8676 відвідувачів онлайн
8 182 47

Лукашенко їде з візитом до РФ

лукашенко

Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі, 23 грудня поїде в Росію з робочим візитом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

Повідомляється, що Лукашенко відвидає підмосковний "Звездный городок", де зараз проходить відбір кандидатів на політ в космос від Білорусі.

Також білоруський диктатор прийме участь у неформальній зустрічі керівників держав-учасників СНГ, яка відбудеться 26-27 грудня в Санкт-Петербурзі.

Нагадуємо, 19 грудня президент РФ Володимир Путін відвідував Білорусь.

Топ коментарі
+18
показати весь коментар
23.12.2022 17:30 Відповісти
+15
Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку.
показати весь коментар
23.12.2022 16:45 Відповісти
+14
Два терористи будуть їздити один до одного в нірку. Хоча яка там білорусь, це окремий регіон росії. І слуга їде на поклон до свого повелителя.
показати весь коментар
23.12.2022 16:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку.
показати весь коментар
23.12.2022 16:45 Відповісти
Нет там кукушки, там 2 петушка, соскучились очень просто)))
показати весь коментар
23.12.2022 17:41 Відповісти
Замут голимый по ходу замыслили
показати весь коментар
23.12.2022 17:50 Відповісти
Вони обидва півні.
показати весь коментар
23.12.2022 18:15 Відповісти
Два терористи будуть їздити один до одного в нірку. Хоча яка там білорусь, це окремий регіон росії. І слуга їде на поклон до свого повелителя.
показати весь коментар
23.12.2022 16:45 Відповісти
- вы уж себе как хотите, а я вам так скажу: это - любо-фф! оДно улиЧШное, другое - дворовое...
показати весь коментар
23.12.2022 16:47 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2022 17:30 Відповісти
Едет пересасывать или досасывать. Кто из них муж.
показати весь коментар
23.12.2022 16:49 Відповісти
В космонавти поза конкурсом. Так собі план втечі.
показати весь коментар
23.12.2022 16:50 Відповісти
Один кацманафт уже доездился что скоро хер с яйками хирурги запустят на орбиту)
показати весь коментар
23.12.2022 17:01 Відповісти
25 грудня - 100 рокыв выд заснування сесесесер . Думаю ,щось таке готують
показати весь коментар
23.12.2022 16:51 Відповісти
Шо они могут готовить?опять обстрел,а может подарок нам сделают наступая 20к чмобиков по болотам и ешелонированой обороны,это будет тир для арты и птрк,не более того.
показати весь коментар
23.12.2022 16:59 Відповісти
Взагалі то 30 грудня...
показати весь коментар
23.12.2022 16:59 Відповісти
Катаються один до одного через день. Два голубця. Нехай напару ще до кім чен ина зганяють. Такий же довбой@б.
показати весь коментар
23.12.2022 16:54 Відповісти
)) старість не радість ... мабуть вже забув про що з ****** домовлявся ... їде переспитати
показати весь коментар
23.12.2022 16:54 Відповісти
До Луки приїхав клон-двійник *****. Лука як старий хитрий жук ще з часів головування в колгоспі запідозрив неладне - щось не так і чемоданчика під гівно не було. "А царь то ненастоящій!" - подумав Лука і вирішив сам поїхати в бункер
показати весь коментар
23.12.2022 16:55 Відповісти
Клубни херу не защита...
показати весь коментар
23.12.2022 16:57 Відповісти
На тракторі поїде? Бульби до новорічної ялинки взяв?
показати весь коментар
23.12.2022 16:57 Відповісти
Якак бурхлива міжнародна діяльність у двох плешивих бункерних уїбанів)) Суцільні міжнародні візити..
показати весь коментар
23.12.2022 16:59 Відповісти
КАРТУ не забудь, лапоть ....
показати весь коментар
23.12.2022 17:03 Відповісти
не"Бульба" а дерьмо в ополонке!!
показати весь коментар
23.12.2022 17:05 Відповісти
Чайку-с попить...
показати весь коментар
23.12.2022 17:07 Відповісти
... с веществами.
показати весь коментар
23.12.2022 17:46 Відповісти
Коли вже ця совкова мразота повиздихає??? До речі, освічена молодь навіть в Московії не хоче вже бачити це Уйлинське рило, як і в Білорусі - вусатого таргана! От невже не можна здохнути спокійно і з почестями? Чи обов'язково насрати і своєму народу і сусідам??? Що ж це за виродки такі?
показати весь коментар
23.12.2022 17:08 Відповісти
Ви про яку освічену кацапську молодь кажете? Ті, що букви зю собі чіпляють? Чи ті, що "мітингують" заради політичного притулку?

Хто був проти - давно виїхали.
показати весь коментар
23.12.2022 17:35 Відповісти
Більшість - так, але не всі мають можливість. Я не кажу, що аж так багато, але є і адекватні люди, котрі розуміють елементарно навіть таку примітивну річ, що їм жити буде значно гірше. Тут в когось свідомість, а в когось шлунок. Наведу приклад: була в мене інтернет-знайома з Ярославля колись (давно не спілкувались), то у 2014 вона сказала так, процитую (приблизно):"Нафіга цей плешивий придурок вліз - ХЗ, бо наслідки будуть. З приводу засудження - так, я засуджую, мені вийти з плакатом на площу і сісти на пару рочків?". Ще відкрию одну річ, котру відкрив з цих розмов, що в них нема нормальних політиків після смерті Нємцова (як на мене, остання нормальна людина була) - здохне Уйло, кого оберуть? Патрушку? Мєдвєдку? Лаврушку? Там тоталітарна система гірша за СИСИСРИ...
показати весь коментар
23.12.2022 17:47 Відповісти
О, так. Після Немцова та Новодворської у кацапів нормальні політики наче вимерли. Фургала із Зеленого Клину, хіба що згадаю.

З іншого боку якщо буде попит, то і справжня опозиція виросте.
показати весь коментар
23.12.2022 18:07 Відповісти
Так Фургало член. Член ЛДПР. А там те еще шакалы, Жирик лично подбирал.
показати весь коментар
23.12.2022 18:14 Відповісти
Зрозуміло. Викреслюю)
показати весь коментар
23.12.2022 18:18 Відповісти
А щодо "адекватності", то адекватні люди є і в племені людожерів тумба-юмба (тільки, образно, їх там 0,5%), і в московитів (більше 10% - не багато, але є). Для порівняння: в нас 78% обрало клоуна під час війни - адекватні люди? Тут питання дуже таке спірне - українці вміють здобувати, але не вміють втримати (я історик - пригадайте козацьку добу).
показати весь коментар
23.12.2022 17:54 Відповісти
Ці довбойби не знають шо вже є телехвон?
показати весь коментар
23.12.2022 17:10 Відповісти
"Олені, олені, небриті і неголені - дивні створіння, без мозгів і без коріння")))
показати весь коментар
23.12.2022 17:55 Відповісти
американці прослуховують на раз-два
показати весь коментар
23.12.2022 18:23 Відповісти
От кляті гамериканці, не дають спокою ані лукі ані путі-*****
показати весь коментар
23.12.2022 22:26 Відповісти
Може хоче щоб посадили в один кінець в космос ))) «там буде показувати де повинен був бути нанесений привентивний удар,»
тільки треба, щоб мапу не забув
показати весь коментар
23.12.2022 17:48 Відповісти
Бульбофюрер едет к ***** за удобрением. Говорят что там накопилось полно чемоданчиков с этим добром.
показати весь коментар
23.12.2022 17:49 Відповісти
ненасосался???
показати весь коментар
23.12.2022 17:59 Відповісти
Чаек для этого идиота уже варится.
показати весь коментар
23.12.2022 18:07 Відповісти
Ну добре, дикі кацапи, які з болота вилізли, але ж білоруси колись були освіченою цивілізацією....
показати весь коментар
23.12.2022 18:21 Відповісти
А что тут удивительного? Уссатый Лука старый пирдун, ему немало лет. И едет он в кацапию в какую-то муйню, связанную с кацапмонавтами. Туда-же вроде везут митьку рогожкина. Он, грят, не жилец. Так усцатый лука договорился с ******, срущим в чемодан, что его, Луки голову пересадят на митьку рогожкина, и он, лука с обновленным телом будет царствовать в бульбостане еще лет 25-30.
показати весь коментар
23.12.2022 18:21 Відповісти
Два крьісюка шото разьездились одне до одного, бо больше никуда не пускають))
показати весь коментар
23.12.2022 19:07 Відповісти
Едет один к другому по очереди по одной причине--- а больше некуда, не зовут. О чем с такими говорить? Комедь и оперетка. Они оба давно политические трупы, и знают это.
показати весь коментар
23.12.2022 19:22 Відповісти
Прикинется у кремлёвской стенки мешком картошки под Рождество, может и жив останется, а иначе как и рогозину окорока быстро отстрегут.
показати весь коментар
23.12.2022 20:17 Відповісти
Сашка АЛКАШенко удачно вышел замуж,это типа Меншиков за Петруху первого...😁🤣
показати весь коментар
23.12.2022 20:56 Відповісти
.. сифилитику мало *****....
показати весь коментар
23.12.2022 21:30 Відповісти
2 ****** не могут жить друг без друга!
показати весь коментар
23.12.2022 21:47 Відповісти
Шлепарь. Судьба Макея нічому не навчила