7338 відвідувачів онлайн
6 842 21

ГУР МО про роботу партизанів: Союзники здивовано питали, звідки у нас дані про ворога в реальному часі

партизани

Союзники у перші тижні повномасштабного вторгнення РФ дивувалися, звідки у Головного управління розвідки такі дані "в режимі реального часу".

Про це в інтерв'ю Bild заявив заступник очільника ГУР МО Вадим Скібіцький, передає Цензор.НЕТ.

"Ми отримали стільки підказок, практично кожен українець, який мав телефон, повідомляв, де зараз дислокуються російські військові", - розповів він.

За словами Скібіцького, "союзники з подивом запитували, чи ми отримуємо дані про ворога в реальному часі, адже в кожному селі ми можемо точно показати, скільки російських солдатів у якому будинку".

Топ коментарі
+9
Якісь чудні вони... Ну отримували дані і добре, навіщо патякати про це?
показати весь коментар
19.12.2022 10:08 Відповісти
+8
показати весь коментар
19.12.2022 10:16 Відповісти
+8
Серьёзно? Это те самые "удивлённые" союзники которые предупреждали о начале войны, а наши горе-деятели всё отдыхали и жизнью наслаждались, покупая очередной Порше и достраивая 3-этажный "пункт незламности", мы об одних и тех же или это другое?...
показати весь коментар
19.12.2022 10:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Розвідка ******** також і контрольовані зливи.
показати весь коментар
19.12.2022 10:24 Відповісти
Яка мета самецього зливу?
показати весь коментар
19.12.2022 11:07 Відповісти
Якісь чудні вони... Ну отримували дані і добре, навіщо патякати про це?
показати весь коментар
19.12.2022 10:08 Відповісти
Щоб москалі сцялись у кожному будинку, у будь-якій кількості.
показати весь коментар
19.12.2022 10:27 Відповісти
іпсо - один з видів зброї під час війни , який хоч і не вбиває , але добряче деморалізує противника .
показати весь коментар
19.12.2022 10:44 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2022 10:16 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2022 10:52 Відповісти
Ви ще багато чого не знаєте про Українців!
показати весь коментар
19.12.2022 10:16 Відповісти
Тишина.......
показати весь коментар
19.12.2022 10:18 Відповісти
Серьёзно? Это те самые "удивлённые" союзники которые предупреждали о начале войны, а наши горе-деятели всё отдыхали и жизнью наслаждались, покупая очередной Порше и достраивая 3-этажный "пункт незламности", мы об одних и тех же или это другое?...
показати весь коментар
19.12.2022 10:18 Відповісти
Ну конкретно буданов еще до 24 февраля показывал остальным направления продвижений бтг, в том числе и с Беларуси на Киев.
показати весь коментар
19.12.2022 10:26 Відповісти
Да у них точно Оруэлл в голове прописался.....сдать лаптеногим север и юг и трубить о победах....как говорил мой пожилой приятель. «я такой любви не знаю кого бы любил больше чемсамого себя»
показати весь коментар
19.12.2022 11:51 Відповісти
"ГУР МО" занадто багато ********
показати весь коментар
19.12.2022 10:46 Відповісти
як зазавичай, пересічним громадянам, краще знати про що ГУР МО казати і взагалі як працювати, бо у пересічних громадян і освіта профільна і досвіду більше та й взагалі розумніші за всіх
показати весь коментар
19.12.2022 11:04 Відповісти
Яка цінність цієї інформації для суспільства? Навіщо зайвий раз про це казати? Щоб вороги остаточно переконалися що репресії на окутаних недостатні
показати весь коментар
19.12.2022 11:14 Відповісти
Якщо хтось думає, що після таких заяв партизанам і патріотам на окупованих територіях стане легше працювати для допомоги ЗСУ, той дуже помиляється. А те, що кацапи збільшать кількість рейдів і заходів щодо вилучення та контролю за використанням мобільних засобів зв'язку, це безсумнівно.
показати весь коментар
19.12.2022 11:48 Відповісти
не надо тяфкать кто что пишет ..кремлетвари должны подыхать