Росія вже завдала шкоди довкіллю України на понад 1,35 трильйона гривень

Про це повідомляє Рахункова палата, інформує Цензор.НЕТ.
"За даними Оперативного штабу з фіксації екозлочинів РФ, внаслідок дій країни-терориста довкіллю України вже завдали збитків на суму понад 1,35 трлн грн. Але, як стверджують екологи, навіть ця шалена сума не відображає реальної картини", - йдеться в повідомленні.
Через лісові пожежі, від горіння нафтопродуктів і загоряння промислових об’єктів у повітря потрапляють небезпечні речовини. З початку повномасштабної агресії РФ кількість таких викидів перевищила 67 млн тонн. У 2021 та 2020 роках вони складали лише 2,2 млн тонн на рік. З лютого 2022 року вже постраждало 3 млн га українських лісів, що становить майже третину лісового фонду нашої держави. Деякі з них - втрачені назавжди.
Близько третини території України потребуватиме розмінування, на що знадобиться щонайменше 10 років.
Наголошується, що війна загрожує не лише навколишньому середовищу України, а вже спричинила низку проблем для довкілля в Європі і в перспективі загрожує ще більшими.
"Окупанти замінували дамбу Каховської ГЕС та вдаються до ядерного шантажу на окупованій Запорізькій АЕС. Тож увесь світ має об’єднатися, аби допомогти нам зупинити і покарати російських терористів, оцінити збитки та відновити втрачене", - додали в Рахунковій палаті.
А ще є версії .
Богдан
@boikobogdan1
Про Суть"Оманського Пакту"Патрушева/Зеленського:
Протекторат Кремля із Конституційним поділом України На Диру,Новоросію і Україну.
Входження в СССР-2:СПІЛЬНА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА, АРМІЯ,ФІНАНСИ.
Взамін довічне правління Мафії Зельца/Бені.
Передбачалась Окупація Новоросії і Києва.НЕВТІК!
Київ входив обовязково.Війська мали захопити Київ у "мирний спосіб"для підтримки режиму Зельца.Вони прогнозували можливий бунт проти капітулянта.Тому йшли бригади Золотова і автозаки.Для Раші крайньо важливим було"УЗАКОНИТИ"все згодою В Ради.Це унеможливило б санкції.ТОМУНЕВТІК!