8692 відвідувача онлайн
10 362 24

Суддя Константинов загинув, допомагаючи саперам розміновувати території на Харківщині

сапер,дснс,розмінування

42-річний суддя Красноградського районного суду Харківської області Дмитро Константинов допомагав саперам у розмінуванні й підірвався на вибуховому пристрої.

Про загибель судді повідомили у Верховному Суді України, інформує Цензор.НЕТ.

"29 жовтня 2022 року трагічно загинув суддя Красноградського районного суду Харківської області Дмитро Константинов, 1980 року народження", - йдеться у повідомленні.

У Верховному Суді уточнили, що Константинов підірвався на вибуховому пристрої в селищі Борщова Харківської області, яке тривалий час було в окупації.

За даними "Судово-юридичної газети", суддя як доброволець допомагав саперам у розмінуванні.

Топ коментарі
+40
наверное нечастый случай когда с большим уважением и теплотой можно говорить о Судье как о Человеке, Воине и Защитнике ...

Царство Небесное, Дмитрий Константинов...

показати весь коментар
30.10.2022 12:07 Відповісти
+21
На відміну від суддів-хабарників, ця людина діяла за покликом серця. Вічна пам'ять.
показати весь коментар
30.10.2022 12:20 Відповісти
+15
Світла пам'ять Герою Украіни 😪😪😪
показати весь коментар
30.10.2022 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
наверное нечастый случай когда с большим уважением и теплотой можно говорить о Судье как о Человеке, Воине и Защитнике ...

Царство Небесное, Дмитрий Константинов...

показати весь коментар
30.10.2022 12:07 Відповісти
Шана
показати весь коментар
30.10.2022 12:10 Відповісти
А кто-то продолжит говорить, что «абсолютно все судьи уроды». А мужчина герой Вільної України!
показати весь коментар
30.10.2022 12:11 Відповісти
Ви же розумієте, що таких суддів в Україні один на 1000 або на 10000. І ми втратили його. Зараз можно казати, що справжніх суддів(не виродків) ДУЖЕ мало залишилось. Велика шана герою.
показати весь коментар
30.10.2022 12:40 Відповісти
Безумовно, величезна частина суддів в Україні продажні і неприємні, но узагальнювати будь-яку групу населення(як це роблят деякі люди в Україні) не дуже правильно
показати весь коментар
30.10.2022 12:47 Відповісти
если отдельно взять Верховный Суд Украины, то там не 10 тысяч судей, и даже не тысяча. И там есть такие, которые сейчас воюют...

показати весь коментар
30.10.2022 13:04 Відповісти
просто щас зп не ского брать и дел нет-- а там зпха нашарика 130 к и в ус не дуй...вот и вся причинка.
показати весь коментар
30.10.2022 15:49 Відповісти
тоже 130 получаешь?
показати весь коментар
30.10.2022 15:54 Відповісти
я голодаю
показати весь коментар
31.10.2022 15:57 Відповісти
Тут как раз стоило бы вспомнить поговорку "в семье не без урода", только наоборот.
показати весь коментар
30.10.2022 13:02 Відповісти
Продовжу, бо навіть і тут невідомо, чого він там був і що то була за ситуація. Сапери таке розповідають, наприклад, що місцеві мешканці часто нахабні, лізуть під руку, скандалять, підганяють, командують як робити, тим самим наражаючи на небезпеку і саперів. І як наслідок гинуть і вони і сапери.
показати весь коментар
30.10.2022 18:37 Відповісти
Ну справа ваша. Про ситуацію є дані(внизу статті написано) , що він був добровольцем для саперів, а по приводу його корисності нікому це вженевидомо
показати весь коментар
30.10.2022 19:37 Відповісти
Світла пам'ять Герою Украіни 😪😪😪
показати весь коментар
30.10.2022 12:16 Відповісти
На відміну від суддів-хабарників, ця людина діяла за покликом серця. Вічна пам'ять.
показати весь коментар
30.10.2022 12:20 Відповісти
Пошліть розміновувати Вовка і Тупицького!
показати весь коментар
30.10.2022 13:13 Відповісти
Можна і Чауса в трусах.
показати весь коментар
30.10.2022 17:49 Відповісти
Як що це правда то це перший суддя герой України на моїй памяті.
Земля пухом героям України.
показати весь коментар
30.10.2022 14:48 Відповісти
після війни ця банда залишиться на нашу голову у рафінованому падлючому стані.
показати весь коментар
30.10.2022 15:11 Відповісти
Герою Слава!

Вечная память в сердцах граждан свободной Украины
показати весь коментар
30.10.2022 15:12 Відповісти
тогда я пойду в судьи..вечером книжку прочел утром судья..ага..в мантии парик..весы в руке..и молоток..так наверно.....
показати весь коментар
30.10.2022 15:48 Відповісти
Гинуть найкращі. Інші чекають мотузка на бальконі
показати весь коментар
30.10.2022 16:46 Відповісти
Новость мягко говоря странная. Сапер работает один, без помощников. Как может помогать саперам гражданский и как он вообще мог находится в небезопасной зоне, я не представляю.
показати весь коментар
30.10.2022 22:28 Відповісти