10003 відвідувача онлайн

Посли G7 закликають відновити роботу Вищої Ради Правосуддя

врп

Посли G7 публічно вийшли з заявою про критичність запуску Вищої Ради Правосуддя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний Твіттер-акаунт послів G7.

"Очікуємо, що в січні З’їзд суддів призначить 8 нових членів Вищої ради правосуддя. Це відновить роботу ВРП, зміцнить стійкість України  під час війни та виконає ключову умову для шляху України  до ЄС", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, голова ЦПК Віталій Шабунін висловив побоювання, що делегати з’їзду суддів планують провалити обрання своїх представників до Вищої ради правосуддя (ВРП).  Він зазначив, що  делегати з'їзду намагатимуться провалити обрання своїх представників до ВРП у достатній кількості. А ті, кого таки оберуть будуть представниками судової мафії.

Топ коментарі
+21
Ермак все готує до того, что б в України були проблеми с ЕС і Америкою …
показати весь коментар
01.12.2022 15:30
+19
зелень розвалює країну зсередини
показати весь коментар
01.12.2022 15:28
+17
пффф, якщо судова система буде незалежною, то перші ж вироки будуть всім зеленим покидькам
показати весь коментар
01.12.2022 15:27
Коментувати
Сортувати:
Счас....
показати весь коментар
01.12.2022 15:23 Відповісти
Ермак все готує до того, что б в України були проблеми с ЕС і Америкою …
показати весь коментар
01.12.2022 15:30 Відповісти
Я не думаю що то проблеми... Адже навіть "роззброєння" чи здача криму то вже дуже пізні ходи мирових еліт... Якщо і робити відлік для причин ********** - то починати потрібно скоріше за все з "крещення Русі" чи хоча б з другої УНР... 30 років - це не відлік для порівняльного аналізу... Ось згадайте - було на вашому віці така ситуація що певний офіційний продукт через рік мав ту саму цінну? Представьте, за кращих часів Царської Росії (іноді мова йде про забуту Тартарію) соціальні продукти та послуги мали фіксовану ціну, навіть якщо є коливання вартості - держава компенсує...
А зараз наша "держава" кому що компенсує, якщо ПДВ то тільки найбільшим підприємцям (читай олігархам), якщо зелений тариф то тільки ахметову, якщо банкам - то коломойському, а старій пенсіонерці що пробула 50 років дояркою, лікаркою, вчителькою на що зараз ліки купляти... А яка якість цих ліків? Цікаво як часто гикає супрун . Тому потрібно завжди ширше дивитись на дійсність. як в контексті часу (500+ років) так і простору (не на окремій "терр тор і я" а на Землі)...
Ми їх називаємо олігархами, а хтось слугами... а про володарів і не знають... бо ... не цікавились...

Всього найкращого: здоров'я, розуму, сил та натхнення. Будьмо!
показати весь коментар
01.12.2022 17:48 Відповісти
мабуть, для нашої влади це не на часі...
показати весь коментар
01.12.2022 15:24 Відповісти
пффф, якщо судова система буде незалежною, то перші ж вироки будуть всім зеленим покидькам
показати весь коментар
01.12.2022 15:27 Відповісти
От не дають посли G7 єлдаку і татарову доробити свій антимайдан в судах.
показати весь коментар
01.12.2022 15:25 Відповісти
Хто там вперся рогом .
показати весь коментар
01.12.2022 15:26 Відповісти
зелень розвалює країну зсередини
показати весь коментар
01.12.2022 15:28 Відповісти
Посли G 7 В ШОЦІ ВІД ЗАКЛИКУ ТКАЧЕНКО ФІНАНСУВАТИ ЗОМБОМАРАФОН БЕЗ КАНАЛІВ ОПОЗИЦІЇ - ЕСПРЕСО, ПРЯМОГО, 5 КАНАЛУ ДО САМОЇ ПЕРЕМОГИ
показати весь коментар
01.12.2022 15:35 Відповісти
Дєрмаковське дєрміще для дєрмолюбів цей дєрмомарафон, дивився його може пару хвилин за весь час може відео ще якесь з нього на ютуб.
показати весь коментар
01.12.2022 15:46 Відповісти
Достатньо відслідкувати мільярдні крадіжки гуманітарки, за чим стирчить ніс єрмака, тотальну корупцію влади ригів з ОПи, знищення судової системи, розпилювання мільярдів на дорогах, щоб зрозуміти:

саме через Зеленського і К ми досі не маємо плану Маршалла для України.

(с)
показати весь коментар
01.12.2022 15:37 Відповісти
єрмак плять дасть їм "зелених зрадників і прорашистських кривосуддів"
показати весь коментар
01.12.2022 15:37 Відповісти
Геть зільоне бидло з УКРАЇНИ !!!
показати весь коментар
01.12.2022 15:41 Відповісти
Жах. Судильі- вконец офуели. Вьітворяют что хотят и чхали на страну
показати весь коментар
01.12.2022 15:43 Відповісти
Треба вводити Військову Адмінітсрацію з управління Уукраїною на чолі з україньским генералом Аугусто Піночетом. Це швидко дасть змсогу вирішити всі питання пров'язані з мафіями...
показати весь коментар
01.12.2022 15:47 Відповісти
похєрант Конституції, ну й що можеш відповісти поважним послам з G7? Ти ж, тіпа, хочеш у Європу? Принаймні, так кажеш, що бажаєш привести Країну до ЄС.
показати весь коментар
01.12.2022 15:49 Відповісти
В Европе началась судебная мобилизация?
показати весь коментар
01.12.2022 16:02 Відповісти
А вертіли вони всілякі заклики, вимоги, занепокоєння і заяви на одному клавішному органі. Війна дозволяє їм бути абсолютно безкарними, і не бути під санкціями за порушення.
показати весь коментар
01.12.2022 16:07 Відповісти
Зеля запустил предвыборную компанию и покупает телеканалы..нафиг ему судьи...чувак живёт уже второй каденцией...🤣
показати весь коментар
01.12.2022 16:21 Відповісти
На выборах у Зе есть козырный Туз...
ЗСУ генерала Залужного..очень умело кстати использует этот козырь аидосами и словоблудием...
показати весь коментар
01.12.2022 16:24 Відповісти
Если по честному запустить Совет , то Правосудие будет не выгодным для Зеломойского- половина СН сядет , многие , типа Арахамии и завхоза Ермака (ставшего и о Президента ) могут получить очень много..В ,, мягкой ,, диктатуре Зе ( наиболее подлой и изощренной) правосудия никогда не будет для своих корешей, т н правосудие будет инструментом воздействия на оппозицию.
показати весь коментар
01.12.2022 17:47 Відповісти
Правосуддя і система правління «найвеличнішого» - речі абсолютно несумісні!
показати весь коментар
01.12.2022 18:45 Відповісти
Судебная мафия - такой же враг, даже более опасный, чем русня
показати весь коментар
01.12.2022 18:54 Відповісти
ЭТО НЕОБХОДИМО !!!
показати весь коментар
01.12.2022 19:06 Відповісти
Для Зеленського чи Єрмака, - біс його знає хто є хто: говориш Зеленський - підрозуміваєш
Єрмак, і нвпаки, - головне стійкість їхньої влади.
показати весь коментар
01.12.2022 21:03 Відповісти
Ну норм, следят за работой ВСП и это хорошо.
показати весь коментар
02.12.2022 16:03 Відповісти