11622 відвідувача онлайн
26 159 121

РФ ніколи не просила про переговори з Україною, - Лавров

лавров

Росія ніколи не просила про переговори щодо ситуації в Україні, але заявляла про готовність вислухати тих, хто виявляє інтерес до переговорного рішення.

Про це сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Коли нас звинувачують у тому, що ми постійно просимо про якісь переговори, щоб виграти час для, так би мовити, того, щоб зібрати додаткові сили для проведення спеціальної військової операції, ну це і смішно, і неприємно, бо люди брешуть, брешуть відверто", - сказав російський міністр.

Лавров заявив, що "ніколи про жодні переговори ми не просили, але завжди говорили, що, якщо хтось має інтерес до переговорного рішення, ми готові вислухати".

"І підтверджується це прикладом, який я зараз навів, коли у березні українці попросили їх вислухати. Ми не тільки їх вислухали, ми були готові домовитися з ними на тих принципах, які вони висунули самі", - сказав глава МЗС РФ.

Топ коментарі
+77
Коняка! Твоя пісня не нова. Ти нудний і ніхто грошей тобі не дасть
показати весь коментар
01.12.2022 12:31 Відповісти
+53
Та невже? Після деокупації Херсона, складно полічити кількість заяв, що підорашка готова до перемовин
показати весь коментар
01.12.2022 12:32 Відповісти
+39
РФ ніколи не просила про переговори з Україною, - Лавров ну и ладненько.
показати весь коментар
01.12.2022 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Если ему неприятно когда врут - значит в постоянных муках, Сизиф этакий.
показати весь коментар
01.12.2022 20:03 Відповісти
все когда-то бывает в первый раз, попросят
показати весь коментар
01.12.2022 20:36 Відповісти
Не просила? ну тай добре нах*й нам ті переговори. В наступний раз якщо хтось з західних толерастів буде закликати нас до переговорів то прошу відповідь конякі в студію
показати весь коментар
01.12.2022 20:52 Відповісти
ну так иди ***** лавролошадь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
01.12.2022 21:00 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2022 21:49 Відповісти
А що цей старий мерін може ще своїм поганим ротом висрати? Вяличіє не дозволяє і кремлівський педофіл-хуйло.
показати весь коментар
01.12.2022 21:29 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2022 21:47 Відповісти
Зовсім оскотинилась ця коняка обнюхана.
показати весь коментар
02.12.2022 01:52 Відповісти
Зрада національних інтересів та робота на москалів в частині роззброєння України перед початком широкомасштабної війни абсолютно очевидна та збігається по датах:
8 січня 2020 року. Зустріч Зеленського та Патрушева в Омані.
11 лютого 2020 року. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №48/2020 Про призначення А.Єрмака Керівником Офісу Президента України.
27 лютого 2020 року. Указ Президента України № 59/2020, яким наказується: ПЕРЕНЕСТИ НА 2024 рік ВИКОНАННЯ "Державної цільової програми створення та освоєння виробництва *********** та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 197-3.
Тобто цим указом з лютого 2020 р. припинено власне виробництво снарядів та їхніх компонентів для ЗСУ на термін - до 2024 року !!!!!!!

А потім був саботаж фінансування оборонної промисловасті, фактичне припинення наших ракетних програм, злиття москалям декількох спецоперацій нашої розвідки, включно з "вагнерівцями", розмінування Чонгару та брехня суспільству про "шашличкі"... Ціна цієї державної зради - сотні тисяч загиблих та окуповані москалями території...
показати весь коментар
01.12.2022 22:54 Відповісти
Возможно все проще

Москали могли и обмануть

Например пообещать в обмен на это разоружение "мир" и вообще остать от Украины
показати весь коментар
01.12.2022 23:20 Відповісти
А поверил этому полный идиот! Так что ли? А дураков не судят!? Я не верю в дураков , верю в предателей , а даже если дурак , все равно предал , просто по дурости, но это не отменяет ответственности!
показати весь коментар
02.12.2022 00:21 Відповісти
Согласен

"Полезный идиот" это хуже предателя
показати весь коментар
02.12.2022 08:27 Відповісти
приберіть цього лошака тупого.... у нього ***** не відповідає обличчу людини. Краще замість його - обличчя голуба на мусорнику....
показати весь коментар
01.12.2022 23:15 Відповісти
Схоже конякомордий починає зливати агента Зе, заявляючи, що капітулянські пропозиції в березні, запропонували призначені Зеленським переговорники. Якщо це так і було, то переговорники вже повинні бути загратовані як зрадники. В любому випадку ця заява повинна стати детонатором розслідування для з'ясування істини.
показати весь коментар
02.12.2022 00:28 Відповісти
Бреше, *******! Кінь недорізаний!!!
показати весь коментар
02.12.2022 00:53 Відповісти
Кажуть, з конини добра ковбаса виходить.

Брешуть, чи ні, але кажуть, що оригінальний рецепт МОСКОВКАЛЬСЬКОЇ ковбаси обов'язково має включати конину.

Поласуємо!
показати весь коментар
02.12.2022 01:15 Відповісти
https://ibb.co/PjhkCJk
показати весь коментар
02.12.2022 07:22 Відповісти
Ну тогда и не будет переговоров. Свободен, конь.
показати весь коментар
02.12.2022 08:27 Відповісти
******
показати весь коментар
02.12.2022 08:58 Відповісти
В лашари навiть гриви не залишилось.
показати весь коментар
02.12.2022 10:01 Відповісти
Московська Помийка ніколи не просила про переговори Україну. Навіть не благала. І так по кілька раз на місяць "не просить".
показати весь коментар
02.12.2022 10:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2