мы не видим врагов. У козаков все было справедливо, честно и быстро - кто продался врагу , лишался головы мгновенно( эта **** обливает гавном и ненавидит украинцев десятилетиями) Не дай Бог чего - будет пытать и вешать патриотов. ,нужно что бы подобное произошло , что бы понять и видеть смертельных врагов ?
показати весь коментар
20.03.2022 10:54 Відповісти
Труханови/Вілкули й досі не те що не знищені, а навіть не заарештовані!!!
Боюся цю країну вже ніщо не вилікує від совкової зарази...
показати весь коментар
20.03.2022 11:17 Відповісти
Закрийте морду вілкулу хай не координує обстріли окупанта.
показати весь коментар
20.03.2022 13:24 Відповісти
совинформбюро... а те, кто стрелял - не уничтожены...