13434 відвідувача онлайн
1 988 35

Київ повертає роботу всіх сервісів, теплопостачання повністю відновили, - Кличко

опалення

Київ після останніх обстрілів повертає роботу всіх сервісів.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, за його словами, повністю відновили роботу системи теплопостачання столиці. Всі джерела теплопостачання працюють в штатному режимі. Протягом дня комунальники працюватимуть по окремих будинках, де можуть виникати локальні проблеми з теплом.

Топ коментарі
+7
Є тепло та електрика.

Ліпше пам'ятаймо про наших Воїнів в холодних та мокрих окопах під рашиською артилерію!
Це завдяки їм ми живемо ваабще!
показати весь коментар
18.12.2022 09:33 Відповісти
+5
даже не знаю, что лучше - новость или заглавное фото...
показати весь коментар
18.12.2022 08:48 Відповісти
+3
як завжди Вєталя поспішив відрапортувати щоб раніше когось з оточення Зеленського. Опалення відсутнє
показати весь коментар
18.12.2022 08:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Печерськ, батареї холодні.
показати весь коментар
18.12.2022 08:44 Відповісти
даже не знаю, что лучше - новость или заглавное фото...
показати весь коментар
18.12.2022 08:48 Відповісти
як завжди Вєталя поспішив відрапортувати щоб раніше когось з оточення Зеленського. Опалення відсутнє
показати весь коментар
18.12.2022 08:54 Відповісти
отрапортовали Виталию, а он сообщил.
показати весь коментар
18.12.2022 09:05 Відповісти
А перепровірити шо мішає -- це ж віина .
показати весь коментар
18.12.2022 09:12 Відповісти
о как! а чистоту в твоём подъезде Кличко тоже проверить должен!? а чего ты не спросишь с своего муниципального депутата? с главы администрации своего района?
показати весь коментар
18.12.2022 09:31 Відповісти
На рівні Києва треба питати з Кличка .
показати весь коментар
18.12.2022 09:35 Відповісти
даже так! тогда для чего выбирают депутатов, назначаются главы администраций. создаются всякие департаменты и всякие надзорные канторы? по вашей логике зеленский вообще и за, что не в ответе!?
показати весь коментар
18.12.2022 09:41 Відповісти
Ну Зеля якось більше за державу .
показати весь коментар
18.12.2022 09:46 Відповісти
для тебя он может и господь Бог! для меня выбранный на 5 лет менеджер.
показати весь коментар
18.12.2022 09:55 Відповісти
Та ми всі гості в цьому Світі . Не зліться -- може це ше неправда . .
показати весь коментар
18.12.2022 10:03 Відповісти
ЗЄлєнскій бох!
А може гриб, як чЛєнін... 🤔😂
показати весь коментар
18.12.2022 10:53 Відповісти
Може -- в Цьому світі немає нічого постіиного -- все тече - все міняється .
показати весь коментар
18.12.2022 10:57 Відповісти
Нажаль, гриби та плєсєнь, у т.ч. ЗЄльона, живуть довго....😕
показати весь коментар
18.12.2022 11:03 Відповісти
Самі живучі .
показати весь коментар
18.12.2022 11:04 Відповісти
Є тепло та електрика.

Ліпше пам'ятаймо про наших Воїнів в холодних та мокрих окопах під рашиською артилерію!
Це завдяки їм ми живемо ваабще!
показати весь коментар
18.12.2022 09:33 Відповісти
Привет с Троещины.все есть
показати весь коментар
18.12.2022 09:11 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2022 09:38 Відповісти
Брехло, в нашому жеку сказали що не буде тепла до понеділка тому що всі робітники по своїх селах поїхали, срати вони хотіли на тепло і тим більше на кличка який їм гроші не платить.
показати весь коментар
18.12.2022 09:45 Відповісти
Не пи#ди.
показати весь коментар
18.12.2022 09:59 Відповісти
Это ты не воняй! Правду он говорит!
показати весь коментар
18.12.2022 10:16 Відповісти
Пшел вон.
показати весь коментар
18.12.2022 10:39 Відповісти
не матюкайся!
бо всі робочі ЖЕКу тільки виключно із села і поїхали саджати картоплю, аж до майських 😕

а тепло у нашій багатоетажці вночі ввімкнув ЗЄля на голубом вертольоті 👍😂
показати весь коментар
18.12.2022 11:09 Відповісти
Губошлеп с омлетом в голове -где тепло? Теремки ,пошли третьи сутки без отопления и горячей воды!!!!
показати весь коментар
18.12.2022 10:17 Відповісти
Скажи Віталію про омлет в його голові прямо в вічі, а він з тебе може зробити одну велику відбивну 😂
показати весь коментар
18.12.2022 11:11 Відповісти
Я твоей мамке сказал что она хорошо сосет ,а клычко сказал что тепло даст!
показати весь коментар
18.12.2022 15:31 Відповісти
Теремки не Київ!
Звертайся до своєї сільради! 😂
показати весь коментар
18.12.2022 11:12 Відповісти
Выкиdыш с печерска ,когда в очко всем даешь то канешно у тебя там тепло будет!
показати весь коментар
18.12.2022 15:32 Відповісти
Лівий берег: є тепло, гаряча вода, електрика. Кайфуємо
показати весь коментар
18.12.2022 10:24 Відповісти
Неправда. З чотирьох стояків у квартирі тільки один гарячий! Три стояки - льодяні! Печерськ, Лесі Українки.
показати весь коментар
18.12.2022 10:30 Відповісти
вчора було теж таке саме, сьогодні всі стояки раскальонні, як плюнеш, то шиплять 😕

Всьо будет, бабоньки-галубоньки!
показати весь коментар
18.12.2022 11:15 Відповісти
не Клич винуватий, а буйло.

пам'ятаймо!
показати весь коментар
18.12.2022 11:16 Відповісти
а почему виталя затаился перед войной, как и вся зелёная срань? потому что знали, повязаны и измазаны все
показати весь коментар
18.12.2022 11:46 Відповісти
отопление как вЫключали раньше так и вЫключают до сих пор.
сегодня за пол дня уже 2 раза отключали на 3 часа, как и горячую воду...
в 12 включили... прошло полтора часа, радиатор чуть теплый.
в 18 (а может и раньше) выключат опять. Расходы на обогрев теплотрасс повесят на людей.

Виноградарь

Кличко, когда будет тепло?
показати весь коментар
18.12.2022 13:27 Відповісти