8787 відвідувачів онлайн

Росія відправила в Україну ОМОН для розгону мирних протестів

росгвардия

Росія відправила в Україну службовців підрозділу Росгвардії ОМОН, щоб розганяти мирні акції проти окупації в українських містах.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує УНІАН із посиланням на повідомлення державного підприємства "Енергоатом".

Так, наприклад, місцева влада міста Енергодар повідомляє, що після акції протесту 20 березня, окупанти привезли у місто 600 омонівців.

"Після вчорашньої акції спротиву мешканців м. Енергодар окупанти привезли у місто 600 омонівців. Карателів з дубинками, щитами та вогнепальною зброєю розставили по місту. Вони мають не допускати жодних акцій спротиву та, навіть, найменшого скупчення людей. Окупанти діють, як у Москві та інших рашистських містах", – вказано у повідомленні.

Міський голова Енергодару Дмитро Орлов також підтвердив, що росіяни планують використовувати проти мирних мітингувальників силу.

"З самого ранку формують чисельну за кількістю колону для використання жорстких силових методів захоплення та покарання людей. І мають вказівку використовувати зброю, сльозогінний газ та інші насильницькі методи проти мирного населення", – повідомив Дмитро Орлов.

Раніше у Херсоні росіяни розігнали мітинг за Україну, є поранені.

Топ коментарі
+25
Зброя населенню не роздана завчасно, бо планували ж шашличок на 9 мая смажити.
показати весь коментар
21.03.2022 16:27 Відповісти
+20
З Майдану руки пам'ятають, що з мусорами треба робити.
показати весь коментар
21.03.2022 16:28 Відповісти
+18
vot etih sobak nado tolko otstrelivatj....eto otmorozki i degeneraty.
показати весь коментар
21.03.2022 16:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
vot etih sobak nado tolko otstrelivatj....eto otmorozki i degeneraty.
показати весь коментар
21.03.2022 16:25 Відповісти
З Майдану руки пам'ятають, що з мусорами треба робити.
показати весь коментар
21.03.2022 16:28 Відповісти
ты там хоть был Крещатик...?
показати весь коментар
21.03.2022 19:33 Відповісти
Вони для нас як сємки- розгриземо і не відчуємо.
показати весь коментар
21.03.2022 16:25 Відповісти
Добре, що ти вже в Енергодарі, хана всім омонівцям.
показати весь коментар
21.03.2022 16:27 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2022 16:28 Відповісти
Зброя населенню не роздана завчасно, бо планували ж шашличок на 9 мая смажити.
показати весь коментар
21.03.2022 16:27 Відповісти
Смачний шашлик в Одессі- так що не пісяй на ноги, попечешся
показати весь коментар
21.03.2022 16:30 Відповісти
Що ти, в біса, таке несеш?
показати весь коментар
21.03.2022 16:36 Відповісти
Ти йолоп чи дебiл?!
показати весь коментар
21.03.2022 16:37 Відповісти
Два в одном.
показати весь коментар
21.03.2022 16:41 Відповісти
похож на сашукрещатика...\стилем и манерой...\
показати весь коментар
21.03.2022 17:24 Відповісти
после его жалоб на совете форумчан ещё более уверен в этом...
показати весь коментар
21.03.2022 19:31 Відповісти
У меня одного сейчас начинается когнитивный диссонанс?
показати весь коментар
21.03.2022 16:29 Відповісти
А чего ты хотел? Они оккупанты. Они планировали так Киев и Харьков взять, но вот хватило их на Энергодар.
показати весь коментар
21.03.2022 16:30 Відповісти
Поки навіть на Енергодар на вистачило.
показати весь коментар
21.03.2022 16:31 Відповісти
Да. Это не гарантия никакая. Ну есть там эти ОМОНовцы, а дальше что?
показати весь коментар
21.03.2022 16:32 Відповісти
Для кого?
показати весь коментар
21.03.2022 16:33 Відповісти
Для подчинения города.
показати весь коментар
21.03.2022 16:34 Відповісти
За Киев не скажу, но с Харьковом у них шо-то нипалучается. Меня, рускаязычнага, ниспасли, писдюлей палучили и теперь кидаются камнями и матом
показати весь коментар
21.03.2022 16:34 Відповісти
Они кучу Росгвардии везли именно в Харьков. Те, кто сейчас трупики из Владимира и прочее.
показати весь коментар
21.03.2022 16:35 Відповісти
Это я просто цветы звбыл взять, штобы их встречать
показати весь коментар
21.03.2022 16:39 Відповісти
Певно, Ви мали на увазі дежавю.
показати весь коментар
21.03.2022 23:37 Відповісти
****** цих ссук соляркою і підпалити!😡
показати весь коментар
21.03.2022 16:29 Відповісти
Десь так і буде.
показати весь коментар
21.03.2022 16:31 Відповісти
На что надеялась наша власть когда сдавали такой стратегический город без боя? Теперь попробуйте забери его назад.
показати весь коментар
21.03.2022 16:32 Відповісти
Сами убегут. России не за что сражаться здесь. Тут главное оттеснить их с главных мест.
показати весь коментар
21.03.2022 16:33 Відповісти
У нашей шоблы всегда есть гениальный план: "Какаяразница!"... 1.забить на проблему, 2.отморозиться, 3. запилить очередной видосик.
показати весь коментар
21.03.2022 16:45 Відповісти
хорошо что у нас оружие раздать успели ждём в гости
показати весь коментар
21.03.2022 16:33 Відповісти
Боже, дай мені дожити щоб побачити цю мразоту дохлою
показати весь коментар
21.03.2022 16:38 Відповісти
Що значить, параша сюди омон пришле? В кінець оху*ли? І нема кому перерізати цю наволоч?
показати весь коментар
21.03.2022 16:40 Відповісти
Шо знов? На Чорнобаївку най летять
показати весь коментар
21.03.2022 16:41 Відповісти
Немцы и французы будет "смешно" когда ********** к вам омон отправит.
показати весь коментар
21.03.2022 16:59 Відповісти
Треба цей ОМОН розігнати. Це боягузи, які вміють воювати тільки з мирними протестантами.
показати весь коментар
21.03.2022 18:05 Відповісти
Достаточно одного выстрела из армейского оружия. Гранатомёта, даже подствольника
показати весь коментар
22.03.2022 00:09 Відповісти
І шо в Енергодарі закінчилися козаки які можуть відстояти своє право на мирний протест... Але треба бути обережними, бо вони не будуть роздумувати і можуть стріляти... Слава Україні!!!!
Енергодар тримайся!!!!
показати весь коментар
21.03.2022 18:50 Відповісти
А далі по сценарію почнуть давити людей забирати в полон і стріляти а потім ХНР.Хлопці ми це вже проходили.Цю маячню треба рубати під корінь.
показати весь коментар
21.03.2022 20:42 Відповісти
"Окупанти діють, як у Москві та інших рашистських містах..." На жаль після здачі міста окупантам, варіантів не багато, або стати такими ж як москалі, або довести що Україна не Росія...
показати весь коментар
21.03.2022 23:18 Відповісти
РоZгвардія у Харкові вже навела парядак. З цими буде так само.

Це ж треба бути такими уйопками!
показати весь коментар
21.03.2022 23:36 Відповісти
и под Киевом их превратили в шашлыки, не дождавшись мая