3897 відвідувачів онлайн
6 543 56

Російське вторгнення в Україну "відчинило ворота пекла", - архієпископ Кентерберійський

джастін,велбі

Вторгнення Росії в Україну "відчинило браму пекла" і випустило у світ "всі злі сили" – від вбивств та зґвалтувань на окупованих територіях України до голоду в Африці.

Про це заявив архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі після поїздки в Україну, пише The Guardian, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Коли Росія за рішенням Путіна почала вторгнення в Україну, ворота пекла відкрилися, і вся сила зла вийшла у світ", – сказав Велбі.

Велбі зазначив, що він "вражений масштабами масових поховань у Бучі, фотографіями того, що там робили з людьми, зґвалтуваннями, масовими вбивствами та тортурами з боку окупаційних російських військ".

Він наголосив, що наслідки вторгнення виплеснулися далеко за межі України.

"Я був у Мозамбіку за тиждень до того, як поїхав до України, там голод поширюється на все узбережжя Східної Африки", – сказав він.

Архієпископ підкреслив, що інфляція, енергетична криза, страждання, нестача ліків – "все це зло вирвалося на свободу, і поки не буде виведення військ та припинення вогню, ми не зможемо досягти прогресу у примиренні".

Архієпископ Кентерберійський є духовним главою Церкви Англії, традиційним главою якої є монарх Великої Британії, а також духовним лідером глобальної Англіканської спільноти. Джастін Велбі – 105-й архієпископ Кентерберійський в історії, призначений головою дієцезу Кентербері у лютому 2013 року. 30 листопада Велбі приїжджав до Києва з візитом солідарності з народом та церквами України. Він сказав, що "народ України виявив надзвичайну мужність перед лицем незаконного, несправедливого та жорстокого вторгнення Росії".

Топ коментарі
+17
А чем виноват весь мир за глупость украинского народа, который бездарно просрал десятки лет, в то время как другие лбезопасили себя, укрывшись под зонтик НАТО, пока Враг наедал жирок на нефти. Времени было достаточно, чтобы что-то предпринять. Но украинский народ пребывал в маразме, водил антинатовские хороводы с Витренко, голосовал за аферистов и коррупцию, вместо того, чтобы голосовать за своих "Лехов Валенсов и Вацлавов Гавелов". Наш народ голосовал за "Крёстных Отцов олигархии - Кучму и пр хрень, и полстраны мечтала вернуться в здохший совок. Ну вот и пришло время собирать камни. И теперь за глупость бабушек расплачиваются их внуки.
показати весь коментар
18.12.2022 18:25 Відповісти
+15
показати весь коментар
18.12.2022 18:17 Відповісти
+12
Оце повезло!
показати весь коментар
18.12.2022 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это правда. Но что мир сделал для того чтобы это остановить?
показати весь коментар
18.12.2022 18:13 Відповісти
ну, Макрон зара фубол дивиться
показати весь коментар
18.12.2022 18:24 Відповісти
Аргентинці ім дадуть бобиків .
показати весь коментар
18.12.2022 18:36 Відповісти
А чем виноват весь мир за глупость украинского народа, который бездарно просрал десятки лет, в то время как другие лбезопасили себя, укрывшись под зонтик НАТО, пока Враг наедал жирок на нефти. Времени было достаточно, чтобы что-то предпринять. Но украинский народ пребывал в маразме, водил антинатовские хороводы с Витренко, голосовал за аферистов и коррупцию, вместо того, чтобы голосовать за своих "Лехов Валенсов и Вацлавов Гавелов". Наш народ голосовал за "Крёстных Отцов олигархии - Кучму и пр хрень, и полстраны мечтала вернуться в здохший совок. Ну вот и пришло время собирать камни. И теперь за глупость бабушек расплачиваются их внуки.
показати весь коментар
18.12.2022 18:25 Відповісти
і це розказує щирий українець
показати весь коментар
18.12.2022 18:36 Відповісти
То що, тепер за наші помилки потрібно віддати Україну до лап козломордії?
показати весь коментар
18.12.2022 18:55 Відповісти
Ні, просто не треба робити винним весь світ.
показати весь коментар
18.12.2022 19:04 Відповісти
весь мир также виноват, как и Украина. Здесь нет 1 виноватого.
показати весь коментар
18.12.2022 19:24 Відповісти
Коли Захід 30 років тому мав би відкрити двері українцям і для туризму, і для праці, і просто подивитись на ту частину світу якою лякали наших людей протягом багатьох десятиліть, то цього зроблено не було. Всяку пі с доту з Африк, Азій та звідки завгодно приймали і годували. Але українцю зась практично по сі пори. Люди б побачили переваги ще тоді і ніхто б не волів звороту до совка. А він, той зворот, у якійсь мірі був бажаний частиною суспільства у часи тотальної злиденості 90-х. То ж Захід сам є частково винний у теперішній ситуації. 2008 рік це ще одна провина европейських країн з відмовою у питанні вступу до НАТО. Не треба казати що ми були не готові. Коли брали турків то там так питання ніхто й не ставив. Потім були болгари з румунами. Ще перед нами будуть навіть ї бані сербські поплічники кремля та албанці. А ми х зна. Хіба це виключно ми винні?
показати весь коментар
18.12.2022 19:08 Відповісти
Українцям тільки пару років тому зробили безвіз у Шенген. Чому нас, доволі освічених та працьовитих людей так цуралися в той час як якісь аргентинці чи бразильці з фавел мали й мають безвізовий проїзд практично куди завгодно включно з Британією та США. Чим ми так завинили, чи чому нас так боялись?
показати весь коментар
18.12.2022 19:27 Відповісти
чому? тому що репрезентували українців за кордоном кацапи! за кордоном і зараз слухають на усіляких політичних шоу проросійських пропагандистів і в Іспанії і в Італії і в США в Німеччині, по всьму Світові, як би русскіє гроші що витратили на пропаганду, потратили би на свою країну питання що вони не виживуть без України навіть не став би.
показати весь коментар
19.12.2022 01:04 Відповісти
Українці обрали Кравчука і Кучму, а потім і Януковича, яки проводили курс на зближення з кацапією!
Жодного кроку на зближення з Європою!
З якого це дива Захід повинен був відчиняти двері країні, яка загравала з рашкою?!
показати весь коментар
18.12.2022 19:45 Відповісти
Серби взасос завжди цілувалися з москвою та запроваджували політику кремля і це не стало забороною для власників паспорту Сербії жити та працювати де завгодно у Європі.
показати весь коментар
18.12.2022 19:56 Відповісти
З 2014 року, українці так само можуть жити і працювати в Європі.
Сербія не одразу таке право отримала, доречі.
Не треба проклинати весь світ: «подякуйте» дебілам, що привели до влади Кучму і Януковича і яки кричали що їм не потрібен ЄС та НАТО, а кацапи наші брати!
Зараз «в тренді» звинувачувати Меркель: мовляв, вона зачинила для України двері ЄС та НАТО, але в яки двері пішли б люди, що обрали Януковича?!
показати весь коментар
18.12.2022 20:04 Відповісти
1. Не з 14, а з 17. 2. Серби мали таке право ще з часів Югославії. 3. Якщо б у 2008 Україна одержала гарантії вступу у європейські структури, то Януковича не було б навіть на обрії.
показати весь коментар
18.12.2022 20:11 Відповісти
За Януковича, голосували не європейськи структури, а вітчизняні барани!
Як обрали Зеленського, маючи безвіз і курс на Європу, так би і Януковича обрали, маючи гарантії!
показати весь коментар
18.12.2022 20:19 Відповісти
а ніколи не думали, що вороже іпсо і вплив на нашу внутрішню політику а відтак і зовнішню, на економіку завжди мали кацапи? Якщо вони на вибори в США впливати намогаються, то в Україні-то насамперед.
показати весь коментар
19.12.2022 01:06 Відповісти
Просто ми десятками років клепали для москалів офігєнні ракети, які мали б колись полетіти на Америку. А потім дивуємся, а чого це Америка не приймає нас за своїх?

Прибалти і поляки навіть в окупації ненавиділи Совок всім серцем. Тому, коли совок розвалився, вони швидко завлили під парасольку НАТО. А в нас же мнагавєкторность, дружба с Раісєй навіть після 2014 року. Ну от і додружились. Карма, просто карма!
показати весь коментар
18.12.2022 20:20 Відповісти
Многавєкторность була від економічного відчаю. Нам ніхто не напхав десятки мільярдів безвідсоткової та безкоштовної допомоги, як тій же Польші. Нам двері не відчиняли, то ж мали йти туди, куди пускають. Зараз ми це маємо. Багатомільярдну допомогу. Але йде вона не на зростання економіки, як мало б бути 30 років назад, а на захист Європи нашими руками і життями. Вони схаменулися, але це запізно. Треба було нас не відштовхувати, то зараз мали б усі спокійне життя та не витрачали б гроші на динаміт.
показати весь коментар
18.12.2022 20:30 Відповісти
Та намагались вони сюди вкладати гроші. Але ж в них майже всі інвестиції приватні. Прийшов до нас їх інвестор, збудував завод - тут його і обскуб який-небудь суддя Вовк чи генерал Демчина. А пересічним пофіг. Ще й в долоньки плещуть - так тому зажратому буржую і треба.

А якщо у нас не закопані в землю їхні сотні мільярдів доларів, то що їм тут захищати? Шахти Ахмєта чи банки Коломойші?
показати весь коментар
18.12.2022 20:36 Відповісти
І скільки тих заводів набудованих, а потім Вовками розкрадених? В кацапії вони набудували в сотні разів більше ніж у нас, не боючись розкраду. Чим вони керувались в такому разі?
показати весь коментар
18.12.2022 20:42 Відповісти
русскіє, коли їм треба, потрафять бути дуже і дуже щедрими.
показати весь коментар
19.12.2022 01:07 Відповісти
В Кацапії інша система. Там ти башлянув цареві або поважному боярину, і всяка дрібнота тебе не чіпає бо боїться. В Україні ж шляхетська республіка. Кожне державне відомство в своєму праві і плювати йому на всіх інших. Тобто башлянув ти прокурорським, біжать податкові. Башлянув податковим, біжать митники. І так поки всім не забашляєш, а потім по наступному кругу і поки не розоришся.

Крім того іноземці теж не дурні. І в Кацапію хоч і вкладались, але будували в основному складальні заводи. Високих технологій з рук не випускали.

Ну і фактор нафтобабла ніхто не відміняв. Кацапія це дуже вигідний ринок збуту з дурним покупцем, який купить що завгодно втридорога.

Тому так, до них вкладали а до нас - ні. Нам треба було їх заманювати іншими факторами - верховенство права, справедливі закони, невисокі податки. А в нас же був єдиний привабливий фактор - дешева і досить кваліфікована робоча сила. Ну то іноземці і придумали як її використовувати, щоб не мати справу з українською владою. Заробітчанство для роботяг, ФОПи і дистанційна робота для IT. А щоб тут щось будувати - вони ж не дурні. Знають що можна все втратити.
показати весь коментар
19.12.2022 16:01 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2022 18:17 Відповісти
і стало видно сатану у бункері...
показати весь коментар
18.12.2022 18:20 Відповісти
А без «голоду» Африки картина пекла в Україні. не буде повною? Невиліковно хвора цивілізація
показати весь коментар
18.12.2022 18:18 Відповісти
Сатана править бал -- треба иому ріжки позбивати .
показати весь коментар
18.12.2022 18:20 Відповісти
дивлюсь тільки британські серіали
показати весь коментар
18.12.2022 18:22 Відповісти
Обожнюю бртанськi детективнi серiали 😊
показати весь коментар
18.12.2022 23:01 Відповісти
Оце повезло!
показати весь коментар
18.12.2022 18:27 Відповісти
неймовірно
показати весь коментар
18.12.2022 18:38 Відповісти
знайшли і причепили)
показати весь коментар
18.12.2022 18:54 Відповісти
все навпаки: відчинилася пекельна брама і беси вискочивши з пекла і поперли на Україну. питання в тому хто цю браму відчинив
показати весь коментар
18.12.2022 18:28 Відповісти
и про погоду)))
///
В Иркутской области загорелась установка на нефтегазоконденсатном месторождении,
огонь охватил площадь в 1000 квадратов, сообщил губернатор региона.

https://t.me/FastFocus/39242
показати весь коментар
18.12.2022 18:31 Відповісти
Погода не фонтан --- вітер з ******* .
показати весь коментар
18.12.2022 18:39 Відповісти
Ну хоть погреются.
показати весь коментар
18.12.2022 18:41 Відповісти
Да палити не було кому -- а погрітись усі збіглись .
показати весь коментар
18.12.2022 18:49 Відповісти
підтримка України в ЮК, а особливо в графстві Кент, та й в Кентербері, просто надзвичайна.
показати весь коментар
18.12.2022 18:36 Відповісти
105-й архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі - молодець

наочна демонстрація відмінностей протестантстської і католицької церкви, де папаша здається теж трохи "вирвався з пекла"

тільки сьогодні розмовляв з людиною яка звернула увагу на відмінності в житті протестантських країн та католицькіх (зокрема Латинської Америки)
показати весь коментар
18.12.2022 18:53 Відповісти
Это потому что Англиканской церкви не нужен свой "папа", "патриарх" либо любой другой религиозный царь. Тем более с другой страны типа Московского патриархата.
показати весь коментар
18.12.2022 19:01 Відповісти
все так, чим меньше посередників тим краще чути)
показати весь коментар
18.12.2022 19:06 Відповісти
просто не той Папа.
показати весь коментар
19.12.2022 01:08 Відповісти
Кстати архієпископ Кентерберійський так назывется (Кентерберійський а не Англиканский) потому что у них нет своего "папы", царя, или главы всей церкви. Он лишь является выразителем мнения большинства настоятелей. Очень показательно и поучительно как можно жить без царя со свитой, ну вы поняли о чем я.
показати весь коментар
18.12.2022 18:54 Відповісти
Тому що главою церкви є король-королева.
показати весь коментар
18.12.2022 19:11 Відповісти
Король не имеет над ними власти как впрочем не только над ними а над всем королевством. Это давно церемонильная должность. Более того они же его и коронуют. Королева умерла. Сейчас Карл.
показати весь коментар
18.12.2022 19:20 Відповісти
Я в кугсе.
показати весь коментар
18.12.2022 19:31 Відповісти
Although the monarch's authority over the Church of England is largely ceremonial and is mostly observed in a symbolic capacity, the position is still very relevant to the church.
показати весь коментар
18.12.2022 19:25 Відповісти
***** це чорт, він і є війна. Але він 20 років робив з кацапів таких самих чортів
показати весь коментар
18.12.2022 19:05 Відповісти
"браму пекла" відчинив господар пекла ,адже саме в його руках ключі від пекла.Куйло - атихрист в людській подобі
показати весь коментар
18.12.2022 19:06 Відповісти
там вся країна давно керується сатаною, тому важко сказати де там антихрист а де - ні

по всьому світу несуть брехню, злидні, війни, плюндрування віри, роздали ЯЗ всім гівнюкам - Китаю, Пакистану, КНДР, зараз ще Ірану намагаються, у самих як не опричнина так червоний терор, якщо у світі і є осередок сатани то це, як на мене - росія
показати весь коментар
18.12.2022 19:30 Відповісти
про це і мова- .Куйло - атихрист в людській подобі
показати весь коментар
18.12.2022 19:36 Відповісти
та який він в сраці антихрист, чмо смертне яке з себе щось корчить
показати весь коментар
18.12.2022 21:30 Відповісти
В с,,,ці рай для глистів.Анихрист .(його невидима суть) не проявляється до тих пір,поки він не почне вбивати,руйнувати,сіяти смерть,що є його особистим підписом,котрий його видає.Сказано не мною-"По ділах Ви їх пізнаєте"
показати весь коментар
18.12.2022 21:41 Відповісти
Святий Боже! Отець небесний! Суддя Праведний!
Просимо Тебе в ім'я Господа Ісуса Христа, Спасителя нашого, помилуй нас і захисти нас!

Дорогий Отче! Наш народ, нашу Україну безпричинно атакував лютий, людиноненависницький, підлий, підступний і озлоблений на увесь світ, російський ворог-агресор...
Цей сусідський, мерзенний недонарод, протягом останніх десятиліть, всіма способами і тотальною, морокобісною пропагандою культивував ненависть та брехню проти України, та й проти багатьох інших країн, заради залякування та заохочення своїх імперських амбіцій...
Цей ворог, після розпаду атеїстичного, безБожного СССР не розкаявся у своїх беззаконнях і знову вирішив повернути ту нечестиву модель з допомогою війни, загарбання територій та насилля!

Господи! Кличемо до тебе про допомогу!
Бо цей агресор довго готувався до війни, щоб знищити нас! І тому вони атакували нас, мародерять, гвалтують наших жінок (навіть дітей), катують та вбивають мирних громадян, знищують вогняним валом наші села та міста, обстрілюють ракетами важливу інфраструктуру країни з ціллю тотального терору та знищення людей, залякує світ застосуванням зброї масового знищення з метою геноциду...

Владико Неба і Землі!
Благаємо Тебе, дай нам сил, терпіння, мудрості, віри, мужності та стійкості у спротиві!
Благослови нашу країну! Благослови ті країни, що допомагають нам вистояти! Охороняй та захищай наш народ, а особливо підтримуй та оберігай наших воїнів! Благослови нашу владу, наш уряд, наше військово-політичне керівництво, щоб вони приймали добрі, правдиві, мудрі, виважені рішення!

Праведний Боже! Просимо Тебе! Прости нам наші гріхи, провини та борги і дай нам перемогу над ворогом бо перемога від Тебе і на славу Тобі!!!

Що ж до ворога, то нехай Суд Твій Боже, гнів Твій і покарання Твоє буде на путіну, лукашенку, кремлівських рашистах-терористах, вагнерівцях, єретичній лжецеркві рпц (яка благословляє війну і вбивць) та на всій бандитській, осатанілій росії, яка насиллям та беззаконням впроваджує морокобісний "руzzкий мир"!!!
І нехай страх від Тебе нападе на агресора і він в паніці та жаху тікає геть з нашої землі і зникне від Лиця Твого!!! Боже, нехай ворог семикратно отримає те, чого він бажав і робив нам!!!

Тобі, Господи! Подяка за все, хвала, честь, велич і слава навіки!!!
Амінь!
показати весь коментар
18.12.2022 21:04 Відповісти
ворота пекла відчинили гуньдяй з сатанатом рпц випустивши та примноживши через стадо усіляку нечисть, по ділам упізнали їх
показати весь коментар
18.12.2022 21:27 Відповісти
Ще на початку Великої війни, в лютому-березні, було написано, що війна потягне за собою війну Змістів. Зараз режим путлера перетворився на чисте зло - не може придумати ні цілі операції ти типа ідеологію, просто зло в чорне називається білим...по ту сторону.
Для росіян це поступова підійти до Покаяння через відмову від минулого мислення, дій, не дій. Цей Зміст має бути у них іти із "середини"...зовні це неможливо ініціювати. Навіть їх еміграція, що проти режиму путіну (світла частина)...до цього не дійшли. В Європі це було після Першої світової війни - як Модернізм.
Найцікавіше має бути в Україні...теж переосмислення - компроміси мають межу. Межа так звані Догми - що "Біле", що "чорне". З багатьма вже під час війни це відбулося... Це має вплинути і на Захід. Це ж вперше, так після Модернізму та не закінченого постМодернізму ( у багатьох країнах Заходу він і не починався...) вони не просто бачать зло, а в чистому вигляді в режимі онлайн.
показати весь коментар
19.12.2022 01:22 Відповісти