9566 відвідувачів онлайн

Путін планує зустрітися з керівниками окупаційних адміністрацій

путін,зрадники

Президент країни-агресора Володимир Путін планує зустрітись з керівниками окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей до кінця року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ

До кінця року до Кремля мають приїхати зрадники України, "глави" адміністрацій  регіонів, які Росія оголосила своїми. За даними джерел, Путін зустрічатиметься з ними по черзі. За даними видання, на зустрічі обговорюватимуть питання "відкриття на територіях представництв федеральних територіальних органів влади", а також питання безпеки.

Близькі до адміністрації президента джерела зазначають, що робоча зустріч із гауляйтерами відбудеться 20 грудня. Але на цей день заплановано й інші заходи, стверджують вони.

Топ коментарі
+10
Яке там G-7? Ось де зустріч на найвищому рівні. Заздріть
показати весь коментар
14.12.2022 12:53 Відповісти
+6
А з Стрємоусовим? Не бажає?
показати весь коментар
14.12.2022 12:50 Відповісти
+4
от якось на усіх - пох. а от сосальдо - дуже хочеться, щоб цього вилупка десь прирізали.
показати весь коментар
14.12.2022 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от якось на усіх - пох. а от сосальдо - дуже хочеться, щоб цього вилупка десь прирізали.
показати весь коментар
14.12.2022 12:32 Відповісти
із недо-гауляйтерами недо-окупованих українських областей

смішно, вовачка!
показати весь коментар
14.12.2022 13:58 Відповісти
А що каже СБУ про повернення покидьків?
показати весь коментар
14.12.2022 12:35 Відповісти
Так им все. Надо вырезать из попы шото чтобы а равных встречаться лёжа с Хлом
показати весь коментар
14.12.2022 13:09 Відповісти
Ці керівники поки що тимчасово живі. Тому хутін планує зустрітись з частинами керівників, якщо їх зберуть до кінця року😉
показати весь коментар
14.12.2022 12:35 Відповісти
А де зустріч планує: у Херсоні, Лимані, чи десь ще?
показати весь коментар
14.12.2022 12:36 Відповісти
хороша, жирна ціль, мета для відповідної структури ЗСУ (ракетчиків, чи ГРУ...)
показати весь коментар
14.12.2022 12:38 Відповісти
А з Стрємоусовим? Не бажає?
показати весь коментар
14.12.2022 12:50 Відповісти
відкриють представництва федеральних територіальних органів влади. ..Де?Дайте координати для ЗСУ...ЗСУ відкриють...--феєрично
показати весь коментар
14.12.2022 12:54 Відповісти
недобиток сальдо хоче збудувати
Нью-Херсон на, не смійтесь, ...
Арабатській стрілці 😂
вже найняті землемери та архітектори для пилки бабла
показати весь коментар
14.12.2022 14:01 Відповісти
І зі Спермоусовим також?!
показати весь коментар
14.12.2022 12:52 Відповісти
Яке там G-7? Ось де зустріч на найвищому рівні. Заздріть
показати весь коментар
14.12.2022 12:53 Відповісти
зустріч на *****
показати весь коментар
14.12.2022 12:56 Відповісти
а то зробиш, якщо

"Полковнику никто не пишет", а попереду ще й "Сто лет одиночества"
в Гаазі 😂
показати весь коментар
14.12.2022 14:04 Відповісти
Бункерное ЧМО не вылазит из Берлоги почти год... двойники катаются в Анкару и Тегеран без проблем...
показати весь коментар
14.12.2022 13:02 Відповісти
Вчера британское издание Дейли Миррор озвучило такую инфу .после падения на ступеньках путлера упал в Кому...когда придет в себя неизвестно...
показати весь коментар
14.12.2022 13:06 Відповісти
поки що "упал на лестничной клетке (якась падла вкрала крємльовську лампочку) и ему сделали проктологическую операцію" 😂
показати весь коментар
14.12.2022 14:08 Відповісти
Як завжди в форматі 3D та записом позавчора
показати весь коментар
14.12.2022 13:17 Відповісти
Це яка копія плешивого буде зустрічатися, удмурт чи синяк? Чи може прилізе обосраний оригінал?
показати весь коментар
14.12.2022 13:49 Відповісти
на концерте кабыздоха, но только просле прохода теста на ковид у личного проктолога *****.
показати весь коментар
14.12.2022 13:50 Відповісти
Встреча с руководителями оккупационных администраций необходима для разработки мероприятий по эвакуации с оккупированных территорий Украины. Необходимо согласовать, что необходимо брать с собой при эвакуации. Необходимо брать стиральные машины, унитазы, еще живых вояк, не брать убитых и раненых, московских попов, от них все равно нет толку. Необходимо согласовать, что говорить, чтобы это выглядело, как победа