4095 відвідувачів онлайн
2 603 12

Німеччина ускладнила отримання віз для росіян

шенген,рф,віза

Уряд Німеччини змінив правила видачі віз для громадян Росії, додавши до переліку вимог необхідність надати довідку про кошти на рахунку банку, зареєстрованого в Європейському Союзі.

Про це повідомляється на сайті VisaMetric, інформує Цензор.НЕТ.

Під час подання заявки на візу людина має підтвердити, що на час перебування в Шенгенській зоні вона матиме достатньо грошей.

"До розгляду можуть бути прийняті лише актуальні виписки, видані на ім'я заявника з перевірки банку, що піддається, і діє в країнах — членах ЄС. Документ повинен містити інформацію про поточну суму коштів на рахунку (рахунках). Заявник має надати відповідні виписки з банківського рахунку за останні три місяці", — зазначається у переліку документів для отримання туристичної візи.

Відповідна вимога також є в списку документів, необхідних для подання на візу для приватних візитів, на ділову візу, а також на візу для учасників наукових, культурних, спортивних заходів й на візу з метою лікування.

Раніше Німеччина почала вимагати при оформленні віз підтвердження оплати заброньованого житла.

Топ коментарі
+2
https://pcradio.ru/radio/russkiy-berlin
ага, як би не так.
показати весь коментар
17.10.2022 20:58 Відповісти
+1
Оце ускладнили так ускладнили, ай молодці.🤐
показати весь коментар
17.10.2022 20:56 Відповісти
+1
Лайфхак, тобто людською - корисна порада:

Якщо ви не бажаєте бачити когось у своїй господі, не посилайте його нагуй, просто ускладніть йому потрапляння до вас!
Ги-ги..
показати весь коментар
17.10.2022 21:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце ускладнили так ускладнили, ай молодці.🤐
показати весь коментар
17.10.2022 20:56 Відповісти
заморылыся фрицы пестни слухаты про саюз нерушимый?
показати весь коментар
17.10.2022 20:56 Відповісти
https://pcradio.ru/radio/russkiy-berlin
ага, як би не так.
показати весь коментар
17.10.2022 20:58 Відповісти
Хэнде хох! Рус Иван, сдавайся!...
показати весь коментар
17.10.2022 21:03 Відповісти
Не "сдавайся" а "неси крававиє ржублі к нам в банкі"...
показати весь коментар
17.10.2022 21:06 Відповісти
так не вийде. банк відкриває рахунок по прописці. хіба шо інтернетні банки. є такі? і чи їх можна перевірити.
показати весь коментар
17.10.2022 21:59 Відповісти
Є віртуальні візи, переводи з пейпала на рахунок в банк, і ще багато чого, включаючи фінансового повіреного що відкриває рахунок сам, але розпоряджається ним клієнт.
Фактично виглядає отак: "ми не хочемо щоб до нас їхали узкіє фашисти. Ми хочемо, щоб до нас їхали узкіє фашисти з грошенятками".
показати весь коментар
17.10.2022 22:07 Відповісти
так вони і раніше їхали лише з грошима. лише раніше була довіра до кацапських банків
показати весь коментар
17.10.2022 22:25 Відповісти
Лайфхак, тобто людською - корисна порада:

Якщо ви не бажаєте бачити когось у своїй господі, не посилайте його нагуй, просто ускладніть йому потрапляння до вас!
Ги-ги..
показати весь коментар
17.10.2022 21:20 Відповісти
Хм, вон воно як...як із чортом, просиш одне отримуєш інше, а кажуть що Гете не пожартував із "Фаустом", пожартував))

Просиш "Леопарди", що цваі - дають інше.
Просиш прийміть втікачів від чмобілізації на росії - а тут візи із "сюрпризом".

Добре, давайте по іншому - Пан Шольц не треба "Леопарди", що цваі... Пани з Польщі кажуть, що самі склепають по ліцензії із Південої Кореї.
показати весь коментар
17.10.2022 21:41 Відповісти
Хто це з українців просив приймати втікачів від мобілізації? Було якраз навпаки