4455 відвідувачів онлайн
1 677 15

Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: Обговорили підвищення ефективності роботи ППО та подальшу деокупацію територій

зеленський

Президент України Володимир Зеленський у середу провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Учасники проаналізували інформацію щодо характеру ушкоджень, завданих нещодавніми російськими ракетними ударами, та розглянули перебіг ліквідації наслідків цих терористичних атак. Також було обговорено посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури та підвищення ефективності роботи протиповітряної оборони України. Крім того, члени Ставки розглянули прогнози щодо розвитку оперативної обстановки на фронті з урахуванням змін на південному напрямку. Були ухвалені рішення в контексті подальшої деокупації українських територій", - йдеться в повідомленні.

Також окремо було проаналізовано темпи та обсяги ремонту техніки й озброєння та забезпечення війська всім необхідним для проходження зимового періоду.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.

До засідання Ставки також долучилися: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, інші члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Топ коментарі
+5
Завгосп тут як тут
показати весь коментар
16.11.2022 15:02 Відповісти
+5
Я считаю, что крым нужно освобождать раньше домбаса. ведь у крыма нету сухопутных границ с парашей, а на дамбасе там сотни километров!!!
показати весь коментар
16.11.2022 15:03 Відповісти
+5
под пристальным руководством дерьмака ..... (дальше по тексту)
показати весь коментар
16.11.2022 15:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Завгосп тут як тут
показати весь коментар
16.11.2022 15:02 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2022 15:26 Відповісти
На цьому фото вся суть влади: Гуменюк яка дивится на єрмака як на божка, єрмак який дякує за відкати і боневтік який нічого не бачить
показати весь коментар
16.11.2022 16:00 Відповісти
🤡🤡🤡🤡🤡
показати весь коментар
16.11.2022 15:02 Відповісти
Я считаю, что крым нужно освобождать раньше домбаса. ведь у крыма нету сухопутных границ с парашей, а на дамбасе там сотни километров!!!
показати весь коментар
16.11.2022 15:03 Відповісти
Весь в трудах, аки плела! Себя не жалеет!
Ему молоко за вредность надо бесплатно давать.
показати весь коментар
16.11.2022 15:06 Відповісти
под пристальным руководством дерьмака ..... (дальше по тексту)
показати весь коментар
16.11.2022 15:11 Відповісти
Шаг в право шаг в лево - растрел
показати весь коментар
16.11.2022 17:34 Відповісти
сравка?
вроді у Гітлера було шось таке.. а тут.... гггггг
ха
хахахахах
хаха
, ну ладнол, сралін шось таке косплехв...
гггггг
а це...
ой б.же
ну ок, ставик, чо там, як асфальт в рогонежу/на вулиці Чпанецького?
М?
Арахнофамілія відповідальна?
А давай я тебе на вулицю в моєму н.п., нижче вулиці де я живу(бо на вулиці ти би обісрався) тикну рожею в "велике тврою риму туда пуківницттво ****!"
так шо іди, тобі просто люди скажуть, звідси, та не "**зди", будівник великий мля
показати весь коментар
16.11.2022 15:17 Відповісти
та не розірвуть зелю, а зліб, зустрічаючи, ой(мужньо стримує думці від людців сбу, просто хліб розриватимуть від люті до ... а, Орбана!!!! аааййййй вааава ааааабажєіьдпджьпиимі
показати весь коментар
16.11.2022 15:20 Відповісти
Єрмак перед усіх.
показати весь коментар
16.11.2022 15:26 Відповісти
єрмак був!!!
остальне все куйня.
показати весь коментар
16.11.2022 15:33 Відповісти
Чергове бла-бла. А що ви робили по захисту держави три роки???
показати весь коментар
16.11.2022 16:22 Відповісти
Чел вообще без понятия,что такое армия ,какое заседание он может проводить? Говнокомандувач