9882 відвідувача онлайн

Зеленський: За два дні світло повернули 9 мільйонам українців

електрика,світло,відключення,темрява,блекаут

У неділю електропостачання вдалося повернути ще трьом мільйонам українців, а загалом після останньої ракетної атаки РФ світло знову отримали дев’ять мільйонів жителів нашої країни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

"Іще 3 мільйонам українців повернуто постачання енергії. Плюс учора 6 мільйонів. Тобто після удару терористів у п’ятницю вже є результат для 9 мільйонів наших людей", - сказав він.

Також, за словами Президента, у більшості міст нормалізується робота транспорту.

"Я дякую всім, хто за будь-якої погоди й цілодобово здійснює ці ремонтні роботи! Я дякую кожному з наших партнерів, хто допомагає нам з обладнанням! Я дякую й українському бізнесу – всім, хто перетворює свої магазини, кафе, підприємства на нові пункти незламності", - підкреслив глава держави.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
18.12.2022 23:40 Відповісти
+2
Медаль герою!
показати весь коментар
18.12.2022 23:40 Відповісти
+2
Тебе В.В.Хуйло выдаст - мешок "груз 200", *********
показати весь коментар
18.12.2022 23:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.12.2022 23:40 Відповісти
Медаль герою!
показати весь коментар
18.12.2022 23:40 Відповісти
Тебе В.В.Хуйло выдаст - мешок "груз 200", *********
показати весь коментар
18.12.2022 23:54 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2022 00:00 Відповісти
ОПЗЄ, як армянське радіо з анекдотів.
показати весь коментар
19.12.2022 00:00 Відповісти
Электрик Владимир....все в ручном режиме самому приходится делать.....положиться не на кого...и даже самому себе докладывать о проделанной работе....не зря народ так поддерживает своего лидера....не зря Мировое сообщество оценило по достоинству деловые качества Зеленского и наградило почетным званием человек года!!
показати весь коментар
19.12.2022 00:03 Відповісти
За задовбав ти вже своїми отсосами.

Спробуй себе на *************. Там тебе оцінятт. Там колаборантам завжди раді.
показати весь коментар
19.12.2022 00:06 Відповісти
Вижу вас реально тема отсосов интересует....что Вы ко мне уже третий раз пытаетесь в штаны устами девичьими залезть....вы сайты видимо попутали. Демократия это способ ВСЕХ ЛЮДЕЙ выражать свои мысли и мнения....а не ваши ЛИЧНЫЕ хотелки копирайтить.В споре рождается истина....и если навязывать силою....то это диктат.Так Украина не построит свободное общество,молодой человек
показати весь коментар
19.12.2022 00:16 Відповісти
Мене цікавить, чому Подоляк набирає у свою ботоферму кацапів.
показати весь коментар
19.12.2022 00:26 Відповісти
А почему за три года ни разу не сходили не спросили у Подоляко сами....впрочем как и у Зе с ермаками..Боитесь или не подпускают к телу ? Когда подпускают к телу тогда конечно проще..... тогда любые Яроши могут спокойно заходить и целые этажи госучреждений «захватывать»...зная что ничего не будет.Еще и денег отгрузят.) А Вы так и состаритесь в своём любопытстве задавая свои вопросы не по адресу. Лично я на все вопросы ответил окончательно ещё в апреле 2019. Следите за простотой суждения удовлетворю ваше любопытство раз вы такой неугомонный(( 1. Коломойский кинул более 20 млн.вкладчиков Привата (практически ВСЕ взрослое население Украины).... 2. Порошенко ВЕРНУЛ чтобы кастрюлями не стучали и в петлю не лезли.. 3. 73% выбрали того кто ИХ КИНУЛ....ОченьМудрыйНарод....а главное ОченьБлагодарный....предать Пороха который столько сделал и ДЕЛАЕТ для Украины.
показати весь коментар
19.12.2022 08:36 Відповісти
А на хуана волати про це на весь світ? Шоб "та сторона" з новою порцією "подарунків" не забарилася? "Визиваю аґонь на сєбя"?
показати весь коментар
19.12.2022 00:56 Відповісти
та уже на Ладыжинскую полетели мопеды...
показати весь коментар
19.12.2022 01:15 Відповісти
У наркоманів свої маленькі радощі

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Хроника одного президента

‎18.‎12.‎2022

8.3 млн. гривен витратило Державне управління в справах президента на неонову підлогу в бункері Зеленского (спеціалізоване укриття А1).
показати весь коментар
19.12.2022 00:59 Відповісти
а шо там сейчас мопеды в Винницкой области? Еще летят?
показати весь коментар
19.12.2022 01:12 Відповісти
"ми повернули"...
Уявляю реакцію електрика, який реально ті дроти на морозі мотав 🤬