8055 відвідувачів онлайн
2 059 15

Навчання українських військових на системах Patriot будуть максимально швидкими, - Маркарова

patriot

Посол України в США Оксана Маркарова заявила, що навчання українських військових працювати з системою протиракетної оборони Patriot буде проведено швидко і максимально ефективно.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я не можу розкривати багато речей... Навчання буде здійснено в максимально ефективний спосіб і так, щоб це було швидко", - запевнила дипломат.

Коментуючи підсумки візиту до США Зеленського, вона наголосила, що цей візит можна назвати "не просто позитивним, а реально проривним".

"Ми вже бачимо конкретні результати. Буквально в день візиту і на наступний день, коли ми поверталися додому, було ухвалено цілу низку законопроєктів, стосовно деяких з них не було гарантії, що вони будуть ухвалені... Ми бачимо рішення по зброї, які вже оголошені, нові спроможності, Patriot, ще ряд нових спроможностей, виділення яких не розшифровується, але які, я сподіваюсь, ми скоро побачимо на полі бою", - додала Маркарова.

Топ коментарі
+4
Я не вірю, що поїздка Зеленського у США не була запланована заздалегідь і він та спонтанно після Бахмута чухнув у Вашингтон... такі поїздки адміністрація і ЦРУ планують місяці заздалегідь, отож і передача Patriot вже давно узгоджена і українські військові вже давно завершили навчання
показати весь коментар
23.12.2022 17:49 Відповісти
+3
Петріоти це дорога система.За той мільярд доларів,вийшло би з 500 ATACMS.А вони би реально змінили ситуацію.
показати весь коментар
23.12.2022 17:42 Відповісти
+1
ех, треба було на місяць - два раніше навчатись..., а зараз - 2-3 таких обстріли як 16 грудня й все...
показати весь коментар
23.12.2022 17:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ех, треба було на місяць - два раніше навчатись..., а зараз - 2-3 таких обстріли як 16 грудня й все...
показати весь коментар
23.12.2022 17:20 Відповісти
"...навчання українських військових працювати з системою протиракетної оборони Patriot буде проведено швидко і максимально ефективно..."- думаю, в даному реченні є помилка. Треба слово "буде" замінити на "було". Думаю, так буде правильніше, хоча, може, я й помиляюся.
показати весь коментар
23.12.2022 17:55 Відповісти
а чё не переодеть бундесовцев в украинскую форму?? там же в Бундесвере полно украинцев1! и дёшево и главное СЕРДИТО!! по срокам!!
показати весь коментар
23.12.2022 17:23 Відповісти
На симуляторах з VR, чи шо? Чи ще НЛП та глибокий гыпноз застосують?
показати весь коментар
23.12.2022 17:32 Відповісти
На бажанні захистити Батькиіщину
показати весь коментар
23.12.2022 17:39 Відповісти
Петріоти це дорога система.За той мільярд доларів,вийшло би з 500 ATACMS.А вони би реально змінили ситуацію.
показати весь коментар
23.12.2022 17:42 Відповісти
aTACMS bylo otlycno,no i tepersnem paketi jest sto to interesnogo.Patriot eto ocen vazno,da i drugoje sto dali.Mne ocen stalo interesno bombi JDAM detali nedajut,no oni jest vesom do 1 toni,realno nezbyvajemije i ocen tocnyje.Takze odin variant samoliotam i drugoj variant Himarsi ix puskajet do 150km porazajet cel..ONi desiovyje 10 raz desevle Javelin tak sto nezalko.Vot inetresno sto dast,no i tot i drugoj variant kacapam budet zest
показати весь коментар
23.12.2022 18:30 Відповісти
Я не вірю, що поїздка Зеленського у США не була запланована заздалегідь і він та спонтанно після Бахмута чухнув у Вашингтон... такі поїздки адміністрація і ЦРУ планують місяці заздалегідь, отож і передача Patriot вже давно узгоджена і українські військові вже давно завершили навчання
показати весь коментар
23.12.2022 17:49 Відповісти
Але вже завершують навчання
показати весь коментар
23.12.2022 17:53 Відповісти
так, звісно такі візити плануються і готуються заздалегідь, а не тому що якійсь міша подзвонив Салівану позавчора, та випросив аудієнцію для свого на всю голову талановитого в міжнародній політиці патрона. Головне - мовчки вдавати, що ти повністю зайнятий проблемою організації пекарні в Херсоні...
показати весь коментар
23.12.2022 18:08 Відповісти
За Херсон можно узнать у Хланя / и не только/. Он /они/ же столько лет верой и правдой, и на всех эфирах. А насчет поездки...я даже уверен, что и Patriot только благодаря ему.
показати весь коментар
23.12.2022 18:40 Відповісти
Такое впечатление что украинского посла нет в Вашингтоне. Ее не видно и не слышно…

Появляется, только когда приезжает президент.

зачем вообще ей говорить о Патриот? Тем более, что она « упомянула вообще.
Военные сами быстро разберутся.

Посол Украины в США должен делать больше. Каждый день.
Как ВСУ.
показати весь коментар
23.12.2022 18:19 Відповісти
Найцікавіше в цьому інтерв'ю "ще ряд нових спроможностей, виділення яких не розшифровується, але які, я сподіваюсь, ми скоро побачимо на полі бою".
показати весь коментар
23.12.2022 18:26 Відповісти
Так и не расшифровывай!
Не напускай туману. Не нужно формальной многозначительности.

Займись своим делом!

Украинское посольство в Вашингтоне должно быть как ноль в Базмуте!

Там работы непочатый край!
показати весь коментар
24.12.2022 01:34 Відповісти
Такі великі, а в казки вірите. Цими патріотами будуть керувати американські військові.
показати весь коментар
23.12.2022 19:04 Відповісти