10193 відвідувача онлайн
2 473 12

ДТЕК розпочинає відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини

леп,підстанція

Компанія ДТЕК Ріната Ахметова разом з "Херсонобленерго" приступають до ремонту енергетичної інфраструктури Херсону та області.

Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі національного телемарафону в суботу, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні буде огляд. Після огляду буде перше розуміння, що потрібно і що можна зробити. З того що зараз зрозуміло: високовольтні лінії, які є основними лініями, які живлять саме місто Херсон, вони зруйновані, як лінії, так і підстанція в Херсоні", - сказав він.

Сахарук додав, що завтра Херсонська військова адміністрація має виділити саперів, які підуть розміновувати території, і потім ДТЕК та "Херсонобленерго" об'єднають ресурси, щоб почати відновлення.

Він зазначив, що села, які були розташовані ближче до лінії розмежування можливо легше буде заживити, а для тих, що ближче до Дніпра - потрібно буде трохи більше часу, тому що росіяни під час відступу підірвали багато об'єктів.

Нагадаємо, раніше в ДТЕК повідомляли, що росіяни зруйнували всю енергетичну систему Херсону і на її відновлення може знадобитись місяць.

Топ коментарі
+11
Прикол в том на Херсонщине, где орки все разнесли ДТЕК говорит, что в течении месяца все можно восстановить. А вот на Киевщине и в Киеве для того где не все разрушено нужны месяцы для восстановления. Кажись мне что кто-то в политику заигрался и может пора ДТЕК национализировать
показати весь коментар
12.11.2022 14:04 Відповісти
+6
Кацапи залишають після себе тільки розруху , біль та горе 😠
показати весь коментар
12.11.2022 14:03 Відповісти
+3
думаю все же рушили-взрывали в последние дни-часы...
но это не значит что не старались - Вы правы...
показати весь коментар
12.11.2022 14:24 Відповісти

Завантаження...