6977 відвідувачів онлайн
1 854 26

Заборгованість за зелену електроенергію в Україні становить 70%, - UDP Renewables

енергетика,вде,альтернативна

Банки, які надавали інвесторам кредити на будівництво зелених електростанцій в Україні, вимагають вчасну виплату відсотків та тіла кредитів, не зважаючи на те, що рівень недоплат підприємствам зеленої енергетики становить 70%.

Про це заявив Сергій Євтушенко, керуючий партнер UDP Renewables, звертаючись до керівника держпідприємства "Гарантований покупець" Андрія Пилипенко, передає Цензор.НЕТ.

"Ми, як компанія оператор, бачимо, що у нас середній рівень збору виручки по року становить 30%. Нас ця ситуація, звичайно, турбує", - заявив Євтушенко.

За його словами, Гарантований покупець звітує про 100% оплату в низький сезон генерації електроенергії, а от заборгованість, накопичена у високий період генерації, залишається значною.

Євтушенко підкреслює, що Гарпок має забезпечувати максимальний рівень розрахунків, адже банки вимагають від підприємств галузі виплачувати кредити та не погоджуються на реструктуризації.

"У нас з банками дорослі відносини. Нам ніхто пільг ніяких не дає. На реструктуризації банки також часто не йдуть. Тільки ти прострочиш виплату відсотків по кредиту маєш ускладнення умов. Наша ситуація не проста загалом", - сказав керуючий партнер UDP Renewables.

Нагадаємо, прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно повідомив, що підприємства зеленої енергетики можуть забезпечувати певні потреби в електроенергії навколо себе в різних куточках держави навіть за ситуації блекауту в Україні.

Також Володимир Зеленський заявляв, що Україна може стати "зеленим енергохабом" для Європи та нарощувати експорт електроенергії до ЄС, щоб замінити "брудні" російські енергоресурси.

Топ коментарі
+9
Зелена енергетика це одна з найбільших афер в країні, Фірташ, Ахметов і ко набудували сонячних та вітрових електростанцій, пролобіювали зелений тариф і думали грабувати державу. Але трохи не по плану пішло.
показати весь коментар
24.12.2022 17:40 Відповісти
+6
А почему бы инвесторам не засунуть свою зеленую энергетику в зеленые задницы слуг избранного народа?
показати весь коментар
24.12.2022 17:46 Відповісти
+6
Чому цій зеленій енергетиці таку увагу приділяють, хіба в інших краще?
Звичайно, люди вкладали гроші, хотіли прибутки мати, але війна, хіба тільки в них такі проблеми?
Вони самі страждаючі?
показати весь коментар
24.12.2022 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заборгованість не тільки за "зелену енергетику", заборгованість по всьому і скрізь, хоча захід кодного місяця сюди вливає мільярди. А скільки вже набралися кредитів, що всі уряди разом взяті з 1991 року взяли менше. Зато можна поржать і "какая разніца", що є якісь заборгованості, так 73%?
показати весь коментар
24.12.2022 17:27 Відповісти
Так ворье хорошо живет, а люди беднеют уже который год. Точнее со времен президенства Зеленского.
показати весь коментар
24.12.2022 17:39 Відповісти
Что за бред ((( Работа стала когда война началась .... Не знаю кто там беднел было развитие и все было норм. сем сейчас тяжело финансово но мы справимся и всех ********** ублюдков убьем... Странно слышать каждую неделю завывания зеленных мошенников за деньги в стране которой идет война
показати весь коментар
24.12.2022 19:13 Відповісти
Ти так ненавидиш 73 % ?. А чим кращі ті 24 %, які за Пороха проголосували? Ти ж в тих відсотках? Перед тим як галочку ставити, не поцікавився скільки кредитів набрав уряд за час його правління і чому не було в результаті росту економіки, а навпаки круте піке всі 5 років.(реальні цифри дивись, а не номінальні) А як змінився рівень життя тих 73 % ти цікавився? Отож. Це Порох привів до влади цю паскудну команду своїм "неперевершеним" керівництвом. Це його заслуга. Дякуй до скону.
показати весь коментар
24.12.2022 17:59 Відповісти
Так был рост. Не переписывай историю. У Украины росла экономика, росла покупательская способность, рос наполняемость бюджета. Единственный кому мешал Порошенко это олигархи и мошенники, которых он отодвинул от корыта. Теперь эти же люди снова присосались к государству и хвалят власть. А дурачки ведутся. Если кого-то обидеть, то будут недовольные. Вот Порошенко обидел кучу ворья, которого в нашей стране с излишком.
показати весь коментар
24.12.2022 18:09 Відповісти
Ты борешься с ворьем. Ворье начинает завывать что ты диктатор, что ты просто сам крадешь, что надо там уменьшить скорость реформ и так далее. Лохи ведутся.

Итог. Ты виноват, так как боролся с ворьем. Вот бы не боролся с ним, то они бы против тебя ничего не говорили.
показати весь коментар
24.12.2022 18:11 Відповісти
Я ж написав. Не дивись на номінальний ВВП (це для лохів із лекторату), а дивись реальний з урахуванням інфляції, хоч навіть він завищений за рахунок росту цін вище необхідності для компенсації інфляції. А головний економічний чинник на виборах це холодильник.
показати весь коментар
24.12.2022 20:06 Відповісти
Главное это вера в то что хуже не будет. Вот стало хуже. но признаться не могут.
показати весь коментар
24.12.2022 22:32 Відповісти
Так им же нужно на один срок переизбраться, а ботам плевать, лишь бы платили. Даже не знаю, какой подлец хуже, слуга или хозяин?
показати весь коментар
24.12.2022 23:34 Відповісти
Сергій Євтушенко -- идет НАХ за руцким кораблем !!! Вместе с зеленными мошенниками вымогателями - гудку и бене хрен на все рыло
показати весь коментар
24.12.2022 19:04 Відповісти
Аферисты
показати весь коментар
24.12.2022 17:30 Відповісти
це питання до держави має бути розроблений правовий механізм реструктуризації по кредитах, бо багато підприємств ("зелені" це лише крапля) не можуть працювати взагалі а нормально працювати без електрики - більшість
показати весь коментар
24.12.2022 17:35 Відповісти
А те що у нас війна!!! То це нічого незначить?!!
показати весь коментар
24.12.2022 17:38 Відповісти
Зелена енергетика це одна з найбільших афер в країні, Фірташ, Ахметов і ко набудували сонячних та вітрових електростанцій, пролобіювали зелений тариф і думали грабувати державу. Але трохи не по плану пішло.
показати весь коментар
24.12.2022 17:40 Відповісти
А почему бы инвесторам не засунуть свою зеленую энергетику в зеленые задницы слуг избранного народа?
показати весь коментар
24.12.2022 17:46 Відповісти
А форсмажор у вигляді воєнних дій? Як відшкодування застрахованого рухомого та нерухомого майна то зась, форсмажор.
показати весь коментар
24.12.2022 17:54 Відповісти
Чому цій зеленій енергетиці таку увагу приділяють, хіба в інших краще?
Звичайно, люди вкладали гроші, хотіли прибутки мати, але війна, хіба тільки в них такі проблеми?
Вони самі страждаючі?
показати весь коментар
24.12.2022 17:55 Відповісти
Як на мене, вони вже давно окупили всі затрати завдяки злочинно пролобійованим тарифам. Справедливо було б всі матеріальні претензії до тих, хто пропихнув ці тарифи. Хоча і ті і інші вже вдосталь нажерлися з кишень звичайних споживачів.
показати весь коментар
24.12.2022 18:19 Відповісти
Ваш рівень грамотності у цьому питанні із знаком мінус. Це були інвестиції у галузь, з великими втратами для інвесторів і нерозумінням від державних чиновників. Люди набрали кредитів, по яких мають зараз великі проблеми з оплатою. Причина - в атомній енергетиці, за рахунок якої працював ГАРПОК, тобто компенсуюча організація прокладка. Атомна енергетика дісталася у спадок від СРСР задарма, але вона найбільш дорога з усіх видів енергії усюди у світі. Популізм у ціноутворенні, маніпуляції та хибна прихватизація Обленерго, 5 Обленерго і натепер належить російським олігархам. Подивіться https://www.youtube.com/watch?v=p7twTC-SwCY . Як можна в умовах війни не платити за е-енергію, за газ та ін. Відключення обєктів зеленої енергетики - повний ідіотизм, як і відсутність потужних повербанків. Довго розповідати, я будую такі станції і прошу вас не писати дурниці. Ви поширюєте нарративи, що не працюють на майбутнє України.
показати весь коментар
24.12.2022 18:33 Відповісти
Та ти шо, атомна сама дорога, аяяяй....
Це хто ж вам таке сказав, а скільки твої станції виробляють електрики зимою, як же ми без неї обходимося, чи можливо вони взагалі для виду стоять, щоб бабки прогнати з теплової під видом зеленої....