11035 відвідувачів онлайн
6 444 37

Співпраця з Росією не спрямована проти будь-якої третьої країни, - МЗС Ірану

іран

У міністерстві закордонних справ Ірану запевняють, що зміцнення співпраці з Росією, яка веде війну проти України, не спрямоване на якусь третю країну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Times of Israel.

"Співпраця між Іраном та Росією в різних галузях, включаючи оборону, розширюється в рамках спільних інтересів... і не проти будь-якої третьої країни", - заявив представник МЗС Ірану Насер Канаані.

Також він звинуватив Вашингтон "у веденні пропагандистської війни" після заяви глави ЦРУ Вільяма Бернса про те, що відносини Москви з Тегераном "є реальною загрозою" для союзників на Близькому Сході.

Канаані назвав такі коментарі "необґрунтованими" і сказав, що вони є частиною "пропагандистської війни США проти Ірану".

За його словами, американські офіційні особи "продовжують свої безпідставні політичні претензії та незаконні дії проти Ісламської Республіки Іран, ставлячи під сумнів звичайні засоби оборони та військову співпрацю між Іраном та Росією".

У заяві представника МЗС Ірану йдеться, що Тегеран "діє незалежно у регулюванні своїх зовнішніх відносин і не запитує ні в кого дозволу".

Так, Тегеран ігнорує побоювання США з приводу зростаючого військового партнерства між Іраном та РФ.

Топ коментарі
+28
Таке відчуття, що цю кальку їм написали у кремлі
показати весь коментар
19.12.2022 07:30 Відповісти
+24
Ниці ********
показати весь коментар
19.12.2022 07:29 Відповісти
+16
чалмаголові кіздуни..... іранці брехливі собаки.....
показати весь коментар
19.12.2022 07:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ниці ********
показати весь коментар
19.12.2022 07:29 Відповісти
Таке відчуття, що цю кальку їм написали у кремлі
показати весь коментар
19.12.2022 07:30 Відповісти
А, почему

до СИХ ПОР ,10 месяцев кровавейшей войны , а власть

НЕ РАЗРЫВАЮТ ДИП .ОТНОШЕНИЯ С Ираном и Беларусью ⁉️
показати весь коментар
19.12.2022 10:46 Відповісти
чалматі уроди...
показати весь коментар
19.12.2022 07:31 Відповісти
Так слова не спрямовані,тільки дрони і ракети направлені проти України. Невже Україна після сьогодні і надалі буде мати дипвідносини з вбивцями? Тоді,вибачте,політика уряду не є українська
показати весь коментар
19.12.2022 07:31 Відповісти
їх дрони в треті країни не літають, виключно по росії
показати весь коментар
19.12.2022 14:40 Відповісти
Розрив відносин і всі можливі дії на максимальну шкоду аятолійській автократії.
показати весь коментар
19.12.2022 07:32 Відповісти
чалмаголові кіздуни..... іранці брехливі собаки.....
показати весь коментар
19.12.2022 07:32 Відповісти
Як збили наш літак пасажирський начали Пилипа включати - то не ми . Пройде час і прийдеться відповісти за дрони .А час йде
показати весь коментар
19.12.2022 07:33 Відповісти
Носіння чалми негативно впливає на мозковий кровообіг.
показати весь коментар
19.12.2022 07:38 Відповісти
Ондого... Нужно с амерами перетереть , шобы Ираку поставили "Патриотов" с "ХИМЕРАМИ" и "Хариерами".
показати весь коментар
19.12.2022 07:43 Відповісти
+ перенаправити зерновi потоки в третi краiни, замiсть Iрану.
показати весь коментар
19.12.2022 07:46 Відповісти
да, без жодного умислу нашкодити третій країні, а суто тільки через власні інтереси.
показати весь коментар
19.12.2022 08:56 Відповісти
Може, "американцями", кацапе? Твоє "шобы" таке ж недолуге, як і ти.
показати весь коментар
19.12.2022 10:20 Відповісти
недолугий той, хто не розуміє сарказму
показати весь коментар
19.12.2022 12:30 Відповісти
Тобто ви не проти, коли тут на сайті американців називают амерами, піндосами і таке інше?
показати весь коментар
19.12.2022 16:45 Відповісти
Вигнать нахер всіх персів з України.Де їх протести під посольством?Значить,вони заодно із своїм урядом.
показати весь коментар
19.12.2022 07:46 Відповісти
Пане, якщо ви не кацап, то зрозумiете мене... Далеко не всi перси у захватi вiд пiдступних аятольких дiй. Кацапи не вмiють так, як перси, протистояти владi. Кацапи бунтують навколюшках.
показати весь коментар
19.12.2022 07:52 Відповісти
Так і є: продажа росії дронів та балістичних ракет здійснюється виключно із добрих намірів та з любов'ю до України.
показати весь коментар
19.12.2022 07:48 Відповісти
там ще багато іншого, каски, шмотки наприклад, і все взагалі, що ваньки пробухали.
показати весь коментар
19.12.2022 09:26 Відповісти
Вимагаю негайно розірвати дипломатичні відносини з цією владою ірану. І їх ізюм та фінікі хай з базарів приберуть.
показати весь коментар
19.12.2022 07:49 Відповісти
Шо-та обнуленные возбудились... Памятка: изюм с финиками у нас - с Передней Азии. Это на каазлабаде - с Ирана... Индия далее Ирана пошла - расчитывается за кацапскую рукодупiсть консервированными бычьими пенисами.
показати весь коментар
19.12.2022 07:56 Відповісти
Пам'ятка в цілому вірна, але не на сто відсотків. Знайомий узбек власник точок продажу сказав, що цей товар з ірану є. Питаю чи беруть наразі, а він каже: "Мі гаварім Турція, і всё..." Так що якщо на паркані щось написано.... До речі цей ізюм з ірану - жовтого кольору.
показати весь коментар
19.12.2022 17:55 Відповісти
На яких дебілів такі заяви розраховані? Чи то для внутрішнього іранського використання?
показати весь коментар
19.12.2022 07:58 Відповісти
Такаж сама падаль як і уzкая каzапня
показати весь коментар
19.12.2022 07:58 Відповісти
пісочні підари
показати весь коментар
19.12.2022 08:06 Відповісти
Ісламські і православні терористи об'єдналися проти свободи, нормальної цивілізації.
показати весь коментар
19.12.2022 08:06 Відповісти
Й@бані басмачі. Горіть в пеклі,тварюки.
показати весь коментар
19.12.2022 08:23 Відповісти
Цікавий іслам виходить ,співпраця з невірними .
показати весь коментар
19.12.2022 08:39 Відповісти
Надеюсь, свет и тепло им в их посольстве в Киеве не отключают...? Зоо-фаги неудобств не испытывают!?
показати весь коментар
19.12.2022 08:41 Відповісти
Нічого дивного, терористи об'єднуються навколо своєї кремлядської мамці-спонсора тероризму.

По хорошому, всі ці "країни" давно треба було розвіять по вітру. Все одно з них ніколи не буде нічого доброго. Сировинні придатки.
показати весь коментар
19.12.2022 09:26 Відповісти
От сукі
показати весь коментар
19.12.2022 09:37 Відповісти
Da
показати весь коментар
19.12.2022 16:03 Відповісти
Ну, як би, яке їхало, таке і здибало. Подібне притягується до подібного, нічого дивного.
показати весь коментар
19.12.2022 09:45 Відповісти
Дуркуют арабы...