5804 відвідувача онлайн
2 719 21

Шмигаль домовився з главою уряду Молдови Гавріліце про співпрацю щодо ППО

молдова

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль домовився з главою уряду Молдови Наталією Гавріліце про співпрацю країн у сфері протиповітряної оброни та покращення прикордонного контролю.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Шмигаль написав у телеграмі.

"Вдячний за візит Прем’єр-міністерці Наталії Гавріліце. Постійна комунікація між Молдовою та Україною робить нас сильнішими... Домовилися співпрацювати в питаннях ППО, покращити прикордонний контроль та підтримувати співпрацю й діалог у питаннях миру та безпеки в Придністровському районі Молдови", - написав Шмигаль.

Він також додав, що під час зустрічі з колегою досягли низки важливих домовленостей: продовжуємо знімати адміністративні та процедурні бар’єри для вільнішого руху людей і товарів; розраховуємо до середини 2023 р. підписати угоду про будівництво автомобільного мосту через Дністер на спільному кордоні; активізуємо формат діалогу в трикутнику Україна-Молдова-Румунія; створюємо двосторонню робочу групу для координації інтеграції України та Молдови до ЄС.

Шмигаль наголосив, що Молдова, як і Україна, знає, що таке "дружні обійми руского міра" і сьогодні молдовський народ так само відчуває наслідки війни росії проти нашої держави.

Мирне майбутнє України та Молдови залежить від перемоги над російським агресором і робимо задля цього все можливе, наголосив глава українського уряду.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ Молдови заявило, що 5 грудня неподалік від Бричан співробітники Прикордонної поліції виявили ракету, що впала.

Топ коментарі
+7
А у Молдови,що є ППО???
показати весь коментар
06.12.2022 14:44 Відповісти
+6
А Шмигаль то яким боком до ППО?
показати весь коментар
06.12.2022 14:43 Відповісти
+3
Это значит что мы теперь и Молдову будем прикрывать а она будет в то время торговать с рашкою и Приднестровьем афигеть
показати весь коментар
06.12.2022 14:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Шмигаль то яким боком до ППО?
показати весь коментар
06.12.2022 14:43 Відповісти
А у Молдови,що є ППО???
показати весь коментар
06.12.2022 14:44 Відповісти
З язика зняв. Усе, що я бачив зі зброї у молдаван, так це шаблі збоку. Яке ППО? Фруктові сади на кордоні?
показати весь коментар
06.12.2022 15:21 Відповісти
Это значит что мы теперь и Молдову будем прикрывать а она будет в то время торговать с рашкою и Приднестровьем афигеть
показати весь коментар
06.12.2022 14:50 Відповісти
Коли в Молдові був конфлікт на початку 90-х, ми в цей час спокійнісенько торгували з рашкою. Ще й ешелони зі зброєю та особовим складом на Придністров'я пропускали. Тільки у 2014 заборонили транзит.
Треба самим спочатку стати принциповими, а потім вимагати від інших.
показати весь коментар
06.12.2022 15:57 Відповісти
Глава правительства Молдовы и премьер Шмыгаль по рангу одно и тоже...решают текущие дела...
Что вам непонятно,не пойму...,?
показати весь коментар
06.12.2022 15:03 Відповісти
А нам не зрозуміло, що тобі нє панятна
показати весь коментар
06.12.2022 15:22 Відповісти
яким хєром ця лиса ******,з повноважень якої лишились хіба що складати списки,куди західні гроші витрачати,щось ще може вирішувати,воно уже НІХТО
показати весь коментар
06.12.2022 22:31 Відповісти
а з буркіна фасо???
показати весь коментар
06.12.2022 15:24 Відповісти
Молдавського винця тону Або ракету Томагавк..з Молдови..😝
показати весь коментар
06.12.2022 15:25 Відповісти
Через Польшу в Україну йдуть озброєння..а через Молдовк та Румунію ні...а ви впевнені?😝
показати весь коментар
06.12.2022 15:28 Відповісти
.. через Молдову не йдуть.... Через Румунію йдуть. Молдова заборонила використовувати навіть для гуманітарних перевезень свої аеропорти. А їх всього ДВА!!!
показати весь коментар
06.12.2022 17:06 Відповісти
там если не мы..англия польша сша прибалтика им-вафли-у них армии по большому счету нету..их бы просто задовили бы..
показати весь коментар
06.12.2022 16:33 Відповісти
Якась ЗЕлена дірка від сраки домовляться про питання за межами її компетенції.

В нас багато зайвого ППО? Чи у Молдови є хоч якесь ППО? Чи Шмигаль особисто прикриє Молдову?

С чим і як тут співпрацювати???!!!
показати весь коментар
06.12.2022 17:00 Відповісти
... ну наші зможуть збивати русняві ракети над Молдовою..не чекаючи..поки вони ввійдуть в Український простір. Не по Молдові ж смердячі луплять?!
показати весь коментар
06.12.2022 17:10 Відповісти
Ну, якщо Молдова не проти, щоб на них падали уламки кацапських та наших ракет, то це має сенс.

Але я б на їх місці на таке не погодився.
показати весь коментар
06.12.2022 21:51 Відповісти
.. ну тому Ви й не президент Молдови...)))
показати весь коментар
06.12.2022 22:12 Відповісти
А ще я не чукча. Дуже глибока думка.

Поляки хочуть поставити Петріоти в Україні, щоб до них нічого не долітало, а молдавани хочуть, щоб сбивали над ними.
показати весь коментар
07.12.2022 01:14 Відповісти
ага це шо за казка,нафіга ракетам робити такий гак?
показати весь коментар
06.12.2022 22:32 Відповісти
.. є така фраза...***Купи карту........л------ь!))) І нічого не коштує уважно подивитися, якщо з Чорного моря з кораблів стріяти по західним обастям України....??? ..Потім і казка для когось стає дійсністью..якщо почати думати..))
показати весь коментар
06.12.2022 22:51 Відповісти