6546 відвідувачів онлайн
3 207 29

Україна вийшла з угоди про повітряне сполучення з Білоруссю

літак

Кабмін припинив дію угоди між урядами України та Білорусі про повітряне сполучення.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

"Припинено дію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про повітряне сполучення, вчиненої в м. Мінську 17.07.1995", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+11
******. Завтра ровно 10 месяцев, с территории этого руцького округа летят на Украину ракеты и самолеты
показати весь коментар
23.12.2022 18:25 Відповісти
+8
І року не пройшло.
показати весь коментар
23.12.2022 18:12 Відповісти
+8
А по твоєму, для пошуку угоди в цифровому архіві потрібно 10 місяців?
показати весь коментар
23.12.2022 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І року не пройшло.
показати весь коментар
23.12.2022 18:12 Відповісти
Точно, по-твоєму треба було 24.02 сидіти в архіві шукати, які угоди діють.
*****, скільки нитіків навколо.
показати весь коментар
23.12.2022 18:13 Відповісти
А по твоєму, для пошуку угоди в цифровому архіві потрібно 10 місяців?
показати весь коментар
23.12.2022 18:18 Відповісти
По-моєму пох коли її скасували, якщо авіасполучення і так не діє. Значить були важливіші справи, нєхєр нити під кожною новиною.
показати весь коментар
23.12.2022 18:27 Відповісти
Ще одне з тих, хто прочитав але не зрозумів чи просто шанувальник зевлади.
показати весь коментар
24.12.2022 06:44 Відповісти
Головне: як своєчасно!!!
показати весь коментар
23.12.2022 18:18 Відповісти
підуть бульбаші війною.
показати весь коментар
23.12.2022 19:12 Відповісти
Поспешили.
А вдруг самолет Путина или Лукашенко сел бы на дозоправку.
показати весь коментар
23.12.2022 18:19 Відповісти
Ну, літаки вказаних "персонажів" - навряд чи, а от для літаків тих, хто досі "підтримує взаємовигідні економічні зв'зки з БРСР" - "невдобно".
показати весь коментар
23.12.2022 18:33 Відповісти
А скількі ще "цікавих" угод з БРСР є дійсними...
показати весь коментар
23.12.2022 18:21 Відповісти
а шо случилось??
показати весь коментар
23.12.2022 18:21 Відповісти
тягнуть резину,давно пора
показати весь коментар
23.12.2022 18:21 Відповісти
******. Завтра ровно 10 месяцев, с территории этого руцького округа летят на Украину ракеты и самолеты
показати весь коментар
23.12.2022 18:25 Відповісти
******, ну тепер перестануть ше один мамкин гєній
показати весь коментар
23.12.2022 18:28 Відповісти
Це не бомбардування! Просто таким чином "бєларуская старана" виконує угоду про авіасполучення! (Жарт у стилі 95-го квАрталу).
показати весь коментар
23.12.2022 18:43 Відповісти
А ще договор про МАЗи та МТЗ є
показати весь коментар
23.12.2022 18:27 Відповісти
А як вантажі з Білорусі потраплять в Україну? І навпаки? ВСІ залізничні колії заблоковані а автошляхи - перекопані Ну а якщо "сябри" спробують пройти по Дніпру чи Прип"яті - то артилерія по берегу з них шмаття наробить
показати весь коментар
23.12.2022 18:40 Відповісти
Доки ************ лукашенко диктаторствує в бяшкостані ця територія використовується ****** для війни з Україною. Тому має бути ізольована і будь які стосунки з союзним ***** режимом потрібно припиняти.
показати весь коментар
23.12.2022 18:27 Відповісти
А бітум для асфальту де брати?
показати весь коментар
23.12.2022 18:36 Відповісти
Тю... Вся планета десь бере і ми десь візьмемо.
показати весь коментар
23.12.2022 18:39 Відповісти
Поляки свого часу пропонували Україні бітуму в необмеженій кількості "зе" відкатники вибирають ті місця,де є "гешефт "
показати весь коментар
23.12.2022 19:17 Відповісти
Не договори з ними розривати треба, а обстрілювати з усього, що є. Саме від них заходили заходили на нашу територію кати Бучі. І на руках у оукашенки кров невинних людей.

P.S. А взагалі, треба цей гадючник тупо захопити. І покласти край всім цим розмовам "нападуть - не нападуть".
показати весь коментар
23.12.2022 18:36 Відповісти
Непогано. Такими темпами може й з угоди про дружбу, партнерство та співробітництво вийде.
показати весь коментар
23.12.2022 18:48 Відповісти
Куди здавати білети?
показати весь коментар
23.12.2022 18:57 Відповісти
то вже ракети не будуть літати з бульболяндії?
показати весь коментар
23.12.2022 19:43 Відповісти
Неужели, всего-то ничего времени прошло😂
показати весь коментар
23.12.2022 20:05 Відповісти
Шо?
показати весь коментар
23.12.2022 20:36 Відповісти
Если беларуские авиалинии перешли на МиГ-31, то чего они ждали ?
показати весь коментар
24.12.2022 02:54 Відповісти
А що там з дипвідношеннями...?))
показати весь коментар
24.12.2022 22:40 Відповісти