10911 відвідувач онлайн
1 327 21

Після війни вступ до НАТО стане пріоритетом України, - Стефанішина

нато,лунгеску

Про це під час форуму Re:Open Zakarpattia заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Відповідаючи на питання модератора, чи є вступ до НАТО для України більшим пріоритетом, аніж членство у ЄС, віцепрем’єрка дала однозначну відповідь.

"Після закінчення війни членство у НАТО стане пріоритетом для України", - заявила вона.

Також Ольга Стефанішина заявила, що Україна розраховує, що прийняття України до НАТО буде зроблено "політичним рішенням" і не потребуватиме проміжних стадій на кшталт Плану дій щодо членства.

"Не можна виключати, що позитивне вирішення питання вступу України до НАТО стане можливим і до завершення війни", - додала вона.

Топ коментарі
+7
У 2019 Зеленський обіцяв, що країну розбудовуватимуть нові Маски, Джобси, Цукерберги.
В реалі ж країну знову стали розкрадати старі Коломойські, Богуслаєви, Медведчуки, до яких приєдналися нові Єрмаки.
показати весь коментар
11.11.2022 18:24 Відповісти
+7
Хтось чув як просувається розгляд заявки на вступ до НАТО за прискореною процедурою? А заявку подану в ЄС ще в лютому вже розглянули? Які результати?
показати весь коментар
11.11.2022 18:25 Відповісти
+5
Слава Україні!
показати весь коментар
11.11.2022 18:21 Відповісти

Завантаження...